Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Architektúra

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Stavba, konstrukce, tipy a triky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
odpor

PříspěvekZaslal: 10.12.2011 17:12 so    Předmět: Architektúra Citovat

...tak mal by som asi par otazok. Chcelby som sam sa spitat, ci niekto z Vas ma skusenosti s architektúrou. Mam na mysli od nakresov az po samostatnu stavbu modelu vsetko. Osobne sa my pacia klasicke modely Ludovej architektúry od Richarda Vyskovskeho, ktore vychadzali v ABC.(v tom starom dobrom abc, nie v tomto ...), lebo teraz to zohant, tak to ho je ako safranu. Co na to: original vykresy s rozmermy, alebo staci len fotodokumentacia prpipadne len obrazky z internetu, co ma byt na modely a co uz nemusi. Ako vytvarate model na PC v programu, alebo sa najdu v tejto nanotechnologickej dobe aj ludia kt., nie je cudzia ceruzka (verzatilka), pravitko, guma, pripadne pauzak, perká. Ja som nejak neprisiel na chut tym PC programom a osobne si mysli, ze na domceky by my stacila aj ta ceruzka, len neviem ako to bude s texturama, lebo nie som az taky dobry maliar , ale to je bokom. Hlavne my ide o to ako to vytvorit tak aby sa to dalo zlepit. Viem ze nie je na to univerzalni navod typu Krok 1: ..., Krok 2: ..., Krok 3: ..., ... hopla a model je zlepeny. Urcite nechcem vyrabat katedrali, hrady, ... Ak by sa niekto nasiel , kto je tiez nastaveny na takej to istej vlne budem mu vdacny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Stavba, konstrukce, tipy a triky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: