Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

WR360-C14+uhlak+SSys+KingTiger / 1:35
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Železnice / Railways
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vojta80

PříspěvekZaslal: 23.5.2007 23:43 st    Předmět: strany navíc Citovat

je to rozhodně zajímavý model zajímavé předlohy. tvé zpracování je skvělé, moc se mi líbí podložka, je nádherná a modelu to hodně dodá... mám však jeden dotaz... ani já jsem neodolal a model koupil a není mi jasná vnitřní dvoustrana, protože díly na ní patří k nějakým tankům, ruskému (zimní kamufláž) a německému, které tam asi nemají být (nejsou na obálce a ani návod žádný). máte to taky tak??? pokud je navíc, vyvstává nový problém, nechybí mému výtisku něco? proto vás snažně prosím, kolik stránek má vaše vystřihovánka (moje má 5 listů - 10 str.)? předem moc dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zugihome

PříspěvekZaslal: 24.5.2007 8:16 čt    Předmět: Citovat

bohužel, počet listů už nezjistim Sad
nenapadlo mě udělat si podobnou statistiku, jen si pamatuji, že čísla dílů byly plnou vzestupnou řadou
asi tedy nezbyde nic jineho, než celou vystřihovanku projít podle čísel a značit si v kopii návodu...
jsem si jistej, že mi nic nezbylo (kromě spřáhel, který se mi nelíbily)

PS: pokud je v plánu i nějaká podobná podložka, tak použít libovolný modernější materiál (dřevotřísky apod), nebo si základní desku nechat sfrézovat z více dílů. ta moje potfora se začala sesichat a kroutit Sad
výsledek i s deklem je na http://zugi.jvk.cz/tt/index.php?kat=galerie&sek=wr360 (na konci)

Naposledy upravil zugihome dne 19.8.2010 10:24 čt, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kiwiisek

PříspěvekZaslal: 24.5.2007 8:16 čt    Předmět: Citovat

je to 8xA4 plus půlstránka z obálky..jediná zimní kamufláž je na ruské samochodce SU 76,ale to je úplně jinej sešit a tam je společně s StuH 42 a celý sešit má rozsah 10xA4..musel bys mít tyhle 2 věci pomíhaný..ale těžko si to umím představit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojta80

PříspěvekZaslal: 25.5.2007 17:19 pá    Předmět: Citovat

Hm, tak to mám asi vše a k tomu ještě jeden list navíc. Hledal jsem a nic nechybí, díky za pomoc!!! Třeba je to nový druh reklamy, k jednomu modelu přidám i stranu z jiného a kupujícímu to nedá a koupí si i ten Smile. Každopádně zde je důkaz :

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kiwiisek

PříspěvekZaslal: 26.5.2007 10:10 so    Předmět: Citovat

jojo,tak jsem se trefil Smile ten druhej sešit stojí 100,-kč a je tam StuH42 Centaur IV (vymazlenej)..Tiger I initial (šedej a bez krabice na věži)..Ja 12 (Stalinec s interiérem)..Su 76 (zimní) a sIG 33..houfnici už mám ve vitríně a je fajnová..a esi tě tak bavily ty zuby na KingTigeru,tak je tenhle sešit pro tebe to pravý ňami ňami Laughing A ještě pro Zdeňka..na konci války těch serepetiček na korbě,ani na věži už moc nebylo..zjednodušovalo to výrobu,zimmerit byl celistvej,takže tady toho moc navíc vymyslet nejde..a hlavně,je to jako transport..zaházenej senem by na vagonu působil divně Smile a schovat ho pod síť by zas byla škoda..to spíš bych uvítal,kdyby na tom malým vagonu bylo třeba protiletadlový dvojče..ale to jen tak plácám a úplně jsem ti tu soupravu zapoměl pochválit Twisted Evil to jsem pěknej jouda Laughing takže: HEZKÝÝÝ Shocked
Peterth

PříspěvekZaslal: 25.4.2008 9:41 pá    Předmět: Citovat

Musím to taky celé pochválit- takhle celé to vypadá famózně Shocked .
Já si troufnul pouze zatím na Konigstigera Smile . Byl to můj první pokus o
práci s vodovkami, takže omluvte případné nedostatky...

Foto:

a útok na T-34/76:

http://www.borovany36.estranky.cz/
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Železnice / Railways Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: