Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KV-2 Gigant / free / 1:25 (už zase)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukáš

PříspěvekZaslal: 15.4.2011 20:06 pá    Předmět: Citovat

Pěkně slepený to máš, ostatně víc toho zpracování modelu asi ani neumožňuje. Co mi k tomu moc nesedí, tak nabarvení pásů. Tipuju to na odstín "barva pásů", který je podle mne dost nepovedený. Ve spojení s oježděnou vnitřní částí to působí trošku hračkovitě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrxp

PříspěvekZaslal: 15.4.2011 20:20 pá    Předmět: Citovat

Díky Smile . Celkově to působí dosti hračkovitě .Hlavně ve spojení hráškové zelené z mé inkoustovky. Ale na nějakou patinu jsem si netrouf. Barvě pásů jsem se chtěl vyhnout ,tak jsem to natřel barvou rzi. Samozřejmě teď je tam kontrast příliš velký. Bylo to na naučení ,takže v rámci možností jsem spokojený.O realistickém vzhledu jako jsme zvyklí od zdejších borců nemůže být řeč.

Měl jsem v plánu ty pojezdové kola a ten pás uprostřed nějak barevně ztlumit ,ale už to nechávám tak.

Chtěl jsem teda aspoň vzbudit jakousi emoci ruského tanku spojením zelené a rezavé barvy Wink .
hukot16

PříspěvekZaslal: 15.7.2011 11:27 pá    Předmět: Citovat

Ahoj.. Máš to moc povedený! I když ta hrášková neni moc na místě Tak stejnak ten model celkově vypadá parádně! Smile

Já jsem se rozhodl že si ho taky postavím a chtěl bych tě poprosit jestli by jsi mi nechtěl podrobnějc popsat výrobu těch pásů. Smile
Howkey

PříspěvekZaslal: 15.7.2011 17:01 pá    Předmět: Citovat

Model Master dělaj barvu "Soviet Tank Green" i když mě přijde ještě světlá (neni špinavá)

Takhle to vypadá po ušpinění
http://www.internetmodeler.com/2004/october/armor/pst_kv2_6.jpg
Sd.Kfz.173 Jagdpanther - Mega Graphic - 1:35
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: