Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Williams FW24 J.P.Montoya / P.Špinler / zmenšeno na 1:36

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
=M@trix!=

PříspěvekZaslal: 1.11.2009 14:46 ne    Předmět: Williams FW24 J.P.Montoya / P.Špinler / zmenšeno na 1:36 Citovat

Po slepení několika dakarských kamionů přišel čas na drobnou odbočku k úplně jiné disciplíně automobilového sportu - konkrétně do světa Formule 1 ...

Jako svůj vůbec první kousek z tohoto modelářského oboru do sbírky jsem zvolil oblíbený tým Williams - konkrétně monopost Williams FW24 z roku 2002, se kterým v mistrovství světa startovali Juan Pablo Montoya a Ralf Schumacher.

Autorem modelu je Petr Špinler a model je možno stáhnout na jeho stránce ... WilliamsFW24.pdf

Model je před stavbou zmenšen vytištěním listů na velikost A5 (opět onen nedostatek místa ... Crying or Very sad ) a také je změněno startovní číslo z původní 5 na 6 - tedy vůz se kterým jezdil J.P.Montoya ...
-----------------

Jako asi většina modelářů začínám od kol. Pokouším se o "stříšky" i naznačení drážkování. Celé kolo je po zabroušení natřeno černou barvou. Ještě chci doplnit ráfky ...

Několik fotek z postupu prací ...

Naposledy upravil =M@trix!= dne 15.11.2009 4:07 ne, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
=M@trix!=

PříspěvekZaslal: 15.11.2009 3:50 ne    Předmět: Citovat

tak a svou první formulku jsem dotáhl do konce. Jestli je tento konec zdárný musíte posoudit vy ...

pokouším se také o krabičku i když to zatím není ono ... prozatím pouze nasucho narafičeno

model se mi i přes nulové zkušenosti s formulemi stavěl velmi dobře ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Inferno

PříspěvekZaslal: 15.11.2009 10:07 ne    Předmět: Citovat

moc se mi to líbí... jestli je to tvoje prvotina tak klobouk dolů...

a ta krabička je náhodou velmi vydařená... jen tak dál
=M@trix!=

PříspěvekZaslal: 15.11.2009 13:52 ne    Předmět: Citovat

dík ... něco modelů už jsem slepil, ale formule to je úplně první
co se krabičky týče, tu bych chtěl vyladit především barevně, aby přesně seděla s barvami na modelu ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: