Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Star trek modely A refit,stavba D Galaxy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bexxx

PříspěvekZaslal: 14.12.2009 20:13 po    Předmět: Citovat

ahoj no ja sem definitivne pro. dneska jsem byl v modeláři na koukandu a vybrat nejaky stromky, keriky, lavicky a trávu do zahrady(jeste ze jsou ty modely zeleznic:-) navic jsem nasel docela vychytany materiálky na doladění hangáru, premejslim také nad vyladenim oteviraní a zavírani doku a jiz kreslim mozne zapojeni takze diodky a rozvody a relatka a odpory jsou objednány akorat vyresit napajeni ktery bude muset asi bý mimo. no uvidime uz smidlam díly takze práce zacina.(zapojení nebude nic sloziteho vyresím to dvama okruhy. jeden venkovní blikací a vnitrní osvetlený s venkovním svetlem na logo jako v motion picture:-) uvidim co se dá splasit a vyresit. od toho je to beta:-) no rukou potrasam spise tobe jako designerovi modelu, je to uchvatna prace Smile uvidime co se bude pak dal moci udelat s osvetlením gondol. modra antihmota v motorech by byla fajn folii na to mam. Ale dost:-) vrhám se zatím a interiery a hnedle ve stredu podám první info a fotky Smile . BETA NCC 1701 právě začíná Smile Těším se na společnou, tedy nejvíce tvojí Smile práci a na vychytany model po kterem prahnu od tý doby co jsem poprvé spatril star trek ten byl samozrejme s J.T. Kirkem jako kapitanem 1701-A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rawen

PříspěvekZaslal: 14.12.2009 22:42 po    Předmět: Citovat

Já teda stále mám rozpracovaný ten 3d model a pokouším se to stále vylepšovat, takže konečná verze se nakonec může od té co je teď ke stažení dost výrazně lišit, a to jsem ještě ani nezačal s motory a hlavním "talířem". Tahle loď je na převedení do papíru trochu psycho, pokud tam člověk neudělá na pár místech dost razantní zjednodušení.

Myslím že můžeš zatím v klidu dolepit to Déčko, plus tedy ten trup když už ho máš rozdělaný. Práce na tom ještě bude jak na kostele. Kdyby něco tak tady je ICQ na mě ať tu nespamujeme s domluvami:
248 262 478

Ale hrozně se na to těšim. A s osvětlením, no tak to už bude něco. Sem rád že nejsem jedinej koho ta stařičká scéna startu z TMP okouzlila:-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: