Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Land Rover II / František Sochor / 1:100

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jardik

PříspěvekZaslal: 2.1.2011 21:55 ne    Předmět: Land Rover II / František Sochor / 1:100 Citovat

Land Rovera jsem si slepil již někdy během léta, na přívěs se dostalo až včera...při listování v Modeláři, kam jsem si jej onehdá založil, na mne vypadl a tak jsem to pojal jako znamení Smile...a slípnul si ho pro oddech při ,,osloupkovávání,, věže Wink

Měřítko: 1:100
Autor: František Sochor

Model se stavěl výborně, vše krásně sedí, nikde žádná nepřesnost. Provedl jsem pár drobných úprav, jimiž jsou plastická světla na masce, zkosené rohy nárazníků, zpětná zrcátka a anténa. Na přívěsu jsem pak vyřezal ,,vzduch,, z oje, ořezal podpěrné kolečko, doplnil o zástěrky a odrazky a na zadní nárazník přilepil světla spolu se SPZ použité z odříznuté části pro krabičkovou verzi Wink

Jediné co mne mrzí, že jsem při stavbě Rovera nezaslepil, nebo alespoň nezaretušoval vnitřek karoserie, která je tak průhledná zkrz a svítící bílá plocha na dojmu taky nepřidá Sad Přemýšlím že bych odoperoval kolečka a zkusil to ještě nějak napravit...Ale i tak nám vznikne pěkný a pohledný modýlek... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Happy

PříspěvekZaslal: 24.2.2011 22:06 čt    Předmět: Citovat

Hodně se mi líbí, jak si udělal tu oj, já na tohle nikdy neměl obavy, protože sem se obával, že to nevydrží, ale výsledn efekt za to stojí

"Bez charakteru a slušného chování se nelišíme od opic, proto to vypadá, jak to vypadá"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Mi-Ro1

PříspěvekZaslal: 24.2.2011 22:13 čt    Předmět: moc pěkný model Citovat

Model vypadá opravdu vymakaně. Jsem hlavně "minimodelář", tak mě toto zaujalo. Baví mě takové modely si sám vytvářet a jen mám problém je někdy z důvodu časového slípnout Very Happy .

Také obdivuju jako Martin tu oj u přívěsu. Je vydět, že si s modely vyhraješ. A to jen dobře. Určitě by se ti v tomto detailování líbil autojeřáb AD-28 od Fireboxu, já ho slípnul a jde lepit dobře.

Jen tak dál a modelům zdar!
Jardik

PříspěvekZaslal: 16.3.2011 12:12 st    Předmět: Citovat

Díky pánové, jsem rád že se vám výsledek mé práce líbí Wink

Co se týče oje, je to opravdu velice křehká záležitost ale jak jste sami řekli, efekt za tu práci stojí...

Arrow Mi-Ro1: Čas to je potvora, já bych zase měl problém modely vytvářet (a časem to nebude Rolling Eyes Twisted Evil ) Obdivuju ty kteří si dokáží model navrhnout a vytvořit, na to já prostě buňky nemám a mít asi nikdy nebudu. Co se týče AD-28, určitě bych si jí slepil. Zatím mám v šuplíku PP-27 se kterou bych si taky postupně rád trochu pohrál. Jsem sice příznivcem větších měřítek ale k miniboxům a podobným si rád odskočím pro odpočinek nebo dodání energie k větším záležitostem kde energie jaksi dochází, ale však to známe Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: