Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cerberus / free
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NolthA

PříspěvekZaslal: 20.2.2008 17:45 st    Předmět: Citovat

No nechci do toho moc kecat, ale mé zkuenosti ze železničního modelářství mi říkají že k tomu elektrostatickému zatravněí je potřeba povrch natřít vrstvou lepidla které je elektricky vodivé. Docela bych se bál nanášení vrstvy lepidla na papírový model.... to bych se méně bál vodovek nanášených s citem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andulka

PříspěvekZaslal: 20.2.2008 18:05 st    Předmět: Citovat

tak pejsanek je spatlany Smile ted jen se rozhodnout jak ho nabarvit. co takhle to opravdu mirne striknout lakem a pak nabarvit? nebo to proste nabarvit a srst tomu dodat casem?

tady jsou obrazky :

toudi_sk

PříspěvekZaslal: 20.2.2008 18:16 st    Předmět: Citovat

fujtajbl Laughing hnusna potvora, ale NADHERNE spravena, podla mna lakom nic neposkazis
tata
Moderátor

PříspěvekZaslal: 20.2.2008 19:26 st    Předmět: Citovat

Máš to opravdu nádherné Rolling Eyes s tím barvením bych si to prvně vyzkoušel na stejný kousek papíru na který si to tiskla a počkal co to udělá bylo by škoda si tak krásný model pokazit ! Wink Jak se tady říká Super Tleskač Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 20.2.2008 19:45 st    Předmět: Citovat

To je fakt nářez... Ještě by mě zajímalo, jestli by se to dalo sestavit bez toho, aby člověk ty ohyby rýhoval. Asi by to vypadalo ne-až-tak-počítačově, ale ozkoušené to mám jenom na několika anime děvčátkách, což je zcela jiná liga...
www.tleskac.cz , o tom žádná.
had

PříspěvekZaslal: 20.2.2008 22:45 st    Předmět: Citovat

co tak to vytmelit? pekne do obla?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Andulka

PříspěvekZaslal: 21.2.2008 16:48 čt    Předmět: Citovat

dekuju vsem za pochvalu Very Happy

dneska jsem nevydrzela divat se na albinskeho psa a pustila jsem se do barveni dostupnymi prostredky, to jest temperami.
mela jsem strach ze se bude papir kroutit (preci jenom je to obycejny kancelarsky papir), ale vasechno bylo v pohode. zjevne zapracovalo to ryhovani a ja vlastne barvila spoustu malych ploch. melo sice tendence se to trochu zprohybat, ale prijde mi ze se to zase srovnalo. Smile
diky barve podle meho nazoru trochu zmizel ten roboti vzhled. preci jen ty cerne cary na bilem podklade to dost zvyraznovaly.
v jednu chvili mi dost zatrnulo, kdyz se pes prakticky postavil na predni nohy a zadni mel ve vzduchutak jeden centimetr. uz jsem se bala, ze do zadnich nohou budu muset neco nasypat, aby klesly zpet Rolling Eyes , ale pro proschnuti barvy se vse vratilo do normalu Smile
finalni fotku dodam pozdeji. Smile chci jeste nektera mista, az to poradne uschne, znovu pretrit, protoze tam mam par fleku kde je barva svetlejsi. pak bych ho rada prestrikla nejakym tim lakem. mylim ze by se hodil spis matnejsi.

jo a jen na okraj ... dneska jsem si udelala radost a oslavila uspesne splatlani Cerbera. koupila jsem si OLFA podpozku Very Happy

Naposledy upravil Andulka dne 21.2.2008 16:57 čt, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radek Bitter

PříspěvekZaslal: 21.2.2008 16:54 čt    Předmět: Citovat

Co to potom,až to vytmelím,bude mít společného s papírovým modelem? To si mohu rovnou sehnat PLASŤÁKA,nebo to sesmolit s modelíny.
Mám pocit,že ke stažení je i barevná verze.
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 21.2.2008 17:09 čt    Předmět: Citovat

Andulka napsal:
...pustila jsem se do barveni dostupnymi prostredky...

Jasně, hlavně se nebát. A je to fakt dobrý, jak ten papír cvičí, párkrát už mě to taky překvapilo. Na fotku jsem zvědavej.
BTW co to ožužlávání v podpisu?! Laughing
Radku, jo, barevná je v tom archivu taky. A sháněj takovýhohle plasťáka Wink
Radek Bitter

PříspěvekZaslal: 21.2.2008 17:36 čt    Předmět: Citovat

-PAPÍR JE PAPÍR- Wink
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 21.2.2008 21:25 čt    Předmět: Citovat

Papír je papír, ale to už pomalu přestává platit.
had

PříspěvekZaslal: 21.2.2008 23:35 čt    Předmět: Citovat

Radek Bitter napsal:
-PAPÍR JE PAPÍR- Wink

ked chces zostat pri lepeni "zapalkovych krabiciek" tak hej... este by sa dalo aj tak ze by sa to komplet napustilo sekundakom a prebrusilo aj to by mohlo staci na zistkanie obljesich tvarov... a nakoniec by som to zachlpil a uz by po papiere nebolo skoro stobpy... ale vysledkom by bol paradny model a to je to preco to staviam, nie prto aby to bol papier, ale aby som postavil model, ktory ma uspokoji, papier je len nastroj...

ja osobne neviem, kde by som ho zohnal plastoveho, ani by som ho nedokazal spravit s modeliny...
Andulka

PříspěvekZaslal: 22.2.2008 0:34 pá    Předmět: Citovat

hlavne klid Smile stejne jsem to uz nejak udelala. na to co tu pisete nemam skill takze tempery a lak to jisti Embarassed
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 22.2.2008 8:33 pá    Předmět: Citovat

...roztomiloučkej pejsáček Very Happy Tak tohle na poličce jistě nikdo nepřehlédne. Můžeš být pyšná na svou práci a taky na výběr modelu. Toto opravdu mlaskne od očí.

- hadovic zjemnění tvarů?? Smířil jsem se s tím, že jisté modely, aby byly věrné svým předlohám z papíru prostě NEJDOU, NEJDOU a ještě jednou NEJDOU /ať se s tím automatická cenzura popere, jak chce Wink /. Příkladem je můj avatar. Takovýho mazlíka prostě nevymáčkneš z papíru. A stejně tak, aby to psisko strašilo, by muselo od začátku být plácáno zcela jinak, ale to se řeší na včelařských a pěstitelských diskuskách Very Happy

- flokování? No proč ne, ale právě nerovnoměrná srst v podobě chomáčů línající strsti vs vyškubaných fleků dodá figurce tu správnou dramatičnost.

- nebál bych se nabarvit a dbát na místa, kde budeš přidávat více světlých odstínů až růžové /do slabin/, následně základovku v barvě budoucí strsti - opět nejednolitě prosím

- vlastní osrstění bych udělal z nasekaného instalatérského konopí smíchaného s nastrouhaným uhlem pro malíře, opět v mixu černé a hnědé. Natřít hafíka lepidlem a zvolna sypat a tupovat štětcem, tu více, tam méně. Hřbet naježit.....vrrrrrr

PříspěvekZaslal: 22.2.2008 16:27 pá    Předmět: Citovat

Tak už to mám Exclamation .
Budu se shánět po papíru se semyšem Idea .Jen nevím,jak to nacpu do tiskárny Shocked .To by bylo,aby to nebylo Evil or Very Mad .

Každopádně každý si to udělá tak,jak se mu to bude zamlouvat.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: