Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zetor 15/ Jančata,Skokan / 1:16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pipiroha

PříspěvekZaslal: 5.7.2011 21:40 út    Předmět: Citovat

Taky ti držím palce, jen tak dál... Wink
Já se naopak za pekelného smajla přimlouvám, je to jeho "poznávací znamení"-ale pak poznej jestli to myslí vážně... Very Happy

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-Modras-

PříspěvekZaslal: 24.7.2011 11:55 ne    Předmět: Citovat

Zase jsem tu. Po příjezdu jsem dopatlal přední nápravu a dokompletoval kapotu. Bohužel jsem teď bez foťáku, tak fotky až s předním kolem.
To s tím rozdílem barev na obálce a na skutečném modelu mě taky v první chvíli zaskočil. Myslel jsem, že je to tisková chyba. Embarassed Uvažoval jsem o přebarvení, ale pak jsem to zavrhnul. Byl bych raši za tu brčálovou. Very Happy
Pavel Skokan

PříspěvekZaslal: 25.7.2011 2:34 po    Předmět: Citovat

Zdravím všechny příznivce traktorů.
uvedu zde některé věci na pravou míru at se o nich nemusíte dohadovat.
Barva ZETORU 15 je v pořádku dle originálu.Model na obálku se lepí z laseru a tak většinou barva neodpovídá.
Kdo nevěří, at do NZM Praha se podívat běží.
V NZM Praha byla koncem roku nějaká kačka navíc z dotací a bylo ji třeba do začátku nového roku někde utratit.Jinak by to propadlo.
Farmall H měl být tedy původně v M 1:5O ( tedy ještě menší ) tak se v tomto případě zvolilo měřítko 1:32 ( menší zlo )
Na pokrytí modelu v M 1:16 to zdaleka nestačilo.A tím, že je to Americký traktor by asi nešel tak na odbyt jako Český Zetor.
Nikde ale není řečeno, že ho časem nezvětšíme a nevydáme znovu v M 1:16 Za další má NZM Praha nového ředitele, který není papírákům tak nakloněn jako byl ten předešlý. Rolling Eyes
-Modras-

PříspěvekZaslal: 27.7.2011 14:55 st    Předmět: Citovat

Tak jsem tu zpátky i s fotkama:
Přední kolo je zatím bez otazníkových dílů a projde ještě úpravami (poslední vrstva černé a opravení přechodu ráfku a gumy). Twisted Evil

Přední náprava:
Měl jsem problém s tloušťkou kartonu na podlepení. To že jsem podlepil moc slabě mi došlo až po kompletaci, takže je přední náprava tenší asi o milimetr, ale ono se to nezblázní... Confused

Pardon za fotky, ale fotograf ze mně asi nebude Laughing

Pokračování příště ...
-Modras-

PříspěvekZaslal: 23.9.2011 21:11 pá    Předmět: Citovat

Po opravdu dlouhé době opět přínáším nějaký progres. Malými krůčky se prokusuji návodem a toto je dosavadní postup:
Mám po dlouhé době radost ze svého díla - klobouček vzduchového filtru je vyroben, i přes obrovské nutkání to udělat úplně jinak, tímto pochybným nástrojem z původního dílu vystřihovánky Cool

a současný stav...

Tak zase někdy ... Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: