Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Yamaha Vmax

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lysohlavec

PříspěvekZaslal: 12.1.2012 19:24 čt    Předmět: Yamaha Vmax Citovat

Tak asi po 10-tich rokoch som sa opät vratil k lepeniu papierovych modelov, no tentokrat som sa rozhodol pre nieco zlozitejsie ako boli modely z ABC a tu je moj vysledok Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew86

PříspěvekZaslal: 12.1.2012 19:48 čt    Předmět: Citovat

škoda že bez retuše, jinak pěkný. Jen tak dál
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aki

PříspěvekZaslal: 13.1.2012 10:57 pá    Předmět: Citovat

viz Andrew - je to parádní kousek, vypadá i slušně slepenej, ale ta chybějící retuš ho sráží o level níž... zkus si příště s těma svítícíma hranama pohrát, sám uvidíš ten rozdíl Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
khaRel

PříspěvekZaslal: 13.1.2012 12:30 pá    Předmět: Citovat

té retuše je vážně škoda, geometricky ten model sedí krásně, slepeno je to taky celkem precizně, ale ty svítící hrany jsou fakt hodně do-očí-bijící
Na stole - March 741 Jägermeißter (100%), foto bude, Škoda Fabia S2000 (95%), Nissan Skyline GT-R (0%) a v přípravě BMW M3 GTR #42
Moje galerie zděs
lysohlavec

PříspěvekZaslal: 13.1.2012 20:06 pá    Předmět: Citovat

diky...ale o retusovani nic neviem..ani som o tom nepocul kedze som sa k lepeniu vratil az teraz po 10 rokoch Smile No teraz s tym uz aj tak nic nenarobim. Mne to ani velmi nevadi. Som na nu hrdy Smile Makal som na nej 3 mesiace (754 suciastok) Smile
Aki

PříspěvekZaslal: 13.1.2012 23:57 pá    Předmět: Citovat

retuší se myslí zabarvení bílých hran papíru stejnou barvou, jako je jeho okolí, aby tak nesvítily...

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lysohlavec

PříspěvekZaslal: 14.1.2012 15:28 so    Předmět: Citovat

aha...diky...skoda, ze som o tom nevedel skor
Andrew86

PříspěvekZaslal: 14.1.2012 16:41 so    Předmět: Citovat

tak já myslim že při troše šikovnosti by se s tím ještě dalo něco udělat, alespoň ty nehorší hrany - kola, sedlo a podobný by se určitě ještě zaretušovat dalo Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
khaRel

PříspěvekZaslal: 14.1.2012 18:31 so    Předmět: Citovat

to je fakt, minimálně ta kola a sedlo, případně i nádrž. Když by se namíchal správný odstín, tak vůbec nevadí, že se bude přetahovat. Navíc slepené je to dost slušně, takže se se štětcem člověk dostane všude. Já teda na retuše taky obvykle kašlu, ale vidím, že ruce, co to leiply, nebyly levé, takže i s tím štětcem by to nemuselo dopadnout špatněSmile
Na stole - March 741 Jägermeißter (100%), foto bude, Škoda Fabia S2000 (95%), Nissan Skyline GT-R (0%) a v přípravě BMW M3 GTR #42
Moje galerie zděs
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: