Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diorama - Score Update / 1:25

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 10.2.2006 8:21 pá    Předmět: Diorama - Score Update / 1:25 Citovat

Zdravím vás a dovolte mi podělit se s vámi o obrázky ze stavby diorámy, kterou jsem nazval Score Update /úprava výsledku/.

Vytyčil jsem si za cíl ztvárnit moment po úspěšném sestřelu nepřátelského letounu, kdy je již namalován vítězný kroužek na hlavni a právě se maluje obrys 7. oběti.

Základem diorámy je 2cm Flak 38 umístěný na dřevěnou podložku s posypem ze substrátu pokojových květin a vegetací z jutového provázku. Kanystr pod pytlem s pískem je free download z GPM.pl. Pytel je z papírového kapesníčku namotaného na kousek papíru 80g/m2 poskládaného do rozměru pytle s pískem. O víkendu vyrobím další prázdné nábojnice a cedulku s názvem diorámy a pak už mě bude čekat scratch stavba vojáka v pozici malíře.

Snad se mi vše podaří dokončit v termínu před Papírovým Královstvím Brno 2006

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Naposledy upravil bernie dne 4.4.2006 7:15 út, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: