Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Liebher R 964 B-1 / Free model / 1: ??

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
V.E.N.A.

PříspěvekZaslal: 2.5.2008 19:37 pá    Předmět: Liebher R 964 B-1 / Free model / 1: ?? Citovat

Pro menší odpočinek od UBOOTů jsem si na netu zabrouzdal a našel od autora BUCOBOX na stránkách http://forum.minimodel.cz/viewtopic.php?t=362 model rypadla a tak ňák zmenšil na neznámé měřítko. Laughing

Je tam hoodně špatnot... pásy jsou otočené, žádná retuš, rameno se nehejbe a neumim fotit.....
Embarassed po 3 leté přestávce hotový 1 model. Tak se na mě nezlobte. Rolling Eyes
A ani nevim jestli to sem patří!!! Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mbactros

PříspěvekZaslal: 4.5.2008 12:16 ne    Předmět: Citovat

Jej, zdravi Ta autor modelu. Az tak zle to nevyzera, ako si to tu opisal, najma ked si si to este zmensil, jeden moj kamarat menovite Míra si ho tiez zmensil na 1:300 a tiez ma rameno na pevno, to uz je velmi prtave na to, aby si zachoval funkcnost. Takze mne sa to paci a ako si myslel, ze mas pasy otocene? Neviem to rozoznat z tych fotiek, tak skus vysvetlit. Este pripajam odkaz na Mírovho drobka... http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/BucoBox.html?fotka=6
A vyuzijem to aj na svoju reklamu Laughing tu je odkaz na vlakno, kde su fotky zo stavby a aj odkazy, kde si ho mozu pripadni zaujemcovia stiahnut, vytlacit a zlepit v mierke 1:100.
http://www.papierovemodelarstvo.sk/forum/viewtopic.php?t=1487
V.E.N.A.

PříspěvekZaslal: 4.5.2008 12:49 ne    Předmět: Citovat

Ooo, díky za pochvalu, hlavne od autora. Ted k pasum: Kdyz se kouknete kde je bagrik na 3 fotku ze spoda tak tam je videt ze ty pásy mám vytáhnuté divnitř nikoliv ven... Sad . Mírou sem se inspiroval, protože se mi líbil.... Ješte jednou, děkuji za pochvalu... (podstavec přibude.) Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: