Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Papírové jaro, Praha - Chodov, 15.-16.4.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Listy

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 16:30 po    Předmět: Citovat

Jasně, to měl být jen ( poněkud nejapný ) fórek Embarassed, ani jsem nepočítal s tím, že by to tak mohlo být!
Rozhodčí jsou prima kluci a děvčata, kterých si všichni vážíme ( kapříci za medaile jsou už na cestě ... Wink Twisted Evil )
czbrasi

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 18:27 po    Předmět: Citovat

No je to bohužel tak, že z žádné výstavy, kde jsou modely na stole a ne ve vitrínách se mi ještě nevrátil bez poškození.
LSD

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 19:02 po    Předmět: Citovat

Dobrý den, musím říct, že akce to byla velice podařená a já tím děkuji pořadatelům. Opravdu povedená akce, příjemná atmosféra, mílí lidi, pěkný modely, fakt pěkný. Těším se na příští rok
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alfik

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 19:42 po    Předmět: Citovat

To bylo jinak.Oni jí chtěli prodat,ale na sídlišti neuspěli,páč jsou tam malý byty.Já bych jí vzal,mám dům,ale byl jsem tam na motorce,to by se špatně vezlo. Laughing
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 19:51 po    Předmět: Citovat

marchal1 - s tím že se s modely bude manipulkovat musíš počítat. I když sou jen výstavní. Co vím tak Dragon byl přihlášen do soutěže, páč se kolem něj před hodnocením rozproudila debnata ohledně bodování. Pokud nebyl soutěžní tak na to určitě porotci přišli a neměli důvod s ním manipulovatl. Nutno podotknout že zrovna VDT měli na triku Ti nejzkušnější a proto odmítám jakékoliv tvrzení o idiotech Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation To určitě nebylo myšleno vážně. A ještě jedna. Dragon byl dost vzádu na to, aby na něj návštěvníci dosáhli. Prostě tomu nevěřím.
Ano modely na každé akci trpí, ale s tím soutěžící do toho jdou ne? Já sem už některé musel dát juniorovi na hraní. Je pravda že škody většinou vznikají přepravou.Od lidí tolik ne. Spíš vůbec ne.
Nejvíc za nos se musí chytit návštěvníci. Děti mají ruce rychlé a nenechavé. Batohy na zádech taky dělají své.
Ale asi mi to už za ty roky nepřijde. Prostě to vyskládám a starám se až při balení. Když něco upadne, tak to přilepím.
Jezdím za lidma, to je hlavní důvod akcí. Vidět se, pokecat, zajít na pivko a pálipolívku. Úzkostlivě sedět u modelů a odhánět lidi mě nebaví.
Khandas

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 20:53 po    Předmět: Citovat

Ale zase na druhou stranu by jsme z Tomyse mohli udělat "flájboy Eda (s)prostý pobíječ náštěvníků" postavu na to má(nic ve zlým)

Já tam taky byl jsem rád, že jsem potkal některé místní patlaboys (tímto zdravím brzdu).
Výstava no asi jsem přijel pozdě, ale zdálo se mi málo modelů (jestli to není tím, že jsem slepý jak patrona) koupil nějaký modely (sice některý nebyli v plánu, že Marchal1), ale co už.
Swab

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 21:06 po    Předmět: Citovat

mě se akce taky líbyla Chodov nezklamal, abych řek pravdu když sem dorazil já cca po 10 hodině nebylo v prostorách hnutí a to sem na Chodově dlouho neviděl největší škatulata samozřejmě kolem TEA Very Happy sem rád že sem se k němu taky dostal a měl sem možnost si snim taky promluvit......o poškozování modelu mluvit nebudu sám to znám....do Neratovic sem dovez muj překopaný Bergepanzer taky s uraženym celym jeřábem a nebýt dobré duše která mi zapůjčila lepidlo (čímž opožděně děkuji) tak do soutěže ani nešel....a co se týče kolemjdoucích vždy si sáhnou Rolling Eyes
TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 21:09 po    Předmět: Citovat

Ano ...vždy si šáhnou, protože kolikrát nevěří, že jsou naše skvosty z papíru. Prostě jim to nedá....
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 21:19 po    Předmět: Citovat

r.valena napsal:
možná budu vypadat jako trubka,ale neví někdo,co je toto ? Nebylo to popsané.

Radku, to je ale ostuda. Bydlíš o pár ulic vedle a tohle ti uniklo. Přesněji řečeno, je to jen půl hradu. Jinak má asi rok a půl vlákno v architektuře pod názvem projekt Týřov. A brzy jej zase otevřem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
r.valena

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 21:26 po    Předmět: Citovat

já vím,jsem trubka , to vlákno jsem viděl,ale už je to déle , tak okno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy . Když jsem to tam viděl,tak mě to fakt nenapadlo. Něco jiného jsou fotky a něco jiného pak vidět Very Happy Very Happy Very Happy
dokončeno : http://www.papirove-modely.cz/user/index.php?showuser=r.valena + další dva pytle modelů
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šandík

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 21:44 po    Předmět: Citovat

r.valena: Copak ty nepoznáš Kokořín? ;o)
Frantisek Sochor

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 21:48 po    Předmět: Citovat

Další fotky z adkce na:
Arrow www.firebox.wz.cz/index2.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vrbka

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 22:08 po    Předmět: Citovat

Jestli je tohle Kokořín tak ho asi přestavěli nebo si musím zajít pro silnější čočky. Shocked...ironická poznámka..
marchal1

PříspěvekZaslal: 19.4.2011 7:49 út    Předmět: Citovat

Tomys-tak ještě jednou,nějaké drné poškození při manipulaci se vždy může stát a beru to,ale úmyslně poškodit model a urvat ho silou z podložky?!
Pokuj jde o ty idioty myslel jsem to vážně,ale ty jsi zřejmě přehlédl slovo "POKUD"
A nevím co víš ty,ale Dragon do soutěže přihlášen nebyl,alespoň ne mnou.

Khandas-Mi o tom povídej,až jsem si řekl,tento měsíc nic nekupuji,nedalo se odolat,ale tu T55-ku by jsme mohli dělat jako paralerku.
marchal1

PříspěvekZaslal: 19.4.2011 7:55 út    Předmět: Citovat

Swab-Ta duše jsem byl já a děkovat nemusíš,jakákoli pomoc kolegovi je samozřejmost,ale tobě se to rameno urvalo cestou na výstavu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na: