Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diorama - "Zastaveny pokrok" / 1:160

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
praguemodels

PříspěvekZaslal: 15.12.2007 2:00 so    Předmět: Diorama - "Zastaveny pokrok" / 1:160 Citovat

Pri stehovani o prazdninach na me vypadl model lokomotivy Moravia. Vysel kdysi v ABC a ja jej tehdy... v roce 1995 zmensil do meritka 1:160 a postavil. Moc jsem to neumel ale snazil jsem se. Tehdy tendo model uchvatil rozhodci souteze "Pohar Moravia" - prvni a posledni souteze ktere jsem se ucastnil dobrovolne - a ziskal cestne uznani v kategorii maket. Silene... je to uz 11 let a bylo mi ho lito mit zavreny v supliku a tak jsem udelal jistou dioramu - temer fantazy i kdyz podobne udalosti se daly. Na formatu A6 se tedy pise rok 1837 a zkusebni jizdy novou lokomotivou... a "zastaveny pokrok"

P.
Bassmimouš

PříspěvekZaslal: 15.12.2007 12:09 so    Předmět: Citovat

Moc pěkné na to,že už je to modelový "veterán". Ještě poprosím o fotografii shora, abychomsi udělali představu o rozvržení. Díky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: