IJN FUSO / Halinksi /1:200

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od Nafe_CZ »

Zdravim,
abych těch rozdělaných modelů neměl málo, kývnul jsem na prosbu kamaráda o Japonskou bitevní loď k 60.tým narozeninám jeho tatínka.
A protože mám v archivu IJN FUSO v jednom kompletním a jenom nekompletním výtisku.
Zkusil jsem z nekompetního malou část nastavby abych věděl jestli je to vůbec reálné.
Tady je můj pokus na nečisto. Ja myslím že by to mohlo jít, a jelikož na to mám přesně 14 měsícu :).
Tohle je opravdu jen nanečisto abych si zkusil dráteničinu a jine detaily. Musím ale říct že mě to baví víc , než mi to jde. :-) :-)

Obrázek Obrázek

ObrázekObrázek
Obrázek

Tak zatím
Štefan
krakra
Příspěvky: 58
Registrován: sob 8.4.2017 15:14

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od krakra »

Neumím si představit, že bych to dělal z drátu, - já bych to asi vynechal úplně.
Fakt se to povedlo.
Uživatelský avatar
freeper
Příspěvky: 138
Registrován: úte 3.1.2012 20:10
Bydliště: skoro Ostrava

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od freeper »

To je ale nostalgie.
Na Fuso je 14 měsíců je docela šibeniční termín :-)
Jsem zvědavý jestli to stihneš.
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od Nafe_CZ »

No to byla hned moje první myšlenka, že 14 měsíců je dost šibeniční termín.
Ale nechal jsem se ukecat, což u mě není problém :-). Každopádně dotyčný je s rizikem seznámen a náhradní plán prý má :-)
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od Nafe_CZ »

Tak šibeniční termín je zažehnaný. Uff ..
Ne nepodařilo se mi odložit oslavu narozenin o rok dál, ale trochu jsem se nepohodl s kamarádem.
Došlo na nejhorší a to peníze .... . Jestli jsem se prý nepo***l , když chci 3.500,- za model který ani neplave :-) :-) (prakticky je to jen cena vytřihovánky s laserama)
No nebudu se v tom pitvat dál...Tak že Fuso bude, ale v tempu relaxačním a volném :-)

Štefan
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od JoskaM »

Ani za nulu na víc bych to na zakázku nelepil.

Ať se daří!
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od kaktusak »

Nafe_CZ píše:Tak že Fuso bude, ale v tempu relaxačním a volném :-)

Štefan
A není to nakonec lepší . Mě když někde u modelu hořel termín tak většinou potom shořel i model .
shiso
Příspěvky: 26
Registrován: stř 25.1.2012 8:27

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od shiso »

Nafe_CZ píše:Tak šibeniční termín je zažehnaný. Uff ..
Ne nepodařilo se mi odložit oslavu narozenin o rok dál, ale trochu jsem se nepohodl s kamarádem.
Došlo na nejhorší a to peníze .... . Jestli jsem se prý nepo***l , když chci 3.500,- za model který ani neplave :-) :-) (prakticky je to jen cena vytřihovánky s laserama)
No nebudu se v tom pitvat dál...Tak že Fuso bude, ale v tempu relaxačním a volném :-)

Štefan
Za 3500,- ti mel libat nohy a postavit pedestal......
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od Kuba78 »

Jestli postavis model lodi za 3500 vcetne nakladu na porizeni vystrihovanky a laseru, tak to si z velmi levneho kraje. Asi ti poslu seznam toho co mam doma a co temer urcite nestihnu sam postavit co ty na to :-)
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: IJN FUSO / Halinksi /1:200

Příspěvek od Nafe_CZ »

Kuba78 píše:Jestli postavis model lodi za 3500 vcetne nakladu na porizeni vystrihovanky a laseru, tak to si z velmi levneho kraje. Asi ti poslu seznam toho co mam doma a co temer urcite nestihnu sam postavit co ty na to :-)
Tak jo :) :) :)
Ne, to byla opravdu jen nabidka kamaradovi, abych mu pomohl vyřešit problém s dárkem.... Bohužel, nebo bohu dik, se mu to za porizovaci cenu zdálo drahé..... Když to neplave.
Ale když budes chtit helfnout se svou flotilou, tak nejsem proti, něco upytlikujem. Stejně to nemám kam dávat :)
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“