Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Minibox - Letiště Slatina / 1:300
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte nějakou zkušenost s letištěm Slatina?
Ano, slepil jsem ho.
9%
 9%  [ 9 ]
Ano, část jsem slepil.
30%
 30%  [ 29 ]
Ano, část jsem slepil, ale použil jsem ho pro jiné dioráma.
10%
 10%  [ 10 ]
Ano slepil jsem letadýlko(apod.)
8%
 8%  [ 8 ]
Ne nemám.
40%
 40%  [ 38 ]
Celkem hlasů : 94

Autor Zpráva
modelar

PříspěvekZaslal: 21.10.2007 18:35 ne    Předmět: Minibox - Letiště Slatina / 1:300 Citovat

Zdravím. Včera jsem dolepil miniboxové městečko Tuležim a rozhodl jsem se, že slepím letiště Slatina. Objednal jsem některé jeho části. Chtěl bych ho slepit celé. Dnes jsem slepil letištní benzinovou pumpu.

http://pencin.myminicity.com/

Pracuji na Mikromodelech 1:250
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DarkTower

PříspěvekZaslal: 22.10.2007 6:23 po    Předmět: Citovat

Slatina je paradny rozsiahly set od WDS, mam ho komplet. Ale doporucil by som ti - pokial to chces naozaj lepit ako celok (aj kebyze nie), tak tie zakladne si podlep aspon vykresom (nechaj vyschnut pod zatazou), inak sa ti to bude cele krutit a dost zle to budes davat dohromady.

Benzinka sa ti podarila, je tam par drobnych chybiciek (napr. ta strecha), ktore sa daju este opravit. Inak sa tesim na dalsie foto

V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
modelar

PříspěvekZaslal: 22.10.2007 8:10 po    Předmět: Citovat

Té chyby jsem si nevšim Embarassed
Hned jak budu moct tak to opravím. Dneska mi snad přijde terminál, hangár a catering tak se do toho hned pustím.

mahmuda

PříspěvekZaslal: 22.10.2007 15:38 po    Předmět: Leetadlo Citovat

Mohu-li prispet k tematu ...... Pustil jsem si Radio Beat, cvaknul nuzkama, fiknul rezakem a mam kousek drahy, letadelko, cisternu a tahac. Mozna to letiste jednou i dostavim ....... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DarkTower

PříspěvekZaslal: 23.10.2007 5:54 út    Předmět: Citovat

MAHMUDA: Paradna pracicka, chce to viacej foto a dalej stavat! Very Happy

V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely ...
modelar

PříspěvekZaslal: 23.10.2007 12:00 út    Předmět: Citovat

Ano to je pravda dávejte sem své fotky ať se můžu inspirovat Very Happy

stop_r

PříspěvekZaslal: 23.10.2007 23:58 út    Předmět: Re: Leetadlo Citovat

nechcem kecat do systemu ale po take malicke vysadkove lietadlo by si na drahu nikdy neprislo take velke odtahovacie auto... Smile lietadla podobnehu tipu.. vsetci urcite poznate cesnu alebo podobne.. ZLiny.. si pekne naroluju kam chcu uplne same.. malokedy ich niekto taha.. neviem si to ani predstavit ked tak rozmyslam...

Človek je hodný slova umelec keď ho začnú vykrádať, napodobňovať a kopírovať.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahmuda

PříspěvekZaslal: 24.10.2007 8:35 st    Předmět: Leeetadlo Citovat

No spravne, predstavivost, to je ono. Co kdyz se tomu malemu letadelku treba zadrel motor, tak ho musi odtahnout a nic nemsiho nemaji Very Happy Ano, modelarina je i o predstvivosti a fantazii. Jinak, i v realu se muze prihodit a porouchat lecos. V jedne nejmenovane balkanske dire jsme meli ctyri hodiny zpozdeni, protoze do cisterny, ktera mela do letadla dodat palivo, dosel benzin a nebylo odkud a cim ho dovezt, stat se muze cokoliv, pro to nikdy nepouzivej slovo "nikdy", mas-li tu predstvivost. O tom ta predstavivost a rozmysleni prece je. Nebudeme prece modelit jen standartni situace? A vazne - na te draze to neni nalepene, je to jen hra, jeden vecer s nuzkama Laughing Jak proste, mily Watsone.
budilm

PříspěvekZaslal: 24.10.2007 9:00 st    Předmět: Citovat

Mno zadní levá pneumatika vypadá docela podhuštěně až vypuštěně. Tipnul bych, že právě toto je důvodem odtahu Wink
cvrček

PříspěvekZaslal: 24.10.2007 9:15 st    Předmět: Citovat

Jak napsal Mahmuda, je to o představivosti. Turbolet potřeboval natankovat, cisterně nejde čerpadlo a tak musí přijet odtah, aby se uvolnila dráha Laughing .
modelar

PříspěvekZaslal: 24.10.2007 13:02 st    Předmět: Citovat

Tak dne smi přišli objednané části letiště tak hned jak budu moct tak se do toho pustim. Very Happy

modelar

PříspěvekZaslal: 25.10.2007 16:10 čt    Předmět: Citovat

Tak jsem se pustil do došlých modelů tady na fotkách je slepený catering letiště Slatina. Zatím bez života. To je na miniboxech to nejlepší, že si každý dělá krajinu tak jak chce. Jinak na modelu je pár chybiček ale myslím si, že se mi docela povedl no uznejte sami.

DarkTower

PříspěvekZaslal: 25.10.2007 23:06 čt    Předmět: Citovat

MOELAR: No dosť slabé fotky, zle sa na nich čokoľvek rozoznáva. Skús lepšie...

Tu je moja štipka do mlyna - málinko upravený MAN FAEG Ing. arch. Milana Weinera. Pridal som presklenie interiéru, majáčiky, modelový podvozok, oddelil som kabínu od nadstavby, plus niekoľko zduplikovaných dielov pre plastickejší vzhľad. Podstavček je samozrejmosťou. Mierka je 1:300 (výsledná dĺžka modelu okolo 3 cm, podstavček okolo 4,5 cm).

Na spoločnej fotografii je pre porovnanie pôvodný jednodielový model (chvíľku sa s ním hral synáčik, tak nieje úplne fit).

modelar

PříspěvekZaslal: 26.10.2007 8:24 pá    Předmět: Citovat

Hezké. Co se týče fotek, fotil jsem je dost ve spěchu takže se mi tedy nepovedli. Embarassed Hned jak budu moct tak to napravím.

mahmuda

PříspěvekZaslal: 26.10.2007 8:58 pá    Předmět: Citovat

To: DarkTower
Teeeda, parada, moc se to povedlo, na tohle ja ale nervy nemam, zustanu u pidikrabek. Ale, kdyz by eventuelne ............ Prosim, neposlal bys jedny upravene hasice na mail? Jedine, co bych nedelal, jsou ty okna, k miniboxum patri cerna okna a tluste cary jako smrad k trabantu, je to soucast image. Jeste jednou pochvala, fakt moc pekny minimodel (kdyz uz to vlastne neni minibox).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: