Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

March 761 Jägermeißter/METMANIA/???/free

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
khaRel

PříspěvekZaslal: 13.5.2011 22:36 pá    Předmět: March 761 Jägermeißter/METMANIA/???/free Citovat

pustil sem se do tohohle japonského paskvilu, po neděli nahraju fotky, akorát mám problém se stavbou, díly nejsou pořádně označené a návod chybí úplně... kdybyste někdo měli zkušenosti s tímhle nebo podobnými modely, klidně pište, ocením jakoukoli radu Rolling Eyes
Na stole - March 741 Jägermeißter (100%), foto bude, Škoda Fabia S2000 (95%), Nissan Skyline GT-R (0%) a v přípravě BMW M3 GTR #42
Moje galerie zděs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
khaRel

PříspěvekZaslal: 16.5.2011 14:16 po    Předmět: Citovat

Jak jsem slíbil, tak o den později plním, už jsem se do stavby pustil, a to základními díly, jak je vidět na fotkách. Tisk je kvůli rozměrům modelu na běžném kancelářském papíře, takže to by nemělo vadit, co do kvality by to mohlo být lepší, ale i tohle postačí. Retušovat nebudu, možná kola, aby tak netloukla do očí.

Upravil jsem Ti příspěvek tak, aby byly fotky vedle sebe. Moderátor TEO.
Na stole - March 741 Jägermeißter (100%), foto bude, Škoda Fabia S2000 (95%), Nissan Skyline GT-R (0%) a v přípravě BMW M3 GTR #42
Moje galerie zděs
khaRel

PříspěvekZaslal: 17.5.2011 20:05 út    Předmět: Citovat

tak sem zase kousek udělal, není to nic moc hlavně kvůli gramáži papíru,a le když jde jen o oddychovku, tak to zas tak nevadí. Nejvíc je to vidět na předním křídle, kde je uprostřed vespod chlopeň

Moje galerie zděs
History73

PříspěvekZaslal: 17.5.2011 20:22 út    Předmět: Citovat

Docela pěkný,ale hezčí by to bylo s retuší,takhole to působí nepřirozeně.

http://patlalov.myminicity.com/
http://patlalov.myminicity.com/env
http://patlalov.myminicity.com/sec
bedatruhlar

PříspěvekZaslal: 17.5.2011 22:13 út    Předmět: Citovat

Jo ta retuš tam chybí Smile
odloženo:SA-6 KUB ANGRAF
hotovo : e 514 a mnoho dalších
-------------------------------------------------------
"Bijte je pražákéééé, hanba Sparta!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
khaRel

PříspěvekZaslal: 19.5.2011 15:13 čt    Předmět: Citovat

nu dobrá, měla to být jen oddychovka, ale asi se do té retuše pustím. Ale potřeboval bych asi poradit, zatím jse retušoval jen a pouze vodovýma fixama, popřípadě i lihovkama. Tak bych teda rád věděl, co mi doporučíte. Papír je slabý, tisk je lesklý, asi laser
History73

PříspěvekZaslal: 19.5.2011 15:36 čt    Předmět: Citovat

Fixy vyhoď z okna ven ať si s nima hrají děti co je najdou Smile kup si vodovky a vodovkama...skoro každej na tomto fóru retušuje vodovkama nebo temperkama..u temperek máš výhodu že si je namícháš a máš jeden odstín pořád,obvzlášť když je necháš zatuhnout,pak je mužeš používat jako vodovky.
Jen někdy po zatvrdnutí stmavnou.

http://patlalov.myminicity.com/
http://patlalov.myminicity.com/env
http://patlalov.myminicity.com/sec
khaRel

PříspěvekZaslal: 19.5.2011 19:20 čt    Předmět: Citovat

Embarassed čekal sem, že mě někdo ukamenuje, tohle je lepší. ony stejně ty fixky měnily pořád barvu, ale vytahovat štětce, co mám ještě v šuplíku od základky, se mi nechtělo.. ale dík za radu
khaRel

PříspěvekZaslal: 8.9.2011 12:07 čt    Předmět: Citovat

práce stále pokračují, bohužel teď ale nemám po ruce foťák. auto už vypadá jako formule, zbývají už jen kola a pár drobností. asi sem hodím až fotky výsledku
Moje galerie zděs
khaRel

PříspěvekZaslal: 22.1.2012 11:56 ne    Předmět: Citovat

tak teda konečně mám chvilku na upload- bohužel model jsem daroval ještě před tím, než jsem ho stačil pořádně nafotit, takže se omlouvám za kvalitu fotek, bylo to ve velkým spěchu a bez pořádného světla.

Model se stavěl celkem sám, problémy nebyly, hlavně kvůli názorným fotkám z postupu, které na METmanii jsou. Rezuš jsem nakonec udělal fixama, oranžová jäger je prakticky stejná jako ten vodový fix, kola jsou retušována lihovkou. Jen mi přijde škoda tisku, bylo to na kancelářský papír a kvalita nic moc, velké oranžové plochy byly přerušeny podélnými čárami- chyba tiskárny. Nicméně vznikl celkem zajímavý stroj, který si někdy v budoucnu dám ještě jednou, abych ho měl na poličce vedle první metmanie- Ferrari 126:

Moje galerie zděs
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: