Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ABC č. 23/54 - Tatra 815-2TOR45 4x4.1 VK

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 15.11.2009 12:39 ne    Předmět: ABC č. 23/54 - Tatra 815-2TOR45 4x4.1 VK Citovat

Ač jsem nechtěl, došel jsem do trafiky pro aktuální ABC, aby sem mohl něco o obsahu napsat.

Toto číslo je, jak už obálka samotná napovídá věnováno opicím, jejich chování ve skupinách a co mají společného s lidmi.
Foto čísla je věnováno nedávnému experimentu NASA s bombardováním měsíce. Bohužel fotka satelitu není fotka opravdová, ale počítačová grafika.
V rubrice ABC a vy zabírá 2/3 stránky článek věnovaný R.Vyškovskému a výstavě v Muzeu Karlova mostu, vč. známé fotky mistra s korunou na hlavě.

Rozhovor čísla je věnován IT mládeži a programátorům.
Nesmím zapomenout na článek o konci světa - čímž vzniká upoutávka na aktuální film v kinech 2012.
Podle mne přibylo víc reklamy, což je opravdu mínus pro čtenáře. Libuši se to ale určitě líbí.

Dostáváme se k těm Důležitějším věcem.

celé 2 stránky jsou věnovány fiktivnímu rozhovoru pana V.Tomana s Kruanem. Takto vtipně se někteří, co ještě nevědí o všem co se chystá dozvědí nové informace o komiksu a chystaném seriálu.
Článek doplňují další upoutávkové kresby chystaného komiksu o Kruanovi. A musím říct, že je to opravdu koukatelné. je to nádhera. A pozor!! Malý Bůh vystrkuje tykadla.

Vyškubávánka tohoto čísla je Spidova Tatra 815-2TOR45 4x4.1 VK, se kterou jezdí André de Azevedo a na letošním Dakaru dojela na výborném 6. místě a navíc to byla jediná tatra co dojela do cíle.

Model je vytištěn..... No je to špatenka. Zelená je hóódně tmavá a skrz žlutou barvu na kabině prosvítá Moulason, ale opravdu je to vidět hodně. Kdo dá na mě, tak radši pošle Spidovi 30Kč a vytiskne si model doma sám. Pak ani není třeba ABC kupovat.
Další škubánky jsou - skládačka Rychlá kola - netuším jestli to opravdu někdo použije.
-serie minizvěř - Plameňák

V příštím čísle je upoutávka na modely jediná a to jsou nějaká foukačky na kačky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: