Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CAS 30 Protidemonstrační TATRA 815-7 / FIREBOX / 1:100-free

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantisek Sochor

PříspěvekZaslal: 23.12.2011 0:52 pá    Předmět: CAS 30 Protidemonstrační TATRA 815-7 / FIREBOX / 1:100-free Citovat

Připravil jsem pro Vás malý vánoční dárek v podobě automobilů Policie ČR. První je protidemonstrační cisterna s vodním dělem. Automobil je prozatím fikcí. Cisterna je na podvozku modelové řady T815-7. Pokusil jsem se vytvořit automobil, jak by mohl vypadat v nových barvách. Druhým je Lada Niva v původním barevném provedení vozidle Policie ČR. S tímto vozidlem, narozdíl od předchozího, se setkáte zejména v horských oblastech. Doufám, že se Vám budou modely líbit a strávíte při jejich sestavování příjemné chvíle.

Fotky a model ke stažení najdete níže.
http://www.firebox.wz.cz/40_41.html

Naposledy upravil Frantisek Sochor dne 23.12.2011 1:13 pá, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
WalterCZ

PříspěvekZaslal: 23.12.2011 1:00 pá    Předmět: Citovat

Paráda! 7ček není nikdy dost, ještě by to chtělo v nějakém větším měřítku, třeba od RipperWorksu na úrovni Dany.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AmatER

PříspěvekZaslal: 23.12.2011 15:11 pá    Předmět: Citovat

WalterCZ napsal:
...ještě by to chtělo...
ono by to toho chtělo... rozhodně ti nebrání nic a nikdo (natož Dottore) se do toho pustit sám.

PříspěvekZaslal: 23.12.2011 17:43 pá    Předmět: Citovat

Přemýšlel jsem o tom, ale... s velkými měřítky nemám zatím zkušenosti. Začal jsem na ni kdysi dělat ve dvaasedmě, ale pak jsem se pustil do Panthera a od všeho ostatní se upustilo. Teď navíc nemám čas ani na něj, blíží se maturita a přímačky na UO, takže šprtám a makám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 23.12.2011 19:21 pá    Předmět: Citovat

Doufám že ta Tatra zůstene jen fikcí a nikdy jí nebudem potřebovat, natož si jí vyzkoušet na vlastní triko.
A díkes.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: