Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Audi A4 DTM 2009 / 1:24 / Vlastní stavba
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scad

PříspěvekZaslal: 9.12.2009 21:52 st    Předmět: Audi A4 DTM 2009 / 1:24 / Vlastní stavba Citovat

Zdravím všechny a zvlášť příznivce DTM,

jestli jste někdo sledoval topic "Podklady ke stavbě" určitě víte, že tahle audi je ve vývoji opravdu nějakej ten měsíc Very Happy Důvod proč to tak dlouho trvá je fakt, že mě už nebaví jí dělat a elán taky došel. Filip s jeho DTM mě ale nakop a možná, že už jí konečně dodělam. Proto jsem se také rozhodnul o její prezentaci vám ostatním. Možná že i tohle mě nakopne ještě víc abych jí dodělal. A teď k modelu. Beta staba proběhla někdy v srpnu Rolling Eyes a tady můžete vidět výsledek na větších obrázcích.

Beta měla pár chyb a chyběli jí detaly. Něco sem opravil, ale na vše se čas nenašel.

Tady už můžete vidět otexturovaný model (také moje práce, která není dokonalá), spousta chyb a něco je rozmazané.

Zkoušel sem retušovat, ale nemá to cenu. Jednak proto, že to moc neumim a model je vytisknutej na špatné tiskárně. O kvalitě tisku se raději vyjadřovat nebudu Very Happy Jakékoliv návrhy na zlepšení modelu uvítam a kritiku taky. Hlavně bych nerad připomínky k samotnému lepení, zas tak dobrej nejsem a vám konkurovat nemůžu.

BTW: Kvalita fotek - foceno před chvílí = žádné přírodní světlo a klepali se mi ruce, takže se předem omlouvam. A taky k tomu sloupku: je černej, ale lampička mi z toho udělala tohle.

EDIT: Pořád hledam někoho na pomoc!
EDIT 2: Pomoc už nehledam, našel sem jí.

Naposledy upravil scad dne 10.12.2009 14:20 čt, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip M.

PříspěvekZaslal: 9.12.2009 22:02 st    Předmět: Citovat

Ahoj,
to byla přepadovka Laughing Ale ne jako ve škole test. Jsem rád, že jsem tě nakopl. Ono je to propojené. Tys mě taky nakopl, abych začal kreslit svojí audinou, tak aspoň můžu říct, že jsem to vrátil. Držím palce, přeji ti ať to dokončís, je to super. Moc mě to motivuje. Nakopává mě to, abych udělal mercedesa dobře. Už se moc těším Wink
tata
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.12.2009 10:03 čt    Předmět: Citovat

Super na prvních dvou fotkách (bílý model) se mě to hodně líbí držím palec a doufám že tě to udrží až do konce Wink
PS: pokud ti nejdou textury tak možná někdo tady na foru je na tom lépe a pomuže ti s něma Wink Toto auto si zaslouží dokončit !!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
scad

PříspěvekZaslal: 10.12.2009 18:10 čt    Předmět: Citovat

Dnešní update,
dneska jsem pokračoval ve stavbě. Mam překvapující zprávu, Yvan se bude podílet na dokončení tohoto modelu, takže udělá komplet nové otexturování a důstojnou beta stavbu (tu já ovšem nezvládnu, protože kvalita mého lepení není moc dobrá).

Tady můžete vidět další díly (snad už na kvalitnějších fotkach).

A tady s "nasucho" nasazenym předkem (toho tvaru si nevšímejte, po nalepení k podvozku se tvar úplně změní).

Filip M.

PříspěvekZaslal: 11.12.2009 16:09 pá    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked
Moc se těším na výsledek Shocked Shocked Shocked
Swab

PříspěvekZaslal: 12.12.2009 14:22 so    Předmět: Citovat

jj jen tak dál DTMek není nikdy dos ale modelu je málo a tohle to je něco tak držím palce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scad

PříspěvekZaslal: 12.12.2009 14:53 so    Předmět: Citovat

Díky všem co sledují stavbu.

Včera sem dodělal pár dalších věcí. Pár dílů nesedí tak, jak by mělo. Bohužel netušim, když je teď opravim, jestli až model vytisknu na 120 papír, zda díly budou sedět (teď je vytisknutej na 160 a zdá se mi to hodně). Chci se vás zeptat, zda gramáž papíru může pozitivně ovlivnit místa, kde to teď nesedí tak jak má.

A tady je včerejší progres: Zde na dvou fotkach můžete vidět tvar předku, kde si myslim, že tak velká hrana tam zase neni.

A tady je celkovej pohled na auto.

Filip M.

PříspěvekZaslal: 13.12.2009 0:01 ne    Předmět: Citovat

Hezky ti to roste.
Už se těším na další šmik Wink
Filip M.

PříspěvekZaslal: 13.12.2009 12:27 ne    Předmět: Citovat

scad napsal:
...Chci se vás zeptat, zda gramáž papíru může pozitivně ovlivnit místa, kde to teď nesedí tak jak má...

Může, ale ne moc. Ale kdybys to tisk na karton... Laughing
scad

PříspěvekZaslal: 17.12.2009 21:11 čt    Předmět: Citovat

Dnešní update:
dokončil sem svojí beta stavbu. Na modelu neni slepeno vše, šlo mi jen o to, zkontrolovat velké a problémové díly. Chyb tam pár je. O tomto víkendu na tom zkusim zamakat a opravit vše, na co sem přišel. Potom bude mít model v rukou Yvan. Udělá svojí betu a nahlásí mi chyby, kdyby tam některé zůstali (taky kvůli tomu, že já moc dobrej lepič nejsem a něco mi mohlo utéct). Pokud chyby ještě budou, opraví se a Yvan pak udělá novej kabátek pro Audinku. A co bude dál? Sám ještě nevim Smile já pořádně ani nevim jak by model vypadal, kdyby byl perfektně slepenej a vytisknutej na kvalitní tiskárně. Podle konečného vzhledu se pak budu rozhodovat co s modelem dál.........

BTW: Konstrukci modelu ještě upravim, ale ne nějak výražně moc. Tady je např foto toho, co jsem chtěl udělat, ale překazilo to pár konstrukčních nedostatků.

BTW2: jak se vám model zamlouvá? Nějak moc se nevyjadřujete.
Filip M.

PříspěvekZaslal: 29.12.2009 15:19 út    Předmět: Citovat

Mě se to líbí, ale abych pravdu řekl, chybí mi tam zatáčející náprava. Ale tu si ve 3D můžu namalovat Wink
scad

PříspěvekZaslal: 29.12.2009 16:47 út    Předmět: Citovat

Díky Smile tak zátáčecí náprava je luxus co si dovolit nemůžu Very Happy Ne teď vážně Smile já ji na modelech rád nemam, takže sem jí nedělal (i kvůli usnadnění práce).

Co se týká modelu, je na betatestu u YVANa. Very Happy Věci co sem sám věděl sem opravil. Yvan se teď pokusí najít ty drobnosti, a pak auto čeká recollor. Ještě porádně nevím jakou camo budeme dělat, ale jelikož T. Scheider je mistr světa DTM, volba padne asi na něj (tzn. camo, o které sem se snažil já).
mustang51

PříspěvekZaslal: 30.12.2009 2:54 st    Předmět: Citovat

čierna je elegantná ale dosť nudná.chcelo by to nejakú pestrú verziu.
yvan

PříspěvekZaslal: 30.12.2009 15:07 st    Předmět: Citovat

mustang51: Zvolená barevná verze patří mistrovi světa Timo Scheiderovi. Vzhledem k titulu je volba první kamufláže vcelku jasná. Ale jestli si to troufneš postavit... no byl bych zvědavý na výsledek Rolling Eyes

Zatím probíhá odhalování drobných nejasností, ale už teď je jasné, že přesné a pečlivé tvarování bude základ úspěchu. Vůbec to neni jednoduché Shocked Nicméně odměnou by měly být v rámci možností papíru věrné tvary Cool

Naposledy upravil yvan dne 30.12.2009 15:16 st, celkově upraveno 1 krát.
Swab

PříspěvekZaslal: 30.12.2009 15:11 st    Předmět: Citovat

nejlepší je stejně redbull
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

Přejdi na: