Bumble Bee/Paper - replika/Julius Perdana/hotovo

Fantastika a ostatní modelové kategorie

Moderátor: tata

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mahdy ml.
Příspěvky: 37
Registrován: pon 12.2.2018 17:36

Bumble Bee/Paper - replika/Julius Perdana/hotovo

Příspěvek od Mahdy ml. »

Model stažený ze stránek Paper - repliky. Vytištěno v laserové tiskárně. Po tomto modelu jsem začal s retuší. V počítači mám fotky nastojato, ale na uložiště se mi všechny nahrály naležato a nevím co s tím :cry: :oops:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Mahdy ml. dne pon 5.3.2018 19:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Bumble Bee/Paper - replika/Julius Perdana/hotovo

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,
záleží na tom, co používáš za prohlížeč, některé si fotky otáčí automaticky na prohlížení, ale uložené v paměti jsou "naležato", proto je chce v editoru otočit správně a pak uložit. Např. v Zoneru ti foto zobrazí jak má být, tak si přepneš z vieweru na editor. Fotku, která je vyfocená naležato, ale zobrazí se správně nastojáka (tvůj případ), otočíš naležato a pak zpět nastojáka a uložíš :!: Takto upravená fotka se ti pak bude zobrazovat správně ;)
Jinak jsem si prohlédl všechny tvé modely, co jsi sem hodil a je vidět, že tě taťka vede dobrým směrem, nevím, kolik ti je, ale za mě dost dobrý... Jen tak dál :!:
Uživatelský avatar
Mahdy ml.
Příspěvky: 37
Registrován: pon 12.2.2018 17:36

Re: Bumble Bee/Paper - replika/Julius Perdana/hotovo

Příspěvek od Mahdy ml. »

Děkuji za radu.S fotoprogramy to ještě úplně neumím, takže zasáhl taťka a už je to v pořádku.
Je mi 13 a lepím teprve rok.
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Bumble Bee/Paper - replika/Julius Perdana/hotovo

Příspěvek od mahdy »

V Zoneru jsou fotky správně,ale na uložišti se obrátily. Tak jsem každou otočil v editoru, uložil a vrátil zpět a už se ukládají správně. Jsou prostě věci mezi nebem a zemí ...
Odpovědět

Zpět na „Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models“