Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nissan Skyline GT-R Calsonic 1:24 free

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
khaRel

PříspěvekZaslal: 26.11.2011 14:37 so    Předmět: Nissan Skyline GT-R Calsonic 1:24 free Citovat

Při brouzdání na netu jsem náhodou narazil na tento stroj. Jelikož jedním z mých posledních počinů byl Nissan Primera v barvách Calsonic ze série JTCC- japan touring car champ.- a tenhle free model má prakticky stejnou barevnou kombinaci, dokonce i startovní číslo, byla volba jasná.

Vzor tohoto Skylinu GT-R startoval v japonské sérii JGTC- japan gran tourismo champ.- v roce 2002. Zatím jej mám jen stažený, tisknout budu na klasický kancelářský papír a patrně dojde i na tuning v podobě světel, doplňků, a pokud to půjde, tak mého vlastního prvního interiéru. S tím mi pomůžou fotky z netu, asi nejvíc fotky plasťáku Tamyia:

A pro představu, jak by měl vypadat papírák, uvádím fotky ze stránky, odkud jsem stahoval:

Na stole - March 741 Jägermeißter (100%), foto bude, Škoda Fabia S2000 (95%), Nissan Skyline GT-R (0%) a v přípravě BMW M3 GTR #42
Moje galerie zděs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swab

PříspěvekZaslal: 26.11.2011 15:26 so    Předmět: Citovat

a jeje papercraft.... tak ti přeju hodně štěstí...maj to zmáklý vše sedí jak má ale absence jakých koliv detailů modelu dost škodí když sem stavěl enzo jen málo který díl sem neupravoval...tak ...budu sledovat...
Schumy.0003

PříspěvekZaslal: 30.11.2011 2:12 st    Předmět: Model Citovat

Děkuji ti za odkaz na model, dneska jsem ho vytisknul na formát A2, začal jsem ho stavět, vše mám podlepené čtvrtkou.
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 30.11.2011 16:55 st    Předmět: Citovat

no slušelo by se dát i odkaz....
khaRel

PříspěvekZaslal: 19.1.2012 20:27 čt    Předmět: Citovat

dobrá, přidávám odkaz pro ty, kteří nechcou googlit:
Arrow http://genius.x0.com/pmdirectory/mamecraft/calsonicg.html
jinak bohužel mě zatím pořád přemáhá zkouškové, takže čas na tohle budu mít nejdřív v únoru. Nicméně je vytištěn, jen na kancelářský papír, ale snad to vadit nebude.
Na stole - March 741 Jägermeißter (100%), foto bude, Škoda Fabia S2000 (95%), Nissan Skyline GT-R (0%) a v přípravě BMW M3 GTR #42
Moje galerie zděs
khaRel

PříspěvekZaslal: 2.2.2012 11:33 čt    Předmět: Citovat

pokračuji na novém DF ve stejném znění, tak hledejte a koukejte Wink
Moje galerie zděs
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: