Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Miniboxový soubor Zákoutí / ABC / 1:300

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mails

PříspěvekZaslal: 8.8.2010 19:00 ne    Předmět: Miniboxový soubor Zákoutí / ABC / 1:300 Citovat

Miniboxový soubor Zákoutí

Takže tady taky dělám na projektu miniboxového souboru Zákoutí, dotoho chci napojit i další miniboxy co vyšli a udělat i vlastní zatím mám tuty fotky...

A tady situace vlastní z dopravou Very Happy jo mimochodem to parkoviště jsem si vypujčil z Letiště Slatina a jak se to hodí ty skeny Very Happy

Jsem zaměřený hlavně na modely aut v reálné předloze Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip M.

PříspěvekZaslal: 9.8.2010 9:03 po    Předmět: Citovat

Kdo si hraje, nezlobí Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jožin

PříspěvekZaslal: 9.8.2010 11:19 po    Předmět: Citovat

Máš to trochu promačkaný a skroucený skus to podlepit,mělo by to vypadat o dost líp pak Smile
Swab

PříspěvekZaslal: 9.8.2010 13:04 po    Předmět: Citovat

malej tip pro tebe kdysi sem dělal město o rozměru 100x50 cm na polystyren jako máš ty tlouštka 10cm a lepil sem to přímo na to nikdy by mě nenapadlo že se ten polystyrén skroutí ale skroutil a dost pokud chceš masivní podložku sežen si ten tvrzenej polystyrén většinou je rúžovej nebo takovej natelenalej při řezaní nedělá bordel a je pevnější
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monty

PříspěvekZaslal: 9.8.2010 13:40 po    Předmět: Citovat

Ten tvrzený polystyren mají ve stavebninách taky pod názvem Styrodur Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jiri.k

PříspěvekZaslal: 9.8.2010 23:14 po    Předmět: Citovat

mám pár rad (ne)jsou moje osobní, ale taky pomůžou

jelikož je polystyrén docela fest porezní, ať už se jedná o jakoukoliv jeho variantu, vyplatí se tak trochu představební příprava

Arrow pořeď si herkules nebo nějaké podobné lepidlo asi tak 1:2 až 1:3
seber staré noviny a navlhči je tím lepidlem, oblep těma novinama podložku ze všech stran rovnoměrně, tím docílíš toho že se ti nebude kroutit až to uschne
Arrow když to máš úplně suchý tak bych ti doporučoval si koupit v papírnictví černý papír (někde ho prodávají i po jednom kusu) a tím si polep jednu stranu, nebo ho můžeš nalepit jenom tam kde chceš mít silnici
Arrow dál už postupuj podle fantazie
ps: ten papír nemusí být nutně černý, ale pokud chceš dělat město tak se hodí
pps: okraje podložky pak začisti něčím hezkým aby to nějak nerušilo Very Happy Very Happy Very Happy

jo a podle mě pokud poprosíš u přířezu dřeva tak by ti ten tvrzenej polystyren mohli po zaplacení přiříznout na menší velikost alespoň nenaděláš tolik bordelu doma a je to i přesnější
Morthred

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 17:25 st    Předmět: I love minibox Citovat

Taky se chystám dělat skalku a zákoutí, mám to ze starého ABC, akorát mám full verzi a dost se obávám toho terénu. Mám dřevěnou podložku tlustou asi 3 mm, na to chcu nalepit herkulesem noviny a až na to terén. Podložku mám ale pro letiště slatina, to je kompletné rovné.
Dodělané: Letiště Slatina 1:300 (minibox) - Transamerica Pyramid 1:1250 - John Hancock Center 1:1750 - Torre Caja MAdrid 1:1250 - Galaxia (older) 1:XXXX -
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: