Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MPR / Richard Vyskovsky / 1:160
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stop_r

PříspěvekZaslal: 1.6.2011 18:20 st    Předmět: Citovat

Ano som si isty... Smile

Stredoveky kostol v gotickom slohu, pravdepodobne podla nedokoncenych vezi nikdy nedostavany. Jednoznacne krestanska sakralna architektura.. o tom niet pochybnosti.
Navyse:

Preco by pan Vyskovsky daval do MPR iny, ako krestansky kostol.. navyse s klastorom ?

V strede klastora na nadvori je kriz.

Vsimol som si ze ani na mnoho inych kostoloch od RV niesu ziadne krize.. skor vynimocne.. preco je to tak, je mi zahadou.

Človek je hodný slova umelec keď ho začnú vykrádať, napodobňovať a kopírovať.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Č.

PříspěvekZaslal: 1.6.2011 21:27 st    Předmět: Citovat

Ahoj, je to...kulervoucí!
Ke křížům: já si myslím, že jsou to příliš drobné doplňky náchylné ke snadnému poškození, které, zvláště v době, kdy vznikala MPR a starší, pan Vyškovský nikam nedával, protože tvořil přece jen především pro "děti". Ale možná se pletu.

To musela být šílená práce! Přitom taková blbost! (Pelíšky Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ApeX
Anonymní

PříspěvekZaslal: 2.6.2011 6:44 čt    Předmět: Citovat

Zase dalčí nádherný kousek Smile
stop_r

PříspěvekZaslal: 11.12.2011 1:45 ne    Předmět: Citovat

Tak hádam to tu pred zavretím fóra zavriem aj ja aby to tu bolo pekne dokončené..

Sľúbené kríže

Uvidíme sa v novom Smile

depropex

PříspěvekZaslal: 30.12.2011 1:12 pá    Předmět: Citovat

Velmi sa mi páči ako lepíš a podlepuješ, tá katedrála je úžasná !

ale kritika vždy dá človeku viac a preto budem prísny - tá retuš bije do očí. Neviem či mám dar od boha ale od oka viem rozložiť odtieň na základné farby a presne takú farbu namiešať. Teraz robím z MPR kostol a tam si môžeš kuknúť, zanedlho budu fotky. nechcem sa chváliť ale myslím že retuš mi ide a kebyže ide tak aj tebe, tvojej stavbe už nieje čo vytknúť.

prajem vela zdaru v patlaní !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bedatruhlar

PříspěvekZaslal: 30.12.2011 1:16 pá    Předmět: Citovat

Mám pocit že tu velikost kříže jsi poněkud přehnal
odloženo:SA-6 KUB ANGRAF
hotovo : e 514 a mnoho dalších
-------------------------------------------------------
"Bijte je pražákéééé, hanba Sparta!"
stop_r

PříspěvekZaslal: 30.12.2011 13:01 pá    Předmět: Citovat

to beda - pridal som par fotiek ale asi je fakt ze ten kriz na vezi je moc velky... hlavne tucny.. taky skaredy.. asi budem musiet zmenit..

to depropex - Myslim ze moje oko je tiez v poriadku a az taky velky dar zas nemas. Ale mas pravdu... mojej retuse som si vedomy, otazne je, ci sa mi s tym chce nieco robit.. Pouzivam umelecke akvarelove farby ktore su dost syte.. namiesat tmavsi odtien nieje pre mna problem, problem zacina pri bledsich odtienoch, kde v podstate musis davat viac vody a menej farby. Takato riedka farba ma ale neblahy vplyv na narezane spoje, tak nehavam radsej miestami tamvsi odtien.. cize moj velakrat tmavsi odtien plus vytiahnutie fotakom sa rovna Ferkovu straaaasne slabu retus na tomto fore... Smile A este by som sa chytil tvojej poznamky ze keby mam spickovu retus tak mi uz nieje co vytknut.. Smile osobne si myslim ze mam ovela vacsi problem s geometriou ako s retusou.. a este by som si vytkol moju cistotu lepenia.. ja skor, ako pouzivaju pekny vyraz cesi, patlam.. tu lepidlo, tu zacapkane od farby... Smile

Aki

PříspěvekZaslal: 30.12.2011 13:07 pá    Předmět: Citovat

máš to vymazlený Very Happy retuš je, myslím, celkem v pohodě, až tak strašný to není a něco vytáhne foťák... geometrie a čistota vypadá podle fotek taky ok, to budeš asi jenom sám vědět, kde by se našla chybička...
ale s tím křížkem by to něco udělat chtělo, trochu kazí celkovej dojem, je moc humpoláckej...

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Šandík

PříspěvekZaslal: 31.12.2011 0:31 so    Předmět: Citovat

Ještě něco k těm křížům. Většinou jsou kované, někdy opatřené měděnými doplňky, dost často byly zlacené. Rozhodně by mělo jít o poměrně subtilní konstrukce, v tomhle měřítku maximálně 0,5 mm silné. Ideální by byl laser, pokud není, tak možná radši nic. Samozřejmě, špatně nevypadají ani křížky letované z drátku, možná by se to dalo vyřešit i nějakým leptem.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Přejdi na: