Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hrádek Čeladná / Z-Art / 1:160

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdenek-ch

PříspěvekZaslal: 19.1.2012 10:33 čt    Předmět: Hrádek Čeladná / Z-Art / 1:160 Citovat

Představuji Vám svůj nový model hrádku Čeladná. Model je založen na jedné z několika možných historických podob, jeho předlohou, z níž se při tvorbě vycházelo vidíte níže.

Model obsahuje 12 listů, vyšel v malém nákladu v offsetovém tisku a objednat si jej můžete na mých stránkách za 190Kč + poštovné. Tamtéž naleznete i další fotky modelu.

www.papmodely.wz.cz

Už jsem tento model avízoval v novinkách, ale zde se ještě podělím o pár dalších foteček. Podotýkám že je focena betastavba, kde je tisk řešen inkoustově... na hotovém modelu je uděláno ještě mnoho drobných úprav, které na tomto modelu ještě nejsou.

Více o modelu zde:
www.papmodely.wz.cz

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
zdenek-ch

PříspěvekZaslal: 2.10.2012 10:40 út    Předmět: Citovat

Ti z Vás kteří chtějí vidět první fotky ze stavby dalšího hradu, tentokrát jde o Oravský hrad se mohou podívat na moje stránky. Prozatím tam jsou jen první dvě vlaštovky, postupně ale budou přibývat...

http://www.papmodely.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: