Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Novinky - ERKOtyp
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beny

PříspěvekZaslal: 29.1.2007 10:29 po    Předmět: Citovat

Omlouvam se, ze jsem ty tvoje fotky nepovesil uz v patek, ale mel jsem rozepsany prispevek a nejak jsem to uz nestihl a ted me predbehl Simi. Jinak nez vzpery bych to asi videl na klasicke podlepeni. Rekl bych, ze ten slepeny model vypada dost dobre tak bude stacit podlepit to na jeho tloustku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bassmimouš

PříspěvekZaslal: 29.1.2007 13:08 po    Předmět: Citovat

Nádherný laskominy. Teď už stačí jen trpělivost při vyčkávání postmana.
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 30.1.2007 1:57 út    Předmět: Citovat

Ten model je take lepeny na 160 a stejne na par kouscich jsou vystuhy.Takove dlouhe uzke vingliky se ctvrtky..takhle to resim ja.Horsi to bude ted s tou zvetseninou..te je jeste o50 procent vetsi tak si to predstav..a ta skala...jejejejejeje.... tam snad uz narvu drevo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
carvrer

PříspěvekZaslal: 30.1.2007 17:12 út    Předmět: Citovat

Ahoj. Když tady padla zmínka o O. Hejlovi a Žlebech neví někdo jak se to má s modelem zámku Konopiště?
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 31.1.2007 1:47 st    Předmět: Citovat

jo tak to vi jn on. Chtel ho zmensovat aby se mu vesel na stranky atd...ale jinak...zeptej se benyho ten je s nim vic ve styku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gerry

PříspěvekZaslal: 31.1.2007 11:51 st    Předmět: Re: ERKOTYP 2007 Citovat

Knox napsal:

A to není vše! Na jaře tohoto roku ma v ABC podle informací které mám,také vyjít další nádherný kousek a to je hrad TOČNÍK . Měl by vyjít pravděpodobně v nějakém specialu....

Pochopil jsem dobře, že to nebude v běžném čísle ABC, ale samostatně prodejné ?

A malé žertovné rýpnutí autorovi Wink Po shlédnutí fotografií sice provolávám slávu a skanduji TO MUSÍM MÍT ...ale...jaktože tam není ono slavné strašidelné jezírko ? Laughing

http://www.gp-team.webgarden.cz/
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 31.1.2007 19:25 st    Předmět: Citovat

Protoze se jedna o model hradu.Zahradni techniku vcetne jezirek najdes jinde na netu ne tady,nebo u moutpole Smile a kdyz si ho dodelas jako ja tak si tam klidne nasad vodnika Cesilka nebo kebuleho!!
Jinak rada..jestli si ho tam chces opravdu udelat tak ti poslu fotky jak to tam vypada.
A jeste jeden typ.Kdyz ho budes delat nezapomen udelat delsi pilir mostu,je totiz kvuli hloubce svahu skracen(zrovna jako kopec)!
Jo a v prikopě je je medved tak si taky nejakyho sezen ty realisto Very Happy
Gerry

PříspěvekZaslal: 31.1.2007 20:28 st    Předmět: Citovat

Tak mne nepokousej, dyk jsem psal že to je vtip Very Happy
A pro ty, kteří neví wo co gou, přečtěte si tento článek :
http://www.moskyt.net/view.php?nazevclanku=tajemstvi-hradniho-jezirka&cisloclanku=2003122804

http://www.gp-team.webgarden.cz/
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 31.1.2007 22:38 st    Předmět: Citovat

Jen drobnost přitočím k temu Točníku - měl vyjít v ejbísí už na podzim minulého roku asi na třistapatnáct pokračování. Zatím je to u ledu - nechme se překvapit, odkud to nakonec na nás vybafne...
Beny

PříspěvekZaslal: 1.2.2007 12:04 čt    Předmět: Citovat

No, ona to az takova sranda neni, protoze to jezirko byvalo opravdu jedinym zdrojem vody pro hrad a tedy zivotne dulezite. (To je v tom clanecku pravda, jinak spousta smyslenek). Navic pred hradem, na tom kopecku co jsou ted chyse, bylo jeste predhradi. To vse petrilo do arealu hradu, takze celkovy dojem byval uplne jiny nez ted, nebo nez je z modelu.
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 1.2.2007 21:36 čt    Předmět: Citovat

Takze moje rada zni: Hrad nelepte kazi to dojem,lepte jen jezirko a predhradi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jacques

PříspěvekZaslal: 1.2.2007 22:16 čt    Předmět: Citovat

Otázka na zasvěcené - jak to vypadá s těma Kestřanama? Podle fotek vypadaj božsky... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beny

PříspěvekZaslal: 2.2.2007 12:37 pá    Předmět: Citovat

Tak jo, my slepime jezirko, ty hrad a pak to dame dohromady. Wink
Ale ted vazne. Ja jsem rad ze ten barak je udelanej a moc se na nej tesim a prace RV si velice vazim. Jsem hlavne nesmirne vdecny za jeho skanzen, protoze takovy soubor modelu lidove architektury nikde jinde nenajdes. Hradu a zamku dost. Jenom se taky nekdy tesim, az bude nejaky hrad cely. RV je proste architekt a dela svuj pohled na vec, nekdy i na ukor realnosti obektu. Chapu ze na predhradi nebyla zadna hoch (nebo Noblhoch?) architektura. Nejake polozemnice, hodne blata, smaradu, palisada nebo polskej plot a ze se mu do toho nechce. Navic tim vyrazne model nabobtna. Ale ono to k tomu hradu patri. Obcas mi to pripomina trochu rozdil mezi klsickou hrdinskou vymydlenou fantazy kde je vse hezke a treba Sapkovskim, kde blato a mocuvka smrdi on je spinavej a bolavej.

Ad Kestrany. Tam to pokud vim vazne na domluve s majiteli. Jinak je to opravdu krasny a unikatni objekt a doporucuju navstivit. Ve vesnici na navsi tam stoji dve goticke tvrze a zamek. Navic stavebne velmi zajimave, vkapli sklipkove klenby ... Sice je to oficialne zaligrovane, ale dostat se tam da.
Jacques

PříspěvekZaslal: 2.2.2007 17:08 pá    Předmět: Citovat

Dostat se tam sice dá, ale kolem zámku doporučuju chodit po špičkách a velkým obloukem. A hlavně nekejchat! Prolejzal jsem ho cca před 9 lety a už tehdy to bylo až moc adrenalinu.
U tvrzí je problém dohonit někoho, komu to patří, snad zemědělcům nebo co. Ještě před pár lety v tom domku naproti bydleli nějaký Winterovi, co od toho měli klíče; stačilo zaťukat a poprosit, odemkli, provedli. Vždycky jsme jim tam nechali kilo nebo dvě. Dneska se tam dá vlézt oknem z příkopu - do Horní tvrze. Dolní je zcela bez problémů.

Mimochodem - před pár lety byly na prodej - za cca 5 mil. Problém byl, že v ceně byl i ten zámek, kterej je 1) památkově chráněnej a 2) v dezolátním stavu. Kdo to koupí, aby měl ropnou plošinu v Severním moři, který by to všechno financovala...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 7.2.2007 17:10 st    Předmět: Tocnik ABC a Erkotyp Citovat

Tak v galerii u simiho jsou uz wsechny fotky co jsem mel...tak se na ne juknete ... http://www.modely-z-papiru.cz/images/galerie/Erkotyp/Tocnik%20001.jpg
snad me RV junior nezabiee...ale je to konec koncu reklama pro ne ne? Smile Mimochodem wolal jsem do ejbisi kdy to chtey wydat...Marika rikala ze do cervna,tak snad bude drzet slovo.
Ale jsem stejne smutnej z ty sily papiru...yen 140...dovedete si to predstawit?
Nedawno jsem utiral prach z wsech modelů...Blatna a Orlik byly za tech par let uz pekne pokrouceny...to ye desny...kdezto ty Erkotypu drzi bezvedme....sakr

Nemate tam negdo nekoho znameho,ze by se primluvil za silu a za nas??Co,Zdenku KSmile?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

Přejdi na: