Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HANÁCKÉ WASH - že nevíte o co jde? Čtěte!

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
velda

PříspěvekZaslal: 27.10.2009 19:09 út    Předmět: HANÁCKÉ WASH - že nevíte o co jde? Čtěte! Citovat

Vážení papíroví patlalové, po přečtení jistého vlákna o Porabce, kde si chlapci z Blaxob klubu tak trochu nepřímo postěžovali, že si mohou zasoutěžit jen v cizině, jsem se rozhodl otevřít za rok (2010) v Prostějově kategorii s názvem Hanácké wash. O co jde? Půjde o speciální kategorii papírových modelů s jakoukoliv povrchovou, či jinou úpravou - tedy veškerá ušpinění, tmelení, broušení a podobné vychytávky jsou vítány. Od těchto úprav je odvozen i název kategorie, většina víte, že jedna z typů povrchových úprav v plastikovém modelářství se nazývá wash .. a tak jsme spojili já a Bernie dvě slova a vznikl Hanácké wash. Tolik k názvu a vysvětlení o co GO..
Nyní lehce k pravidlům - zde Vás v tom trochu nechám a pokud se dohodnete budete mít pravidla jaká budete chtít, pokud ne, vytvořím je sám Very Happy . Proto své nápady posílejte sem, může se pak dohodnout datum ukončení pro návrhy a po tom datu nechat o pravidlech hlasovat. Za sebe bych jen zatím požadoval, aby ke každému modelu byly dodány alespoň dvě fotografie, které jasně dokumentují, že papír je to havní, z čeho je model sestaven.
Takže to je ode mne pro začátek vše a osobně doufám, že tento předstih je dostatečně velký aby se na jubilejním desátém ročníku PV papír rozjelo třeba něco nového. A nyní už sem posílejte Vaše postřehy, nápady a návrhy na pravidla... Prosím Bernieho aby mě nechytal za slovíčko , pokud se mu tady některé nezdá. Myslím že myšlenka je tady a je na Vás chlapi jak se k tomu postavíte. Zdraví Velda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AD

PříspěvekZaslal: 28.10.2009 23:16 st    Předmět: Citovat

páni ... a přímo u nosu ??? na to se těším, ale pokud se budu aktivně účastnit, tak v úplně jiné kategorii
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esy

PříspěvekZaslal: 29.10.2009 3:01 čt    Předmět: Citovat

muzu i moje 1:1 modely ?Very Happy kde je zaklad papir a pak jen kapku [ cca 0.5 kg] tmelu ?Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: