Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mikromodely 1:250 aneb renesance krabičkových krajinek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rawen

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 12:00 po    Předmět: Citovat

Posílám opravený list s lokomotivou typu 363. Objevilo se několik drobných chybek u pantografu a kola by měla být paprsková. Inu věřte poté nějakým technickým výkresůmSmile

http://www.mediafire.com/file/upx73pwv3ac228u/Vlaky%20a%20%20tramvaje%203.pdf
AmatER

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 14:55 po    Předmět: Citovat

není to špatné, ale regiovagína má na říďáku jinak okna - na jedné bočnici jsou dvě velká, na druhé jedno a hajzlík, který je v půlce blíž ke kabině, viz náčrt v prospektu. A béčka mají na můj vkus málo špičatou střechu, spíš než klasickej typ Y z Bautzenu

připomínají typ X z Halberstadtu, kterej je ale o kousek delší

(to má špatně i Fabi v třístovce).

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 16:59 po    Předmět: Citovat

Souhlas s AmatERem. ALe jinak povedené Smile
Swab

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 23:30 po    Předmět: Citovat

Ráwe...nedá mi to a musim se zeptat.....budou i nějaký civilní přibližovadla v tvém podání v hlavě mám parádní diorámku ale bez civilů to nebude ono.....
Rawen

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 23:36 po    Předmět: Citovat

Zrovna dneska jsme řešily že by nějaký ty civilové být mohly. První pokusy budou u toho nádraží co chystám. Až teda doopravím ty mašinky.
modelar

PříspěvekZaslal: 21.2.2011 23:42 po    Předmět: Citovat

Swabe, jaká vozidla by sis představoval, možná bych nějaká mohl zkusit (určitou představu mám, ale tak zajímá mě o co by byl zájem)

http://pencin.myminicity.com/

Pracuji na Mikromodelech 1:250
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Swab

PříspěvekZaslal: 22.2.2011 10:34 út    Předmět: Citovat

modelar: jelikož jak vlaky tak vojenská technika je z ČR tak bych to viděl na standartni vozy co sou u nás běžně k vidění avie, škodovky, wolksvagny, audi, nějakej ten offroad a dodávka.......nic extra jen pro doplnění třeba i nějakej ten autobus když už sou i tramvaje.... Wink
Rawen

PříspěvekZaslal: 22.2.2011 14:40 út    Předmět: Citovat

Regionova opravena, proklatě, to mi teda uniklo. Ty vagony B už asi necham jak jsou.
No na sousedním foru mi taky vyčinily za chybky. Jak vidno, nikdo není neomylný, ani takový šílený detailista jako já. Ty vláčky jsem si dělal spíš z nostalgických důvodů takže jsem se asi při tvorbě nechal poněkud unést.

Opravené vláčky sem hodim brzo ke stažení.
Šidi

PříspěvekZaslal: 26.2.2011 15:35 so    Předmět: Citovat

Ahoj, je to vynikající sada (jak bojovka i letadla). Ten zdravotní Skot je ale podměrečnej. Běl by být širokej jako Tatry. Na vojně jsem je ukládal a balil. Jinak je to nádhera.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hank

Bydliště: přes víkend Doksy u Mácháče, v týdnu Litovel na Hané, občas celý svět :-)

PříspěvekZaslal: 26.2.2011 19:50 so    Předmět: Citovat

Rawene & Pařane,
tady

http://www.maquettes-papier.net/forumenpapier/topic8457.html

nějací Francouzi přebarvili váš MiG-21 a váš L-39 do různých barev spřátelených armád (NDR, Polsko, Egypt, Irák, Severní Korea, Vietnam...) a přidali i rakety a přídavné nádrže. (Jestlipak se aspoň zeptali?)

Salut!

zdraví
hank
modelar

PříspěvekZaslal: 26.2.2011 19:51 so    Předmět: Citovat

Jo, to je v pořádku. Víme o tom Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OTK

PříspěvekZaslal: 28.2.2011 13:40 po    Předmět: Citovat

Sákryš, ty francouzský MiGy tydy měly být dřív - odpadlo by mi spousta práce s tou zadní "ploutví" charakteristikou pro tyhle letadla. Přikládám fotky Rawenova MiGu ke kterému jsem se snažil ty chybějící díly dodělat sám. Pokusil jsem se zakulatit hrb za kabinou a vyrobil kužel radiolokátoru do čumáku. Ještě to není úplně hotové - chybí kryty předního podvozku, pitotova trubice a podvěsy (přídavné nádrže, raketnice UB-16). No a pilotní kabina se mi taky nějak nezdá asi se ještě dočká úprav. Nějak se mi nepodařilo namíchat správný odstín, proto jsem byl nucen všechny úpravy řešit kanibalizací z několika vystřihovánek.

Na internetu jsem zjistil, že číslo "2101" nosil MiG-21 verze R (průzkumná verze) takže ještě musím vytvořit R kontejner pro radiotechnický průzkum, který byl zavěšen pod trupem letounu.

Jinak ještě několik poznámek autorovi:
Arrow číslo na trupu u českých verzí by mělo být (alespoň se mi to tak jeví podle dostupných fotografií našich MiGů) více vpředu na čumáku a né přímo pod kabinou jako je to nyní (asi tak jak to mají Francouzi na polském a východoněmeckém MiGu)
Arrow kryt kabiny
Arrow všechny výsostné znaky měly stejný průměr (horní plochy, spodní plochy, směrovka)
Arrow naznačit podvozkové šachty
Arrow vůbec se nebát detailů - do abíčka to stejně nejde Very Happy , nebo alespoň dát možnost vytvořit jednodušší i složitější verzi

Díky Rawene za tenhle model a doufám, že se dočkáme i dalších verzí v jiných kamuflážích.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rawen

PříspěvekZaslal: 20.3.2011 22:27 ne    Předmět: Citovat

Přátelé, momentálně jsem časově indisponován takže musíte vydržet s tím co je. V zásobě toho mám dost ale nevím kdy se dostanu k vyzkoušení a dokončení toho všeho...

Jinak tedy parádně udělaný MIG i dobré tipy, pokusím se vzít to na vědomí.
modelar

PříspěvekZaslal: 17.4.2011 21:02 ne    Předmět: Citovat

Po nějaké době zase zpráva z oblasti Mikromodelů. Vydávám zde můj malý projekt z kategorie "what-if" a to sice fiktivní československá letadlová loď. Byl to jenom takový pokus a už ho mám hotový docela dlouho, ale rozhodl jsem se ho vydat. Letadlová loď se jmenuje Svatý Václav a je z období 30.-40. let. Pokud by byl zájem, pravděpodobně bych mohl udělat i reálné kamufláže Šmolíka i Avie případně k nim vytvořit i malé dioráma z období první republiky.

Stahovat můžete zde http://www.mediafire.com/?ky0wxc1mxk66kar

Šidi

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 13:44 po    Předmět: Citovat

Výborné, mám zájem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

Přejdi na: