Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dvůr Králové - Výstava papírových modelů - 5. - 6. 6. 2010

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomas

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 16:03 po    Předmět: Dvůr Králové - Výstava papírových modelů - 5. - 6. 6. 2010 Citovat

Galerie fotek ze Dvora Králové od Michala Rozínka:

http://www.minimodel.cz/pictures/picasa_galerie/2010_05_06_miro/index.html
www.minimodel.cz - Papírové modely 1:100 ke stažení zdarma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JoskaM

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 18:27 po    Předmět: Citovat

hihi, je tam vidět malej Schwimmwagen!!!
škoda že jsem nevěděl o této akci, zvažovali jsme Zoo - Praha, nebo Dvůr, zvítězila Praha, takhle by byl dosti velký důvod jet do Dvora. Embarassed
Miloš D.

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 18:35 po    Předmět: Citovat

jm9454 napsal:
...škoda že jsem nevěděl o této akci, ...

Embarassed Embarassed Embarassed Škoda, že na tuto akci byla (a ještě je) nejméně dva měsíce upoutávka na grafikových stránkách kam vkládáš fotky Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 18:51 po    Předmět: Citovat

Nojo, ale tady upoutávka nebyla Wink Na grafikovi může být upoutávek klidně 50 ale když se člověk nepodívá na titulní stranu tak je stejně přehlídne.
Pěkný fotky.
JoskaM

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 19:04 po    Předmět: Citovat

JO HOPI má pravdu Exclamation Člověk přeci nemůže být všude. Stejně díky za fotky.
Tomas

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 21:19 po    Předmět: Citovat

Příště se s propagací polepšíme, pokud se bude konat stejné setkání i příští rok. Původně to totiž bylo plánováno jako neformální setkání lidí okolo Minimodel.cz, Michalovi Rozínkovi se pak povedlo domluvit přímo Muzeum ve Dvoře a udělal z toho téměř klasickou modelářskou akci.
Připravuju nějakou menší "reportáž z akce", dám sem pak odkaz.

Jinak to, že pozvánka nebyla na tomto foru, beru i na sebe, protože jsem si toho v minulém týdnu všiml, chtěl jsem ji vložit (což může jen moderátor, takže se mi to nepovedlo) a pak jsem zapomněl na příslušné osoby zaslat prosbu o zveřejnění.
Nicméně se ukázalo, že potenciál tady je, uvidíme jak to vyhodnotí ostatní a třeba se podařilo založit další pěknou tradici.
www.minimodel.cz - Papírové modely 1:100 ke stažení zdarma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pan Tau

PříspěvekZaslal: 8.6.2010 13:46 út    Předmět: Citovat

Škoda, že tady upoutávka nebyla. Jinak souhlas s hopi. I když dříve jsem o ní někde četl, ale zapomněl jsem na ni. A to jsem skoro místní...
František

PříspěvekZaslal: 9.6.2010 12:11 st    Předmět: Citovat

Tomáši - ty si neupozornil, ale bylo by to marné

Na akci jsem na tomto fóru chtěl upozornit, ale na přidání příspěvku je vlákno zamknute. Proč ? nevim.

6.5.2010 - Jok - poslaná zpráva o akci
13.5.2010 - Numi - zaslaná zpráva

Ani jeden na zprávu nezareagoval. nechápu proč je zamknuto a když bude zamnkuté tak jak se mají ostaní modeláři o této akci dozvědět, když zdejší moderátoři nejevý zájem. Snad si nemám myslet, že si toto fórum vybírá co uveřejnění.
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 9.6.2010 12:22 st    Předmět: Citovat

Ale tak kdybyste to mrskli do Obecný diskuse i s jedovatejma poznámkama na moderátory, tak by to tam třeba nějakej moderátor (bez jedovatejch poznámek) přesunul. To se dá a u spousty výstav už to tak proběhlo (naposled u Liberecké výstavy B+J) Wink

Zrovna přes výstavy je tu akorát JoK a Standa, ale možná kecám...
ml407

PříspěvekZaslal: 9.6.2010 14:12 st    Předmět: Citovat

Přicházím také se svou troškou fotek do mlýna.

Je sice pravda, že výstava nebyla ve zdejším kalendáři uvedena. Pokud ale vkládáte (jako asi většina) fotky modelů na papirove-modely, při Vašem odhlášení se dostanete na úvodní obrazovku, kde je pozvánka na tuto výstavu ještě stále. Navíc v papírové podobě včetně vytištěných přihlášek byly informace o výstavě k zastižení třeba na loňském Neratovickém papíru nebo letošním Papírovém jaru na Chodově...
Dle matematických zákonů platí nepřímá úměrnost - čím větší je měřítko, tím méně místa ve vitríně zbyde. A jak řekl klasik: "může se Vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mi-Ro1

PříspěvekZaslal: 28.9.2010 1:13 út    Předmět: Poděkování Citovat

Zdravím všechny modeláře,

Jsem rád, že e o akci začalo takto mluvit v dobrém, věřím že na stopro dopadne opět tato akce, a to opět na muzejní noc, jejíž datum upřesním. Bude opět ve zdejším Městském muzeu, kde s tímto zpestřením již počítají a věřím, že určitě příjde ještě více návštěvníků.

Bude jen jedna změna, a to v oceňování modelů. Budou jen 3 ceny:

Za nejhezčí velký model
Za nejhezčí minimodel
Za nejhezčí model podle diváků všeobecně (získá nejvíce hlasů)

Hlasování bude opět probíhat pomocí hlas. lístků, a ceny budou opět poháry a diplomy a snad i nějaké věcné ceny.

Ceny do této akce jsem vzal víceméně ze své knihovny, kde byly již delší dobu nečtené knihy o vojenské technice a letectví. Ale věřím že potěšily a to hlavně známého modeláře Františka Nevosada.

Myslím si, že tato akce by si zasloužila opakování a věřím, že se to také splní a sejdeme se, mi modeláři, opět zde ve Dvoře Králové nad Labem ve zdejším Muzeu.

A tímto bych také chtěl poděkovat všem, kteří přinesli modely pro návštěvníky jako upomínkové předměty. A jsem také moc rád, že nás navštívili modeláři i ze Slovenské republiky Frenkye a Bucobox, určitě je všichni minimodeláři znáte Very Happy .

Zatím mě nic dalšího nenapadá, tak zas někdy příště napíšu Very Happy . Ještě jednou moc dík za podporu.

Papírovým modelům zdar. Very Happy Very Happy

Všechny zdravím, Michal
IceZero

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 12:49 st    Předmět: Citovat

dost zajímavá výstavka... mě zaujalo hlavně tohle:

http://www.minimodel.cz/pictures/picasa_galerie/2010_05_06_miro/target50.html

Poví mi někdo jak je to udělaný? Docela dost masakr si s něčím takhle vyhrát Shocked Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mi-Ro1

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 18:11 st    Předmět: model z výstavy Citovat

Zdravím, autorem modelu je Martin Chaloupka. postup jeho výroby si moc nepamatuji,ale říkal to na výstavě, když jsne se ho ptaly, ale bylo v om určitě pálení a pak nějaké to zpevnění konstrukce.

Pokusím se to nějak zjistit.

Jsem rád, že se výstava líbila a určitě příští rok bude znovu Very Happy

S modelářským pozdravem Michal
Mi-Ro1

PříspěvekZaslal: 16.11.2010 20:59 út    Předmět: Pozor, nové místo pořádání výstavy modelů!!! Citovat

Zdravím všechny modeláře,

Kdo by chtěl vystavovat na mé výstavě, resp. výstavě pořádané Hankovým domem, tak jak z první věty vyplývá, tak místo konání bude exkluzivní, a se vším vybavením. HANKŮV DŮM, kde je restaurace, kavárna, WC, ...

Městské muzeum se bude přestavovat, včetně špýcharu.

Na výstavu bude vybíráno od návštěvníků vstupné 20 a 10 Kč, které půjdou Hankovu domu a já tedy nemusím platit prostory a atím nemusím vybírat "výstavné". Tak bych očekával dost přihlášek na tuto akci.

Datum bude upřesněn, ale víkend před nebo po dni dětí.

S modelářským pozdravem Michal
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: