Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diorama - Na železnici dějou se věci....
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.6.2008 22:43 pá    Předmět: Diorama - Na železnici dějou se věci.... Citovat

Nebudeme si nic nalhávat. Poslední dobou je to tu jako "U uražené pýchy", takže jak jsem už mimoděk někde naznačil. Dopijem a půjdem. Dnešní čtivo urychlilo můj připravovaný odchod.

Takže přátelé, stál jsem u zrodu tohoto DF, ale rozhodně se nechci účastnit jeho konce.
Mějte se tu pěkně, nezlobte moderátory, nezapomínejte se k sobě pěkně chovat a neustále se chválit.

Na vyhodnocení webovky se vrátím a co se týče sběrek, tak moji pražané mi rozumí a dokud mi budou psát SZ nebo mail, bude jim vyhověno.

...a abych nezakončil poslední příspěvek jen slovy, která stejně nikdo nečte, tak hodím jeden obrázek.

Ciao patla boys

Naposledy upravil bernie dne 28.6.2008 14:01 so, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.6.2008 23:12 pá    Předmět: Citovat

Nějaké skvrny na Slunci či co... aneb i muži mají své dny.

Vítek fuč, Vašek68 fuč, praguemodels: Bye, Bernie: Na vyhodnocení webovky se vrátím...

A teď se jako všichni s chutí vrhneme na Tvoji webovku o vodě a na praguemodelsovu o odpadu. Jasně, jdem na to. Rolling Eyes
tata
Moderátor

PříspěvekZaslal: 21.6.2008 7:58 so    Předmět: Citovat

Parádní kousek tím myslí tu stanici ne ten odchod z fora !!
Palety,Cihly,Dlažba,Žebrovaný plech,Zatravnění vše ala Bernie už jsme po částěch viděli ale jako celek ještě ne.Ty nejsi prostě jen lepič ale Tvořič kde na to chodíš klobouk dolu Shocked nechceš si to s tím odchodem rozmyslet byla by škoda přijít o tvoje "veledíla "myslím že máš hodně kopírovaču kteří ted přijdou o inspiraci Very Happy
Jelikož dělám u Lokomotiv a tím pádem se občas potuluju i v kolejišti tak vidím že je tam vše co má být včetně toho grafiti Laughing tleskač
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepinel

PříspěvekZaslal: 21.6.2008 16:56 so    Předmět: Citovat

Parádní kousek, tím myslím ten odchod z fora ne tu ........ Připravovaný odchod?? Ničemu nerozumím i když tu na DF místo patlání pročítám co se dá.... Pokud jde o způsob kritiky? Proč v ní nepokračovat... Nebudeš to dělat Ty, bude to dělat někdo jiný, nebo ne?... ale bude dělat i tak úžasné modely?... Kéž by... Určitě za sebe: Bernie nikam nechoď.... Smile

K modelu... je suprovej.... už dříve jsem zahlídnul fotky určitých detailů, pokud patřily k tomuto, já myslím že jo Smile musím pohledat....
komar

PříspěvekZaslal: 21.6.2008 18:44 so    Předmět: Citovat

Question Question Question zatím nevím, jestli je to sranda, nebo šok. Evil or Very Mad
Každopádně diorámátko jak živé-stejně to asi jinak neumíš i kdybys chtěl.
Ale fakt nevím jestli se loučit Embarassed
Dopijem a dáme ještě jedno...
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.6.2008 19:12 so    Předmět: Re: Na železnici dějou se věci.... Citovat

bernie napsal:
...a abych nezakončil poslední příspěvek jen slovy, která stejně nikdo nečte...

Prosím Tě, Oto, proč ta kyselost, co Ti kdo udělal? Někdo Ti ponořil psa do asfaltu, či co?

Proč píšeš takové věci - vždyť Tvé příspěvky a vlákna jsou vůbec nejsledovanější a nejčtenější... Rolling Eyes
VZadak

PříspěvekZaslal: 22.6.2008 7:51 ne    Předmět: Citovat

Každý určuje vzhled a stav tohoto fóra. I ti, kteří nyní jakoby otrávení slavnostně odchází. Hodnotí tím z malé části i plody SVOJÍ práce...

PříspěvekZaslal: 22.6.2008 11:15 ne    Předmět: Citovat

Počasí a hromada práce způsobily to že veškerý lepící vercajk leží na dně šuplíků, to ale neznamená že to tu nesleduju a tenhle Bernieho krok nechápu. Jsem jen malá ryba na tomhle DF ale píšu sám za sebe že jsem nezmizel Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radek Lamche

PříspěvekZaslal: 22.6.2008 11:31 ne    Předmět: Citovat

Bernie,ty,ty,ty.Že ty si se špatně vyspinkal.Víš ,že nás starších klacků tu není mnoho tak mě nerozčiluj bo bude pětadvacet na holou. Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 22.6.2008 12:56 ne    Předmět: Citovat

Já se jenom přistihuju při tom, že přemýšlím, v kolika tématech už byl aspoň kousek tohohle celku představovanej a jak (a jestli) byl komentovanej. Z hlavy mě napadají tři (a brouzdat fórem a hledat aspoň dva tři další se mi nechce).. Tutorial na cihly, tutorial na dlažby, pak to grafitti... Tomu říkám šílenost.
Na druhou stranu jsem si nevšiml, že by to někoho inspirovalo aspoň k nějakému pokusu? Pokusu o použití těch věcí, které se Bernie snažil takhle představit a ukázat, co je možné?
Takže -vezmu si do své virtuální huby klasika- může se nám Bernieho rozhodnutí nelíbit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je tak to jediné, co s tím můžeme dělat.
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 22.6.2008 13:55 ne    Předmět: Citovat

Vojta Č. napsal:
... jsem si nevšiml, že by to někoho inspirovalo aspoň k nějakému pokusu? Pokusu o použití těch věcí, které se Bernie snažil takhle představit a ukázat ...

Ale jo, Vojto, Bernie inspiruje - a hodně. Třeba když kdysi kolega Brzdič stavěl svého KrAZe, měl v podpisu prima sdělení: Kopie berního Kraze. Tomu říkám INSPIRACE - rovnou KOPIE!!! Cool.

Vzpomeň na zaplachtování korby, stékající rez, trávu z koudele, provozní opotřebení (fleky atd.) a spousty dalších nápadů, které mnozí použili (včetně mne - viz Mazda), nebo se snaží aplikovat, či o nich aspoň uvažují.

Jistěže, než použiješ jeho laserové cihly, plechy s reliéfy, matice, drapáky k pásům tanků, než vytvoříš budovu s omlácenými rohy, plísní a po návštěvě sprejerů, musíš na to mít i vhodný model či dioráma - vhodný nápad. V každém případě to zůstane v palici jako něco, co se může někdy festovně hodit.
stop_r

PříspěvekZaslal: 22.6.2008 14:42 ne    Předmět: Citovat

presne tak... či už chceš alebo nechceš.. či si to priznáš alebo nie bernie ovplivňuje, alebo doteraz ovplivňoval ( fňuk, nechoď preč Sad ) všetkých kto si len pozrel jeho fotky..

a Bernie... môžem ti odprisahať že ked sledujem niektorý model tak hltám každé slovo čo kto napíše...

Človek je hodný slova umelec keď ho začnú vykrádať, napodobňovať a kopírovať.
Lukáš

PříspěvekZaslal: 24.6.2008 7:40 út    Předmět: Citovat

Ať už je to jak chce, musím Berniemu poděkovat. I když jsem většinu z jeho postupů zatím nepoužil, vždycky mě správně nakoply do další práce. Díky za to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.7.2008 14:19 ne    Předmět: Citovat

Dioráma je prakticky hotová. Tomys má dnes narozeniny, tak měl možnost vidět jako první Wink

Podělím se s Vámi o tu událost

Enjoy

PříspěvekZaslal: 20.7.2008 14:47 ne    Předmět: Citovat

Zezadu je to ještě hezčí Smile Ale překvapila mě velikost , já si to představoval asi tak 3x menší Shocked Congratulation TOMYS

dodatek: a teď sem si všim že už tam fotka v porovnání s okolím je...mno aspoň autor vidí , že sem kvuli modelu nedokázal sledovat okolí Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

Přejdi na: