Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Husky MK III US-ARMY / Losllanos1 / 1:25
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Losllanos1

PříspěvekZaslal: 9.7.2011 16:17 so    Předmět: Husky MK III US-ARMY / Losllanos1 / 1:25 Citovat

Vsetkych zdravym

Pozastavenie projektov Tatra a Hitachi ma na svedomy tento projekt ktory zacal pred necelim tyzdnom a ako bude vidiet na fotkach celko sa dari

HUSKY MK III

Bude sa jednat o Model 1:25 ako je u mna zvykom Ako predloha sluzi 3D model ktory mi bol poskytnuty od Australcana a vynikajuceho 3D modelara Bryana Sparksmana a toto ma byt jedno z mojich podakovani. nakolko som si pisal naraz z niekolkymi 3D modelarmi ale ziadny nemal zaujem spolupracovat a ako iste viete 3D modely su omnoho nakladnejsia zalezitost ako papierove modely hladal som niekoho kto by bol ochotny poskytnut model pre tvorbu .

Jedna sa o Detekcne vozidlo Americkej armady ktore ma za ulohu detekovat kovy alebo nastrazne vybusne systemy pred kolonov vozidiel a je uspesne vyuzivane vo viacerich konfliktoch po celom svete
Ziskat podrobnejsie info o interieri alebo motore ci pouzitych prevodovkach sa mi po niekolkych tyzdnoch zunovalo ale dufam ze model bude dost pritazlivy aj bez motora ci interieru

model je mozne postavit v akychkolvek farebnych kreaciach ako khaky , piesok ci biela nakolko toto vozidlo pouzivaju vsetky jednotky aj mierove sily
Original vozidla Foto :

par udajov o originaly
Dlzka : 7340 mm
Sirka : 2530 mm
Vyska : Vyrobca neuvadza
Operacna hmotnost :8700kg
Detekcny radius 3540 mm

3D MODEL RENDER

Udaje o modely
Dlzka 293 mm
Sirka 101 mm
Vyska 125 mm

budem sa snazit o co najvernejsie spracovanie v ramci moznosti ktore mam z pohladu 3D modelu a niekolkych fotiek dostupnych na webe
Ostatne necham to na posudeni vas ci sa model dari alebo nie .

Tentokrat to je bez rezania plotrom takze rucne po staru ostava vsak farebny papier a moj sposob lepenia .

Samozrejme ako vzdy par fotociek zatial spracovaneho modelu mam spracovanu vecsiu cast kabyny a motorovu cast ktora o niekolko dni pojde betatesterom teda ak sa najde este jeden okrem papouska kto dokaze zohnat farebny papier, ok dalej mam spracovanu prednu cast ako ram a blatniky takze par fotociek a zbytok ako vzdy na mojej stranke .

To je na dnes vsetko dufam ze sa vam tento model bude pacit lebo v priebehu tohoto roka chcem este spracovavat niekolko modelov vojenskej techniky americkej armady . Konkretne sa bude jednat o pribuznych k tomuto vozidlu A to vozidla M.R.A.P ako napriklad Ambulancia M-ATV alebo vozidla Caiman,ci Bufalo V,ako aj Transpotrer HETT ale aj mnozstvo dalsich kuskov .

Dobra nalada nevyriesi vsetky problemy ale naserie tolko ludi ze sa oplati si ju udrzat
Rozpracovane: TATRA 815-7 4X4 Valnik + Cisterna
Dokoncene : LIEBHERR LTM 1040-2,1 - Husky MK III
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marchal1

PříspěvekZaslal: 9.7.2011 16:40 so    Předmět: Citovat

mám otázku,tam nebude interiér?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Losllanos1

PříspěvekZaslal: 9.7.2011 16:46 so    Předmět: Citovat

Otazka

Nebude tam z dvoch dvovodov

1Dvovod je ze nie je mozne zohnat info o interieri kedze v pripade vozidla ide o prisne tajne zariadenia americkej armady

2 Dovodom je ze mam jednu fotku z vrchu zo strechy ktora ma rozmer cca 40*50 mm a z toho sa moc urobit neda

Model bude dost komplikovany aj bez interieru a motora
bude mat ale prepracovany cely vonkajsok aj z napravami samozrejme riadenymi a zbytkom co ktomu patri .

Dobra nalada nevyriesi vsetky problemy ale naserie tolko ludi ze sa oplati si ju udrzat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vody

PříspěvekZaslal: 9.7.2011 18:53 so    Předmět: Citovat

Velice zajímavá "věc". Budu sledovat. Případně později zařadím do sbírky Cool
pipiroha

PříspěvekZaslal: 9.7.2011 22:50 so    Předmět: Citovat

No na první letmý pohled mi to připomnělo grejdra ale hned po pořádnějším jsem si říkal co to proboha je Question Exclamation A jak píše Vody budu sledovat tuto "podivnost" neboť mě dost zaujala... Wink Laughing

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina
Brzdic
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.7.2011 10:36 ne    Předmět: Citovat

Honě zajímavé a docela se těším i na ty další stroje co jsi uvedl a určitě by byl i zájem. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radek Bitter

PříspěvekZaslal: 10.7.2011 13:56 ne    Předmět: Citovat

Tak jest, zajímavá předloha, ale raději bych modely Tatra a Hitachi Wink
Lukáš

PříspěvekZaslal: 10.7.2011 20:09 ne    Předmět: Citovat

No, to je teda krám, ale tvoje zpracování je - jako ostatně tradičně - perfektní. To používání barevných papírů má něco do sebe, určitě to ušetří hodně práce při retušování. Jen sehnat ten správný odstín.
Losllanos1

PříspěvekZaslal: 13.7.2011 19:05 st    Předmět: Citovat

Zdravim

Takze som zase kusok pokrocil spracoval som vecsinu doplnkov aby bolo mozne zacat z betatestom a tak pridavam foto
Na filtry vzduchu este chyba dratik ale ten sa mi este nepodarilo vyrobyt .Druhu stranu detektoru dokoncim az ked budem mat hotove plany a navodky a rozbehnutu betu

Takze par foto:

ten bordel za modelom nepozerat .

Losllanos1

PříspěvekZaslal: 20.7.2011 19:21 st    Předmět: Citovat

Takze po dvoch dnoch trapenia sa z dezenom lepsie povedane z korekturam a prekreslovanim na plast kolesa ktory sa bude skladat zo styroch dielov sa mi podarilo vytvorit toto

aj ked som ho staval z cierneho papiera tak som ho pretrel matnou ciernou a este musim v drazkach dezenu kde je vydno lesknuce sa lepidlo ale to uz necham az ked budem mat vsetkych 5

Losllanos1

PříspěvekZaslal: 31.7.2011 17:07 ne    Předmět: Citovat

Takze kusok som pokrocil mam spracovany diferak teda oby dva nakolko predny aj zadny je rovnaky este to nejako krajsie zlepit by chcelo nakolko je tu kalima a aj zo zapnutym ventilatorom na plne pecky je tu 40 nad nulov tak je to take upatlane zajtra hadam spravym nejako druhu stranu a pruziny z tlmicmi aby som to mohol fuknut na komplet a pripravit plany prednej casti vozidla ale to az do konca tyzdna ci to stihnem netusim

Losllanos1

PříspěvekZaslal: 11.9.2011 15:03 ne    Předmět: Citovat

Takze kedze som mal plne ruky prace tak som nemal cas davat foto na vsetky fora takze napravam svoju chybu a tu su pokroky na modely

Vecsina zvas co chodi aj na ine fora urcite uz videla alebo niektore foto ste videli aj na mojej stranke
Nebudem sa dlho rozkecavat model je pred dokoncenim uz chyba len kompletacia mojho modelu a planov do finalnej podoby a moze to ist von .

Takze tu su zatial fotky :

Losllanos1

PříspěvekZaslal: 10.12.2011 16:23 so    Předmět: Citovat

Ok vsetko nakoniec dobre dopadlo a model je vonku
Este musim ja dolepit svoj kus na ktory sa mi prasi ale myslim ze to skor stihnu betatesteri lebo nemam sa cas venot momentalne lepeniu
obrazkou moc nebude nakolko model este nemam dokonceny a tak len nahlad na Obalku

Model je dostupny tak ako vzdy cez Paypal alebo cez ucty ako bol Liebherr

Losllanos1

PříspěvekZaslal: 13.12.2011 22:06 út    Předmět: Citovat

Zdravym vsetkych

Aby som trochu pomohol vsetkym modelarom pri zhanahi farebneho papiera tak som nasiel distributora papiera Canson colorline v ceskej republike a pan jaroslav tuma bude urcite ochotny komukolvek zvas poslat akekolvek mnozstvo ake si zaziadate

tu je link na jeho stranku :
http://www.pebeo.cz/cs/blok/

A popripade aj vzorkovnik papiera pre vas 150g/m2

http://www.pebeo.cz/file/61.pdf

Losllanos1

PříspěvekZaslal: 25.12.2011 15:49 ne    Předmět: Citovat

Vesele vianoce a vela vela darcekov vsetkym clenom tohoto fora nech preziju sviatky v pokoji a radosti .

Pripravil som pre vsetkych ktory si uz zakupili alebo planuju zakupit tento model aj verziu plnofarebnu verziu tohoto modelu ,Desert Camuflage ,pouzil som na to texturu tak by to malo byt ok
Tlacit sa to da na cokolvek aj na obycajny papier len bohuzial vela retusovania bude zapotreba.Cena modelu zostava ta ista
Ak by mali zaujem modelari ktori si uz model kupili nech mi napisu email

V pripade zaujmu sa mozem pokusit takto spracovat aj Liebherr LTM 1040

Nahlady na celu vystrihovacku su dole :

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: