Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tatra 815-7 S3R CAS 30 4x4 / František Sochor / 1:100

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cokapik

PříspěvekZaslal: 11.12.2011 22:25 ne    Předmět: Tatra 815-7 S3R CAS 30 4x4 / František Sochor / 1:100 Citovat

Zdravím všechy stříhače a stříhačky. Model prezenruji i na 1:100 foru, tak se snad nebude nikdo zlobit že jej dám i sem . Jedná se o Tatru 815-7 v provedení 4x4 CAS 30. Model je volně ke stažení na stránkách Františka Sochora ( www.firebox.wz.cz ) .

U modelu jsem se pokusil o interier který pochází ze stejného zdroje , jendá s eo konvertní set k AD30ce. Musel jsem jej trochu poupravit. Dále jsem nepoužil krabičkový podvozek ale vytvořil jsem si typickou tatrováckou "rouru" . Snažil jsme se o celkovou plastičnost a realnost, to jde vidět u víčka nádrže,střecy, nástavby...Né vše je dokonalé a jsem si toho vědom. Ovšem dopustil jsme se řady chyb a zkusil si pár nových věcí. Do 14 dnů buud tatru stavět znovu a doladim chyby z tohoto modleu. Tak snad se bude aspon trochu líbit . Smile čokapik

PS: Budu rád za všechy komentáře a samozřejmně další návrhy na vylepšení modleu a celkové stavby.
Foto:
,,,,,,,,
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: