Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Honda CRX/Vlastní stavba/1:18

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marty.nett

PříspěvekZaslal: 25.10.2011 16:06 út    Předmět: Honda CRX/Vlastní stavba/1:18 Citovat

Ahoj
Už několik let se sem chodím dívat na vaše modely, a až teprve teď jsem se odhodlal sem vložit svoje dílo. Model je Honda CRX a je to kompletní novostavba v měřítku 1:18.
Interiér je potažený koženkou jinak je zbytek z papíru. Model má motor, interiér, zavazadlový prostor, audiosoustavu atd. Snažil jsem se, aby model byl co nejdetailnější a tak je zde spousta detailů jako například víčko nádrže, klíč i klíčenka v zapalování, měrka oleje atd… Model je také osvětlen modrými Led diodami.
Celkem mi stavba zabrala asi 18 měsíců. Vůbec nejsem spokojený s lakem ten se mi moc nepovedl.
Kdyby jste měli nějaký dotaz tak klidně sem s ním.
Martin.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panzeleny

PříspěvekZaslal: 25.10.2011 18:16 út    Předmět: Citovat

TY JO !!! super jen houšť... ...auto mých pubertálních vlhkých snů Very Happy
JoskaM

PříspěvekZaslal: 25.10.2011 18:45 út    Předmět: Citovat

To je dobrej tůning Exclamation
Vojta S

PříspěvekZaslal: 25.10.2011 20:05 út    Předmět: Citovat

Pěkné,obdivuji takovouto vlastní tvorbu,já bych asi nic takovýho nedal,to osvětlení vypadá zajímavě.
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 25.10.2011 22:17 út    Předmět: Citovat

Hustokrutej tůzing Smile

Fotky s modrým osvětlením jsou dost dobrý.
Fotky zblízka jsou dost nemilosrdný Twisted Evil
Koženka v interiéru je fest mimo měřítko - i v té osmnáctině vypadá spíš jako tlustý polstrování. Příště spíš samolepicí fólie. Najdi si, jak s nima čaruje Doris.
P.S. Plyšovej medvěd - tuňákův přítel?

Abys to dobře chápal - líbí se mi to, jako každá ruční práce Smile Nemáš náhodou fotky z postupu stavby? Tyhle příběhy bývají zajímavý Smile Kde a jaký jsi sháněl podklady, kolikrát jsi kterou část předělával (ocení ti škodolibější Smile), jak ti to šlo od ruky... Wink
Kuba78

PříspěvekZaslal: 25.10.2011 23:48 út    Předmět: Citovat

model hezky, ale ta predloha.. no tahle este dopadla relativne dobre, ale celkove - chudak CRXko. popravde, ani si nevzpomenu kdy sem na silnici potkal nejake v puvodnim stavu, vsechna existujici snad padla do spar tuzeru..
marty.nett

PříspěvekZaslal: 26.10.2011 13:56 st    Předmět: Citovat

Mockrát vám děkuji za slova chvály moc mě to těší.
Souhlasím s váma chyb je tam spousta jak už jsem psal lak se mi vůbec nelíbí příště to snad bude lepší z některých chyb jsem se poučil.
A k tomu tuningu popravdě jsem měl docela strach to sem dávat, protože ne každému se to líbí. Osobně kdybych měl toto auto v reálu nikdy bych do takových úprav asi nešel. Jenom něco decentního, ale model už jsem měl naplánované dlouho a tenkrát se mi to takhle líbilo. Znáte to člověk časem dospěje a změní na určité věci názor. Kdybych to dělal znova bude to vypadat úplně jinak.
Podklady jsem sháněl na internetu něco málo v časopisech.
Plyšovej medvěd to je jenom taková srandička. Very Happy
No jinak fotek ze stavby mám asi 200 tak něco sem ještě dám.
Stavba jak co něco šlo dobře něco vůbec. Třeba motor tam jsem snad každý díl dělal dvakrát. Twisted Evil
Možná to tak nevypadá ale asi jednou z nejhorších částí byla kapota. To se zasmějete. Udělal jsem první - slepit něco zatmelil, vybrousit, nastříkat, nalakovat no a jak mi schl lak tak si říkám nebudu se zdržovat začnu dělat nějaké detaily. Něco jsem natřel černou barvou no a samozřejmě čerstvě natřený díl putoval na kapotu. Nechal jsem to tak, ale časem mě to štvalo tak jsem udělal novou. Takže opět schne já čistím pistol no a nějaký způsobem se mi stalo, že ředilo vystříklo a pár kapek padlo na tu kapotu a prožralo mi na ní kolečka až na papír. Třetí pokus se už povedl. Very Happy
Takže ještě jednou mockrát děkuji za komentáře.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: