Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Paralelní 24hodinovka / Třetí ročník
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Který model chcete lepit jako 24hodinovku?
Kaple sv. Anny - Panenské Břežany
10%
 10%  [ 5 ]
Kostel stětí sv. Jana Křitele - Krpy
12%
 12%  [ 6 ]
Kostel sv. Bartoloměje - Kyje
10%
 10%  [ 5 ]
Kostel Sv. Jakuba - Libiš
4%
 4%  [ 2 ]
Kostel sv. Vavřince - Březina
33%
 33%  [ 16 ]
Nádraží Rovensko
8%
 8%  [ 4 ]
Nádraží Střeň
20%
 20%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 48

Autor Zpráva
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 28.10.2011 21:44 pá    Předmět: Paralelní 24hodinovka / Třetí ročník Citovat

Vy, kteří navštěvuje fórum už nějakou tu dobu, si určitě vzpomínáte na předchozí ročníky 24hodinovky. Letos jako reakci na vaše ohlasy v Pardubicích a zde na DFku vypisuji třetí ročník.

Termín jako obvykle o Vánočních svátcích, kdy je největší pravděpodobnost, že bude hodně modelářů doma.

Termín akce: pravděpodobně 26.12.2011 (pondělí - vyjádřete se prosím, jestli vám to vyhovuje)
Zahájení: 6:00
Model: Letos opět dávám Vám modelářům možnost vybrat si model z nabídky. Hlasování nechám běžet 14 dní, aby ti, kteří model ještě nemají, si jej mohli v poklidu zakoupit třeba na výstavě v Neratovicích. Jednostránkové modely od Ondry Hejla jsme lepili v přechozích ročnících, ale vždy tam byla nějaká hůře tvarovatelná záležitost. Letos mě napadlo vybrat do nabídky cca dvoustránkové modely, zato bez množství oblých tvarů (nejsme přeci sebevrazi Laughing )

Náhledy na modely z nabídky:

Kaple sv. Anny - Panenské Břežany

Měřítko: 1 : 150
Rozsah: 2 + 1 strany A4
Počet dílů: vydání ARPP- 37 (číslovaných), 105 (jednotlivých); vydání 2011 - 59 (číslovaných), 158 (jednotlivých)

Kostel stětí sv. Jana Křitele - Krpy

Rozsah: 1,5 + 1 A4
Počet dílů: 82 (číslovaných), 117 (jednotlivých)

Kostel sv. Bartoloměje - Kyje

Počet dílů: 60 (číslovaných), 73 (jednotlivých)

Kostel Sv. Jakuba - Libiš

Počet dílů: 63 (číslovaných), 103 (jednotlivých)

Kostel sv. Vavřince - Březina

Rozsah: 2 + 1 A4
Počet dílů: 56 (číslovaných), 77 (jednotlivých)

Nádraží Rovensko

Měřítko: 1 : 120
Počet dílů: 47 (číslovaných), 80 (jednotlivých)

Nádraží Střeň

Měřítko: 1 : 120
Rozsah: 2 strany A4
Počet dílů: 63 (číslovaných), 169 (jednotlivých)

Každý začne stavbu až se dorůžova vyspí, ať to stojí za to. Cílem není slepit nejrychleji model, ale stihnout jej postavit do 24 hodin od společného začátku akce.
Stavbu by každý dokumentoval a sem na fórum by ji dával v rozmezí jedné až tří hodin, ať všichni vidí jak na tom jsme. Již před dvěma roky jsme zavedli focení rozpracovaného modelu s nějakým později upřesněným předmetem, aby se nás nějaký puberťák nesnažil oblafnout. Myslím, že to tak uděláme i letos, ne?
Po dokončení modelu by následovalo finální vyfocení a modelář, který by měl nejkrásněji nafocený pěkně slepený model by získal malou cenu.

Veškeré dotazy směřujte sem do vlákna. Kdo z vás se do této akce pustí?
S pozdravem Tomáš.
Luisa

PříspěvekZaslal: 28.10.2011 22:30 pá    Předmět: Citovat

Jupí!!! Nemůžu se dočkat!!! Jdu do toho. Holky vedou 1:0 Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike 000969

PříspěvekZaslal: 28.10.2011 22:35 pá    Předmět: Citovat

Tak to já jdu do toho určitě taky, ještě jsem se ničeho podobnýho nezúčastňoval. Jinak já hlasuji pro nádraží Střeň.. Rolling Eyes Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aki

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 0:45 so    Předmět: Citovat

letos se možná přidám i já Smile i když 3 z těch kousků už mám slepený, takže doufám, že se do nich netrefíte Smile

tak koukám, že vede Střeň... jsem to nádraží omrknul a docela se obávám, že to bych za 24 hodin v solidní kvalitě asi nedal, já jsem pro Krpy Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bedatruhlar

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 7:56 so    Předmět: Citovat

Čau Tome a ostatní, už jsem myslel že jsi na ni letos zapoměl .Taky se hlásím a pevně věřím že to bude jedno z nádražíček.Zatím čau beda
odloženo:SA-6 KUB ANGRAF
hotovo : e 514 a mnoho dalších
-------------------------------------------------------
"Bijte je pražákéééé, hanba Sparta!"
Lonzo Molari

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 8:22 so    Předmět: Citovat

No ja by som sa pridal. Ale v utorok pravdepodobne pôjdem do práce... Z nedel na pondelok by to nešlo?

A model mi predá kto? Ani jeden z uvedených nemám doma Smile

Peter
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 11:15 so    Předmět: Citovat

Aki napsal:
tak koukám, že vede Střeň... jsem to nádraží omrknul a docela se obávám, že to bych za 24 hodin v solidní kvalitě asi nedal

Docela jsem váhal nad zařazením tohoto modelu do nabídky, ale nakonec jsem ho tam nechal. Dovolte mi malé srovnání s loňským modelem - Mauzoleem Gally Placidie. Loni jsme měli 27 obloukových oken, 8 obdélnikových oken a dveří, zde jsou 2 oblouková okna a 24 obdélníkových. Je tady ale dost okenic, ty než budou držet na svých místech, tak to chvíli zabere, to je pravda.

bedatruhlar napsal:
Čau Tome a ostatní, už jsem myslel že jsi na ni letos zapoměl.

Nezapomněl, pouze nějak nestíhám vše, co bych si přál Embarassed

Lonzo Molari napsal:
No ja by som sa pridal. Ale v utorok pravdepodobne pôjdem do práce... Z nedel na pondelok by to nešlo?

A model mi predá kto? Ani jeden z uvedených nemám doma Smile

Pokud bude více ohlasů na přesunutí termínu a nebude nikdo proti, tak nemám problém to přesunout. Co se týká dostupnosti modelů... Vybíral jsem takové, které budou u Ondry Hejla v prodeji na výstavě v Neratovicích. Modely se rovněž dají objednat u Miloše D., nebo se domluv s někým ze Slovenska, kdo pojede do Neratovic a mohl by ti model přivézt.
Aki

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 11:22 so    Předmět: Citovat

Tomáš B. napsal:
Aki napsal:
tak koukám, že vede Střeň... jsem to nádraží omrknul a docela se obávám, že to bych za 24 hodin v solidní kvalitě asi nedal

Docela jsem váhal nad zařazením tohoto modelu do nabídky, ale nakonec jsem ho tam nechal. Dovolte mi malé srovnání s loňským modelem - Mauzoleem Gally Placidie. Loni jsme měli 27 obloukových oken, 8 obdélnikových oken a dveří, zde jsou 2 oblouková okna a 24 obdélníkových. Je tady ale dost okenic, ty než budou držet na svých místech, tak to chvíli zabere, to je pravda.

ona i ta střecha u tohohle kousku není zrovna procházka růžovou zahradou, co jsem koukal... mno kdyžtak to prostě jenom nestihnu, nic horšího se stát nemůže Very Happy

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JoskaM

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 17:17 so    Předmět: Citovat

Budu si za to doma bojovat Tome, když jsem se na to ptal...
Pěkné domečky. Nechám vybrat svou drahou polovičku a děti. Pak vyberu a rozhodnu i já.
Luisa

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 19:01 so    Předmět: Citovat

Dala jsem hlas vodárně ale nevidím ji v nabídce...
Nemůžu ale už teď hlasovat pro něco jiného, píše mi že už jsem hlasovala. Vodárna vypadla???
Aki

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 19:34 so    Předmět: Citovat

vodárně? ale fuj, takovej vošklivej baráček... sice ji mám doma taky (ostatně jako všechny modely v nabídce), ale stavět to asi nikdy nebudu Smile

Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 19:41 so    Předmět: Citovat

Vodárna je označena jako nedostupné zboží. Což znamená že asi težko budeš shánět něco co nelze nebo už nejde objednat.... viz tady: http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=5820

Ti kdo ji mají budiž pokládany za štastné majitele Very Happy

Tomáš se spletl a omlouvá se. Vodárna tedy odpadá s hlasování.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 19:49 so    Předmět: Citovat

Ještě bych se chtěl omluvit za nemožnost nového hlasování. Pokud budeš chtít hlasovat znovu, tak to sem napiš a já tvůj hlas přičtu dodatečně "ručně".
Luisa

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 19:54 so    Předmět: Citovat

Jo aha, já si říkala kde je zakopaný pes. Tak v tom případě dávám hlas tomu poslednímu žlutému nádraží. Ať je to sranda Laughing
kaktusák

PříspěvekZaslal: 29.10.2011 23:57 so    Předmět: Citovat

Pokud to jen trochu půjde tak do toho jdu letos taky .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

Přejdi na: