Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chcete mě? / 1:25

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PI

PříspěvekZaslal: 1.3.2011 20:31 út    Předmět: Chcete mě? / 1:25 Citovat

Omlouvám se, že zařazuji svůj model mezi dioráma, ale malá kolová technika to asi není a mezi Sci-Fi mi to taky nepasuje.
Základem je míchačka betonu, kterou nabízí ke stažení Astra28 - http://www.astra28.eu/betoniarka.html. Stojan s cedulí je vlastní dílo přilepené na disku kola z přívěsu na Kraze, který lze stáhnout ze stránek výrobce - http://www.renova-model.com.pl/index.php?f=free . Vše stojí na podstavci z překližky a pivního podtácku.

Pokud se chcete pustit do stavby polských modelů 1:25, vřele vám model míchačky doporučuji - přinutí vás vyrábět nýty, matice, lepit malé díly natupo. Autor ho doplnil vyčerpávajícím fotonávodem. Vše pasuje jak má - jen plechové kryty malého hnacího ozubeného kola (díly 46) je nutno nalepit tak, aby z nich nahoře mírně vyčuhovalo ozubené kolečko - jinak nemůže zapadnout do ozubeného věnce na obvodu bubnu.
Model je bílý, stříkal jsem vše pistolí. I když mě zrazovali, použil jsem obyčejnou akrylátovou barvu na dřevo - nebyly s ní žádné problémy.

Naposledy upravil PI dne 4.4.2011 15:35 po, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vger1981

PříspěvekZaslal: 4.3.2011 21:40 pá    Předmět: Citovat

Pekne, pekne, ale chce to zasvinit betonom a hrdzou.. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PI

PříspěvekZaslal: 5.3.2011 22:52 so    Předmět: Citovat

Jsem rád, že jsem dal model dokupy v tomto neposkvrněném stavu. Patina a další upgrejdy snad až na dalších modelech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
štefíno

PříspěvekZaslal: 6.3.2011 10:58 ne    Předmět: Citovat

Pěkný pěkný. Je vidět, že je to v Polsku, páč v Česku by první zmizela ta míchačka, pak ten disk s tyčkou a zůstal by jen ten papír, který se nedá vykoupit Very Happy
ripper75

PříspěvekZaslal: 6.3.2011 11:42 ne    Předmět: Citovat

Pěkné to máš.Jinak pozor,u nás nejsou lidi žádní blbci,hodily by disk aj s tyčí do bubnu a ukradly naráz.
Vger1981

PříspěvekZaslal: 6.3.2011 12:42 ne    Předmět: Citovat

No, u nas by na tom bolo 10 m retaze, tri visiace zamky, pol metra kvalitneho zvaru a styri chemicke kotvy do zeme. Skratka by to ukradli aj s tou podlozkou.. pripadne by to odtiahol najblizsi exekutor za svojim novym dzipom... Razz Ale cena je inak dobra, nechapem ze to este nikto nezobral.. Teda na miesacku, nie na smykajdu. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PI

PříspěvekZaslal: 6.3.2011 20:04 ne    Předmět: Citovat

Ono je to za plotem, který se mi na podtácek nevešel ...
Jiřík

PříspěvekZaslal: 8.3.2011 23:13 út    Předmět: Citovat

Moc pěkné, asi ji taky zkusím...podle osobních zkušeností by ji ukradli i tím plotem a pod papírem by nechali .... hříbek Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: