Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

T-55A / GPM / 1:25

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daneus

PříspěvekZaslal: 18.6.2011 17:26 so    Předmět: T-55A / GPM / 1:25 Citovat

Už dlhšiu dobu mám rozostavaný tento známy model. Bohužiaľ väčšinu času trávi v šuplíku, pretože na bastlenie mi moc času neostáva. Momentálne mám hotovú vaňu podvozku s pár detailami a chystám sa na podbehy a kolesá. Rozhodol som sa model kompletne prefarbiť, avšak príliš pozde som zistil, že môj skill so štetečkom nie je tak dobrý, ako by som si predstavoval a naviac sa mi podarilo namiešať tmavší odtieň farby než by sa patrilo.

Model je inak velice pekne spracovaný, na žiadne väčšie chyby som zatiaľ nenarazil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freeper

PříspěvekZaslal: 18.6.2011 19:59 so    Předmět: Citovat

Ahoj,
budu pozorně sledovat a držím palce. Taky jsem si ho před nedávnem složil. Report ze stavby tady nemám, ale pár fotek je v galerii. Na barvení jsem tehdy použil Revell SM378 - dvě vrstvy.
marchal1

PříspěvekZaslal: 24.6.2011 5:45 pá    Předmět: Citovat

daneus-stavba by se mě líbila,ale hodně to kazí ta otřesná štětková metalíza.Tu barvu nejdřív pořádně promíchej a taky ji rozřeď.Protože jsou vidět tahy štětcem,kde každý tah je na jiným směrem a hlavně každý tah má jiný odstín.
daneus

PříspěvekZaslal: 24.6.2011 9:09 pá    Předmět: Citovat

Tá metalíza je divná, ale bohužiaľ sa mi nedarilo natreť to tak, aby šmuhy neboli vidieť. Díky za radu s nariedením farby, vyskúšam.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: