Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

7TP /GPM/ 1:25
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markulin

PříspěvekZaslal: 9.11.2010 15:17 út    Předmět: 7TP /GPM/ 1:25 Citovat

Zdravím všechny přítomné. Už delší dobu tady drouzdám a obdivuju ale nějak jsem neměl odvahu se zaregistrovat. no ale červík hlodal a hlodal tak jsem tady Very Happy Modely lepím už nějaký ten pátek tak jsem zvědavý jak na tom jsem. Lepím si jen tak pro radost a pro moje oči. No a občas i pro oči mého 9 ti letého synka, když přijede na prázdniny.

Toho polského krasavce jsem zvolil asi záměrně... Kdysi jsem jako dítě měl plastikový model a tak doufám že jestli stavbu zdárně dokončím tak si zavzpomínám na dětství Very Happy Stavbu jsem už začal zhruba před týdnem. Ale vzhledem k tomu že to patlám jen v práci a jestě k zomu na noční, tak to jde neuvěřitelně pomalu. Začal jsem asi tím nejlehčím - věží. No a jak už jsem psa: dělám modely pro sebe, tak jsem na věž a do ní dal všechno co tam má a určitě i nemá být. Taď už jebnom zjistit jak sem vkládat fotky a můžu se těšit na kritiku od vás Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brzdic
Moderátor

PříspěvekZaslal: 9.11.2010 16:19 út    Předmět: Citovat

Zde najdeš jak sem vkládat fotky. http://papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=4735

Jinak pokud se nepletu tento model už má pěkných pár let, tak jsem na něj zvědav.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WalterCZ

PříspěvekZaslal: 9.11.2010 16:38 út    Předmět: Citovat

Tak taková práce by se mi hodně líbila, kde bych mohl lepit modely Very HappyVery Happy Jinak sem zvědavej na fotky, ako to bude vyzerat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Markulin

PříspěvekZaslal: 11.11.2010 14:17 čt    Předmět: Citovat

Tak po dvou dnech nicnedělání jsem zase tady.. Laughing
Jak už je napsáno,tak model je malinko starší. Je to rok vydání 1997. A ty roky jsou na něm malinko znát. Silné obrysové čáry a některé díly snad kreslené od ruky (ale to je možná jen můj dojem)

Ale jinak je stavba zatím pohodová záležitost. Ale díky těm silnějším obrysům občas nevím kde řezat a stříhat. No ale věž je zdárně dokončená a snad i ten zbytek bude pasovat. No a jelikož jsem měl menší potíže s foťákem tak nemám fotky ze stavby ale jen hotovou věž.
Markulin

PříspěvekZaslal: 11.11.2010 14:19 čt    Předmět: Citovat

a tady jsou

Musel jsem ti ty fotky upravit, prostuduj si prosím tě ten návod na vkládání fotek důkladněji. Moderátor Brzdič.
petrxp

PříspěvekZaslal: 11.11.2010 19:32 čt    Předmět: Citovat

A tady se to už rozjelo. Pěkná práce. Nevím jak dlouho na tom děláš ,ale jestli jsi to stihl za ty dva dny tak klobouk dolů Smile .
Markulin

PříspěvekZaslal: 12.11.2010 8:25 pá    Předmět: Citovat

Díky za pochvalu. Snažím se Laughing Jak už jsem psal tak lepím jen v práci a to na noční (doma je z toho bordel) No a jelikož do práce se chodí taky pracovat. Tak zhruba ze 12 ti hodin strávených tam mě zbyde jen 2 a půl na to moje patlání Confused Takže ta věž trvala zhruba 7 hodin čistého času.

No a jelikož mám dnes zase po noční tak odpoledne přibudou další fotky (motor.chladiče a kousek interiéru)

a s vkládáním fotek sem se polepším. s PC si moc nerozumíme ale budu se snažit Rolling Eyes
Markulin

PříspěvekZaslal: 19.11.2010 15:23 pá    Předmět: Citovat

Trošku se zpožděním (neodlkadné záležitosti) jsem zase tady... Rolling Eyes
Se stavbou jsem trošku pohnul tak můžu ukázat pár novych i starších fotek

Markulin

PříspěvekZaslal: 19.11.2010 15:41 pá    Předmět: Citovat

Ještě pár nových fotek...

A trocha srovnání s o něco modernějším (a nedodělaným Gvozdikem)
Lukáš

PříspěvekZaslal: 21.11.2010 20:45 ne    Předmět: Citovat

Vezmu-li v úvahu, že se jedná o model starý hodně přes deset let, nevypadá to vůbec špatně. Ani jsem nevěděl, že to má zpracované vnitřnosti.
Markulin

PříspěvekZaslal: 23.11.2010 9:10 út    Předmět: Citovat

Bohužel věk je na modelu znát. Ale není to tak strašné....Mimo kostry ze které jsem použil jenom díly W1, W2 a upravený díl W7 zatím sedí všechno celkem dobře. Ale to nejhorší mně ještě čeká (závěsy a kola) Shocked Shocked
Tank má z vnitřností jen motor, chladiče, minimum prostoru pro řidiče a něco málo z interiéru věže. Do věže půjde vidět otevřeným poklopem (to samé i u řidiče) a motor jen přes žaluzie.
Markulin

PříspěvekZaslal: 24.11.2010 20:42 st    Předmět: Citovat

fotky ze včerejška dělané starším foťákem Sad Sad Sad Sad
Markulin

PříspěvekZaslal: 28.11.2010 14:38 ne    Předmět: Citovat

Po pár dnech mám zase nějaké nové fotky ze stavby...jde to pomalu ale jistě Laughing

Tak snad jsou povedenější jako ty poslední Confused

Ale notak, to už je po třetí co ti ty fotky upravuju Confused. Moderátor Brzdič.
petrxp

PříspěvekZaslal: 28.11.2010 20:47 ne    Předmět: Citovat

Aha tak tomu se říká pomalu. Za 20 dní skoro hotový tank i s vnitřkem . Já jsem teď týden dělal dvacet článků pásu ,ale snad už se to zrychlí Wink .
Markulin

PříspěvekZaslal: 29.11.2010 9:45 po    Předmět: Citovat

A sakra!...zase ty fotky.... Confused Confused Confused Omlouvám se ale dávám je tam přesně podle návodu... tak nevím kde se stala chyba Shocked

No a teď k modelu...Ta práce jde opravdu pomalu. Mít víc času tak už by to bylo snad i hotové. Žádné složité detaily tam nejsou a vnitřek je takový jednodušší. ale zavěšení pojezdových kol bude o něco horší. Autor namaloval jen jednu návodovou kresbu (a to ještě jak už je to v hromadě) Takže budu muset začít přemýšlet jak na to. No ale ještě mně čekají blatníky tak mám chvilku času Laughing Laughing Laughing

Chtěl bych se zeptat přítomných. Nemá někdo doma starší vydání tančíku TKS od GPM ? Případně nevíte někdo kde by se to dalo ještě sehnat? V PC ho mám ale originál je originál. To novější vydání má tmavší barvu a mezi tady tou 7TP a Wz. 29 na který se chystám by to bylo jako pěst na oko Shocked Shocked
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: