Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Novinky - ERKOtyp
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
11111

PříspěvekZaslal: 14.2.2007 15:20 st    Předmět: Citovat

Z jistého pohledu arch. Vyškovského chápu. Odměna za publikování modelu je všeobecně nízká, a to nejen v ABC, a reedicemi se vynaložené úsilí částečně lépe kompenzuje. Nicméně stačilo by formou malé úpravy a jiné grafiky model upravit a stal by se atraktivnější pro sběratele modelů a nedalo by se říci zase stejný model. Zvláště u takového jednoduchého a tvarově i graficky "svobodného" modelu díky neexistující předloze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 14.2.2007 22:47 st    Předmět: Knox Citovat

hele a staci..vzdyt sem vam tu vsechno co tu bylo psano uz rikal.....a nezlobte nebo nebudou fotky Lichnice Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BiG PiG

PříspěvekZaslal: 18.2.2007 0:06 ne    Předmět: Kestřany Citovat

Model tvrzí v Kestřanech si neobjednala žádná obec a to ani před volbami ani po nich. Vznik modelu jsem inicioval já, až poté bylo zahájeno jednání s vlastníky objektů (aby bylo co jim nabídnout), které bohužel doposud nebylo uzavřeno. Objekty nevlastní družstvo, či co tu bylo zmíněno (sorry, Jožine Smile ). Družstvo dnes již jen vlastní a laskavě mi zapůjčilo dokumentaci k objektům včetně plánů na rekonstrukci. Všechny objekty (včetně zámku) mají soukromé majitele. Proto tedy pozor při případné návštěvě objektů - vstupujete na soukromý pozemek a to nejen při vstupu do interiérů. Pokud by byl zájem nějaké větší skupiny, majitelé určitě vyjdou vstříc - jsou to nadšenci a ne zlatokopové (zlato se rýžuje v srpnu o 1 km vedle na Otavě - hnedka vedle kaple sv. Kříže).
Více o tvrzích Kestřany:
http://www.papermodel.cz/papermodel/modely/ERKOtyp/not_edited/Kestrany.htm
MiG
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.2.2007 14:37 ne    Předmět: Thanks Citovat

díky Míro.konečně to tu někdo napsal správně.Mládí je mladí vid:) ?Také bych si přal aby je uz vydali...tak hodně zdaru...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 26.2.2007 16:44 po    Předmět: Lichnice Citovat

Lichnice..moc pekna vec...neco mezi tocnikem a malym ci velkym rom.hradem. Velikost zhruba jako Pernstejn od mistra...rozsahlost cca 19 stran...krasa....krasa krasa...
Priblizna doba vydani je podzim 2007...boze at uz je zas zima a ja muzu doma patlat... Very Happy
Take se budou dobre delat okolni ¨vlastni tereny¨
Samotny hrad stoji na kopecku(ne v Africe) Smile
stop_r

PříspěvekZaslal: 11.2.2011 23:40 pá    Předmět: Citovat

Tiez ma prekvapili Kestrany... to som tiez nikde nevidel.. kokos na to ako sa zaujmam o pana Vyskovskeho sa az cudujem ze som o tomto narozdiel od Lichnic ani nepocul...

Človek je hodný slova umelec keď ho začnú vykrádať, napodobňovať a kopírovať.

Naposledy upravil stop_r dne 13.2.2011 16:04 ne, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jmaky

PříspěvekZaslal: 13.2.2011 11:07 ne    Předmět: spánek Citovat

hmm na to kolik toho asi pan Vyškovský stihl za poslední roky
udělat je tady jako v černém lese... ticho

snad rok 2011 nebude tak smutný jako 2010. Crying or Very sad

Příspěvek Romana "spidi":

Dnes jsem se svezl v Ústí v nové lanovce a na co jsem nenarazil. Hned na první pohled jsem poznal, ze které dílny modýlek vzešel. Cena modelu je 50,-
Bohužel v současné době nejsem majitelem foťáku tak jako náhled musí stačit fotky z mobilu.

Cashpick

PříspěvekZaslal: 24.11.2011 10:55 čt    Předmět: Citovat

Manželka procházela slevové servery a našla tohle, zajímavá nabídka pro domečkáře
http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/1770-365-kc-za-tri-papirove-modely-ceske-architektury-od-architekta-richarda-vyskovskeho-slepte-si-hrad-drazice-pernstejn-nebo-valasske-fojtstvi-nyni-se-slevou-40-?utm_medium=mailing&utm_source=slp&utm_campaign=cela-cr-new
j_pajdla

PříspěvekZaslal: 8.12.2011 21:42 čt    Předmět: Citovat

A další pokračování od Erkotypu...
http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/1858-6-papirovych-modelu-od-architekta-richarda-vyskovskeho-slepte-si-napr-poutni-kostel-na-homoli-starou-radnici-v-rychnove-a-dalsi
Snad to někoho potěší...
JoK
Moderátor

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 0:43 pá    Předmět: novinky v dohlednu Citovat

A já něco vím a já vám to nepovím. Tedy neé teď. Kdo chce, může hádat. Kdo si počká do pondělka (možná už jen do soboty) bude valit bulvy. Nechi to zakřiknot ale, pokud všechno naplánované klapne, bude to mazec, co jsme ještě nezažili. Juchů juchuchůůůů!!! Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Melchior

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 8:20 pá    Předmět: Citovat

Tak už nááás nenapíneeej Smile))
jagersky

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 10:44 pá    Předmět: Novinky od ERKOtypu Citovat

Že by Lichnice??! Smile) To by bol super naj darček pod stromček!! Je fakt, že ERKOtyp za posledný rok (od radnice v Rychnově) nevydal nič podstatného (ak nepočítam lanovku Větruši a rozhladňu Blaník), takže by to bol super návrat. Ešte by to čisto teoreticky mohla byť reedícia Rožmberku a Romantického hradu, to by tiež určite potešilo nielen mňa. Držme si palce...
Pavlik99

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 14:00 pá    Předmět: Citovat

Já bych se spíše snažil vytušit novou edici Pražského hradu, ale kdoví ... Rolling Eyes
stop_r

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 14:32 pá    Předmět: Citovat

A mozno Lichnice, prazsky hrad, nejaka novinka a ako bonus reedicia spominanych hradov.. Smile

Človek je hodný slova umelec keď ho začnú vykrádať, napodobňovať a kopírovať.
Mikuláš

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 19:56 pá    Předmět: Citovat

Kdepak, bude to VPR neboli Vesnická památková rezervace, která konečně zpracuje celou obec Třebíz (včetně motorestu a ZD) a naváže na dobře známý Cifkův statek. Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

Přejdi na: