Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stargate SG-1 /free/ internet

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tata
Moderátor

PříspěvekZaslal: 2.3.2008 21:05 ne    Předmět: Stargate SG-1 /free/ internet Citovat

Při brouzdání po webu jsem narazil na tyto dva modely ze seriálu SG-1 a SG Atlantis jde o Bránu a Jumper tak jsem si řek že by s toho mohlo být takové pěkné malé Diorámko Wink Zajímave je že i když nejsou modely od jednoho autora tak k sobě měřítkem celkem sedí ! Model brány je jednoduchý ale musel jsem udělat menší upravy při řezání aby to vypadalo trochu k světu Very Happy . No a ten Jumper je puvodně složitější ja ho ale trochu zjednodušil poněvadž se mě to nechtělo patlat z vysunutými motory ty stejně při pruchodu bránou jsou shcovány. PS možná až nebudu vědět do čeho říznout tak ten Jumper upatlám i s těmi motory venku Laughing Hotovo tak na 98% ještě musím trochu retušovat Wink Arrow

Nějaké ty fotky ze stavby ještě mám tak pokud bude zájem nahodím Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wedge

PříspěvekZaslal: 2.3.2008 21:31 ne    Předmět: Citovat

no týbrďo , ty jedeš Smile ale jak je možné že je puddle vidět celý když by měla být brána otevřená Smile nebo se jedná o trening prolétávání ? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tata
Moderátor

PříspěvekZaslal: 2.3.2008 21:59 ne    Předmět: Citovat

jj dostal jsi mě ale jak vyrobit tu vodu že ? Laughing mno já bych řekl ze se brána zavřela těsně před tím pruletem a tím pádem to už pudl nestih tak aspon prolít naprazdno Cool Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 2.3.2008 22:00 ne    Předmět: Citovat

Tata seš šílenec. hehe. No já jen nevím co je Jumper Embarassed a fotky nahoď, těch není nikdy dost.
wedge

PříspěvekZaslal: 2.3.2008 22:27 ne    Předmět: Citovat

tata napsal:
mno já bych řekl ze se brána zavřela těsně před tím pruletem a tím pádem to už pudl nestih tak aspon prolít naprazdno Cool Laughing

jj , člověk hlavně musí vědět jak to vokecat Very Happy já razim stejnou teorii Laughing
to Tomys : je to loď (vesmírná , planetární , cokoliv Very Happy ) která se jednoduše vejde do průměru brány...což se může hodit Cool
horissman

PříspěvekZaslal: 14.3.2008 12:23 pá    Předmět: Citovat

S vysunutými motory vypadá jumper ještě o hodně líp...určitě doporučuji postavit Mr. Green .....tohohle jsem postavil už před delší dobou ale rozhodně toho nelituji Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlcacka

PříspěvekZaslal: 14.3.2008 12:29 pá    Předmět: Citovat

Myslím, že je na netu ke stáhnutí ještě "plná" Brána, takže by šlo pak udělat pudlíka jak vniká do průchodu - prostě loďku "přefiknout". Laughing
Bylo to snad i zápletkou jednoho dílu, kdy raketoplán uvízl napůl v bráně? Už je to dlouho, co jsem to viděla.
jenda.e
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.3.2008 15:50 út    Předmět: Citovat

Nechci bejt rejpal, ale Jumper by měl bejt trochu větší. Měl by se do brány jentaktak vejít. Jinak by se v jednom z prvních dílů Atlantis nemohl v bráně zaseknout, jinak to máš moc pěkné. Taky jsem si chtěl bránu slepit, ale nevěděl jsem, že je někde ke stažení. Ještěže jsem jí nezačal kreslit Laughing .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dermont

PříspěvekZaslal: 9.9.2009 10:50 st    Předmět: Voda Citovat

Co se týče té vody, tak v modelářských obchodech se dá sehnat taková fólie, která vypadá jako voda, používají to ale vláčkaři, takže ty vlnky by nemusely pasovat k měřítku,nicméně zajímavé by to být mohlo.
pet1972

PříspěvekZaslal: 10.9.2009 14:20 čt    Předmět: Citovat

Jj pekna vec....a ako to urobit aby brana bola otvorena??? Skus nabrat inspiraciu na poslednom obrazku autorskeho modelu WanRayena
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: