Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přednáška Tomáše Přibyla

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 4.11.2010 18:44 čt    Předmět: Přednáška Tomáše Přibyla Citovat

Včera proběhla v Muzeu Ploicie přednáška Tomáše Přibyla, které se zůčastnilo cca 15 lidí. Je to OBROVSKÁ škoda, protože během cca 1 a 3/4 hodiny jsem se dozvěděli tolik informací nádherně vyprávěných, že bych to z knih louskal měsíce.
Tomáš Přibyl svojí přednášku zvládnul bravurně a nezasvěcené hodně překvapil realitou oproti článkům v médiích.
Následný přesun do restaurace Kulový blesk, kde jsme z Tomáše tahali další a další informace byl to nejlepší zakončení setkání s ním.
Ba co víc, možná se io něco upeče.
Kdo nebyl, stráááášně PROHLOUPIL. Twisted Evil Twisted Evil
medium

PříspěvekZaslal: 4.11.2010 19:03 čt    Předmět: Re: Přednáška Tomáše Přibyla Citovat

Tomys napsal:
Kdo nebyl, stráááášně PROHLOUPIL. Twisted Evil Twisted Evil

Přesně tak jak píšeš. Čekal jsem že to bude dobrý, ale bylo to nad moje očekávání naprosto lahůdkový vyprávění . Tomáš Přibyl dokázal perfektně zaujmout a nadchnout pro věc. A navíc vše bylo propojeno v zajímavých souvislostech. Takže super akce a díky!!

Akorát mi teda nemusel ujet do "jak Tomys říká do tý pr... na severu" poslední bus. Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 4.11.2010 19:10 čt    Předmět: Citovat

Měli jste tam hodit kameru a streamovat do světa. Třeba by to sledovalo 16 lidí místo 15 Smile
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 4.11.2010 19:17 čt    Předmět: Citovat

A o tom to je. Lidé jsou LÍNÍ a radši by vše sledovali doma na počítači. Rolling Eyes
Radek Bitter

PříspěvekZaslal: 4.11.2010 20:02 čt    Předmět: Citovat

Jo, v Praze je blaze Wink
Kdybych nemusel chodit do zaměstnání a měl to za rohem, tak jsem tam pečenej - vařenej Laughing
Někdy těm Vokurkám z Prahy a okolí i něco závidím, u nás chcípnul kapr Evil or Very Mad
yvan

PříspěvekZaslal: 5.11.2010 0:11 pá    Předmět: Citovat

Netvrdím, že bych přijel, přecejenom to nemám uplně za rohem, ale pozoruju jev, který se mi stává dosti často u akcí různého typu.

Totiž, je pěkné, že to bylo skvělé, zajímavé a kdo nepřišel může po právu litovat, ale nebylo by lépe spíš informovat, že něco bude než že něco bylo Question

Vím, propagace není snadná věc a nikdy se nedostane ke všem, které by ta daná věc zajímala, ale pak třeba slyším v televizi reportáž, jak něco z oblasti mého zájmu (aktivního, čili sleduju zdroje, které by o tom mohly informovat) bylo pár kilometrů ode mně, bylo to naprosto nepopsatelně úžasné a na konci si spolupořadatel nezapomene postěžovat, že účast čekal větší. Samozřejmě nemusím být všude a existence na tom nestojí/nepadá, ale něco neklaplo jak mohlo. Ano, mohl bych si to najít a včas se připravit, ale nejsem vědma, takže nevím, že mám něco hledat, ani že bych měl hledat, jestli mám hledat, jestli nemám něco hledat.

Pointa: Nevšiml sem si upozornění na budoucí akci tady na fóru (bylo-li jaké), zatímco sem si přečetl, že můžu litovat, že sem někde nebyl. Navrhuju do budoucna vyměnit typ "konalo se včera" na "za pár dní se bude konat". Teda bude-li o tom někdo vědět předem a ne až potom Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 5.11.2010 0:26 pá    Předmět: Citovat

Pozvánka tu byla. Ale ne zvlášť na tuto akci, ale v rámci téma Papírová fantazie. Mohla by být víc vidět, ale zase tu není možno spamovat kvůli každé akci.
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 5.11.2010 10:03 pá    Předmět: Citovat

Yvane, hezky jsi to rozebral (naše češtinářka takovým projevům říkávala slovní průjem - nic ve zlém Smile) - máme tady sekci, která tak nějak z principu pozývá na akce budoucí: Kalendář akcí.

Pozvánka tam samozřejmě je - fakt je, že je trošku zašitá v rámci hlavní výstavní akce - holt tam člověk musel kliknout - možná to mohlo být vyvěšeno zvlášť ...
http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?p=105408#105408

Sám jsem tam nebyl - pod nátlakem jsem dal přednost jiné skvělé přednášce - profesorů na gymnáziu, které se říká třídní schůzka ... Cool.
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 5.11.2010 12:33 pá    Předmět: Citovat

Standa F. napsal:
Sám jsem tam nebyl - pod nátlakem jsem dal přednost jiné skvělé přednášce - profesorů na gymnáziu, které se říká třídní schůzka ... Cool.

Neúčastníci muzejní akce mohou jen litovat, zatímco účastník gymnazijní akce své účastilituje. Sorry tak to vyznělo Wink

PříspěvekZaslal: 5.11.2010 12:34 pá    Předmět: Citovat

Neberu to zle Smile Pointa je myšlena všeobecně. Místní poměry jsou výborné.

Zašitá je. A to bych řekl, že sem to četl. Ale tak budiž to pro všechny strany ponaučením do budoucna Rolling Eyes
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 5.11.2010 14:04 pá    Předmět: Citovat

První upozorněni na přednášku bylo už 29.9. A navíc byla stejna pozvánka v sekci Sci-Fi.
Jelikož šlo o doprovodnou akci k výstavě Papirová Fantazie, nevidím důvod kvůli tomu zakládat nové téma.
Upozorněni na akci měl i Tomas Přibyl na svém blogu www.kosmonaut.cz a bylo vyvěšeno na stránkach Muzea Policie.
Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: