Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ABC č. 23/55 - Polní nemocnice, Osídlení Marsu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Skokan

PříspěvekZaslal: 18.11.2010 22:03 čt    Předmět: Práva Citovat

Práva na Škodovky jsou zakoupena.Pro Vaši lepší představu 1000 Euro za značku Škoda, 1000 Euro za průmyslová práva a 5% z celkového prodeje publikace.V Nerátkách se dozvíte víc.Příští rok se těšte někdy v červnu na knihu Škoda ve sportu kde bude 10 modelů Škodovek včetně Fabie WRC.
A při jednání ve Škodovce s licenčním oddělením mi věřte, že mají slušný přehled o vyráběných modelech bez jejich souhlasu.
Ted již je snad ohledně práv na Škodovky vše jasné.Kniha vyjde ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.11.2010 23:53 čt    Předmět: Citovat

Dovolte mi využít této příležitosti, abych mezi námi přivítal neodolatelného papírového konstruktéra traktorů a jiných stíhaček, známého abstinenta z čínských restaurací a kouzelného vypravěče rozmarných historek o žralocích, blondýnách a koulích, Pavla Skokana.

Pavle, vítej mezi svými. Trvalo Ti to. Hezky si tu piš, aspoň mne budeš méně otrav-..., chci říci žádat o spolupráci, ať něco vyvěsím Twisted Evil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiří Vintr

PříspěvekZaslal: 19.11.2010 13:50 pá    Předmět: Škoda Citovat

No, tak pan "rybak" i jiní už konečně ví, jak to s tím Vintrem a Škodovkou je. Nevadí mi to a rád si na knihu počkám. Fabii jsem prvně nakreslil hlavně pro sebe, protože se mi prostě líbí jako auto. Na vydání netrvám a stejně tak si hodlám přikreslit další barevné verze. Spíše než to mě mrzí, že škodovka jaksi zamrzla s Abrexem, ale to je jiné téma a jiné modely z jiného materiálu. Budu-li mít postaveno více verzí, rád je opět uveřejním ve formě fotografií. Jen upozorňuji ty vychytralé, co se sice neumí podepsat a nějaké i/y v psaném projevu jim také mnoho neříká, aby mi kvůli tomu nepsali - do mailu nakreslené modely opravdu modelářům nerozesílám, jak stálo v asi dvou žádostech Smile))
AmatER

PříspěvekZaslal: 19.11.2010 15:01 pá    Předmět: Citovat

Obávám se, že ani tak mnozí méně šťastní nepochopí, že některý modely se prostě kreslí především samy pro sebe a čistě pro vlastní radost autora...

PříspěvekZaslal: 19.11.2010 15:05 pá    Předmět: Citovat

Budete se někteří divit, ale je to tak. Já dělám modely především pro vlastní potěšení a stavba a kreslení prototypu mi činí neskonale větší radost než přípravné práce spojené s vydáním. K němu přistupuji pouze tehdy, pokud nějaký klientský subjekt o to opravdu hodně stojí a pokud je to pro mě výhodné, protože téhle "výdělečné" činnosti mi skutečně netřeba.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: