Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mercedes-Benz C-Klasse DTM 2009 / 1:24 / Vlastní stavba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aleš Harazím

PříspěvekZaslal: 16.8.2011 22:55 út    Předmět: Citovat

Já se rači přikláním ke složitější variantě Wink ,víc zábavy a hesčí model Twisted Evil .Ale je třeba dát prostor i začátečníkům a méně skušeným lepičům.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scad

PříspěvekZaslal: 16.8.2011 23:03 út    Předmět: Citovat

No já budu dělat jen jednu verzi..... Abych se ale přiznal, tak mam chuť to na chvíli pustit k ledu. Některé díly se odehrávají na několika mm a mě se to špatně lepí (a je blbost dělat model, kterej si ani sám nepostavim).
scad

PříspěvekZaslal: 17.8.2011 2:05 st    Předmět: Citovat

Přináším dost špatnou zprávu. Jednotlivé sekce přední části k sobě vzájemně nepasují. Tisknul jsem to na 160 a na malé díly je ten papír dobrý, ale zbytku škodí.

Musim celý předek udělat jinak. Určitě se bude zjednodušovat... což je nemilé, ale potřebné. Taky tu konstrukci musim vymyslet jinak. V brzkou dobu nečekejte update. Pokusim se nějak zchladit myšlenky a snad s tim pohnu. Za nějaký čas zkusim postavit alespoň tu zadní část a jestli ta bude ok, tak celý projekt neukončim.

Z fotek se mi to moc nezdálo, ale tady ani není moc co zjednodušovat. Ty aero prvky apod. se musí dodržet.... no uvidíme Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: