Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ABC č. 4/56 - Gotický hrad, anatomie husy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šandík

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 23:11 po    Předmět: Citovat

Díky za nápad!

Číst bych mu to asi nedával. A nebo jen to pozitivní. Ne, že bych mu chtěl "mazat med kolem huby", ale ono to je s tou "objektivní pravdou" holt složité. Někdy by na ní měl být doslova zbrojní pas...
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 23:26 po    Předmět: Citovat

Vypadá to jako hrad? Vypadá. Je to určeno pro mladší modeláře, kteří nejsou historikofilové? Je. Má to sloužit jako historicky přesný, čistě gotický hrad? Nemá. Je to navrženo tak, aby to bylo jednoduše slepitelné a dalo se s tím i jistým způsobem pohrát? Je.
Samozřejmě je možné že je to paskvil. On to i musí být paskvil, když si ho každý může postavit tak jak se mu to líbí.

Hodnotitelské téma o vyškovském určitě ano. A jestli si to bude chtít přečíst, bude záležet pouze na něm. Říkat Nenene, nebudeš si to číst, přečteš si jen chválu kterou ti sami vybereme, je hloupost.
JoK
Moderátor

PříspěvekZaslal: 22.2.2011 12:19 út    Předmět: RV live Citovat

Tento pátek jdu navštívit pana architekta. Budeme si určitě povídat o nově vznikající "hračce" - tentokrát z doby románské - asi půjde o nějakou tvrz - nevím to přesně. Zároveň s ním chci projednat termín prohlídky výstav v muzeu Policie - Papírová fantazie a Papírová romantika.
Rád bych, aby to vyšlo na 16.3.2011, kdy je domluvena přednáška o "papírařině" - v místním sále. Rádi bychom, společně s kolegou Fajkusem, aby se jí zúčastnil i pan architekt. Půjde o přednášku našich předních celosvětově doposud nedoceněnných papírových archeologů oblíbené dvojice Krokus. Včetně nabušené projekce. Po úvodním semináři, by mohlo druhou polovinu přednášky vyplnit vyprávění RV. Samozřejmě s dotazy či jen dotazy. Přijďte a hledejte, kde je zakopaný pes, že to RV dělá tak jak to dělá a ne tak jak by se to dle vás dělat mělo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šandík

PříspěvekZaslal: 22.2.2011 20:09 út    Předmět: Citovat

Středa je blbá. V kolik hodin to má být?
lopata95

PříspěvekZaslal: 23.2.2011 10:35 st    Předmět: Citovat

Ahoj páni,
mám takový dojem, že se to začíná rozplyzávat tahle debata.
Jsou tu samozřejmě ultrarealisti jako třeba Bernie a zase jsou fantastové a příznivci hravé fantasie.

L95

PS: zkuste někdo podrobit rozboru třeba hrad z harryho pottera Smile
Shi-So

PříspěvekZaslal: 23.2.2011 11:27 st    Předmět: Citovat

Tim Potterovsky jsi myslel z papiru???
Jestli jo, kde se da sehnat? Jsu fanousek!! Very Happy

Jinak me se hrad libi po architektonicke strance a pranic mi neva, ze neodpovida skutecnosti.
Co me ale mrzi, je technicke provedeni vystrihovanky.
Okna jak od ruky, pretahy, krive.....Ocenuji Mistruv styl, ale prohnal bych to na zaver nejakou technickou korekturou, kde se to trochu srovna.....
vítek

PříspěvekZaslal: 23.2.2011 14:48 st    Předmět: Citovat

Omlouvám se za OT.
To Shi-So Zadej do Googlu hogwarts castle paper model nebo hogwarts castle papercraft a nech se překvapit. A nebo se i lépe rozhlédni na tomto DF Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šandík

PříspěvekZaslal: 23.2.2011 21:51 st    Předmět: Citovat

lopata95: Když už jsi to tu vytáhl, tak hrad z HP samozřejmě s realitou nemá nic společného a jako takový mě naprosto nezajímá (ostatně, jako celý HP, ale to sem nepatří) A pokud by i s realitou něco podobného měl, bude to hrad typický pro Anglii a tudíž dost odlišný od všechno, na co jsme ve střední Evropě zvyklí.
JoK
Moderátor

PříspěvekZaslal: 24.2.2011 13:09 čt    Předmět: ??? Citovat

Šandíku Šandíku, myslel jsem si to, ale že tolik? Už jsem to konečně pochopil. Jseš můj kluk.
Šandík

PříspěvekZaslal: 25.2.2011 3:20 pá    Předmět: Citovat

Joku Joku, zato já se teď nechytám. Počítals křížky nebo je řeč o jiné veličině? Každopádně bych prosil o informaci, v kolik má být to povídání 16.3. Předem díky!
JoK
Moderátor

PříspěvekZaslal: 25.2.2011 12:02 pá    Předmět: Přednáška Citovat

Začátek přednášky odhaduji na půl šestou až šestou. Cca do 19,00 max. 19,30. Zkrátit kváky můžem vždycky. Třeba to nikoho nebude bavit a nebo vůůůůbec nikdo nepřijde. Uvidíme. Ještě jsem to oficiálně tady na DF neoznámil. Uvidíme ještě dnes večer, jak na to bude reagovat RV.
Šandík

PříspěvekZaslal: 25.2.2011 14:20 pá    Předmět: Citovat

Toho jsem se bál. Ve středu večer vedu v Letňanech keramický kroužek a konec je v sedm. Škoda ;o\
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.2.2011 23:21 ne    Předmět: Citovat

Šandíku, hopi, JoKu a další - jste zváni sem: http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=9067
... zkusil jsem otevřít ono hodnotitelské vlákno o modelech RV Wink - uvidíme, co se z toho vyvrbí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cashpick

PříspěvekZaslal: 2.3.2011 23:34 st    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes koupil Abc číslo 5, tudíž jsem prošvihl první část gotického hradu. Pokud ho někdo z kritiků tohoto modelu může postrádat rád bych první část měl. Prosím případně o SZ. Velmi děkuji!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: