Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Podzimní F1 novinky 2011 od RR

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RR

PříspěvekZaslal: 11.10.2011 1:36 út    Předmět: Podzimní F1 novinky 2011 od RR Citovat

Dobrý večer kolegové modeláři,

rád bych zde zveřejnil podzimní nabídku modelů z mé dílny. Jde o ryze sběratelské, speciální vydání modelů vozu Williams FW07/07B.

Tou hlavní okolností, která mě přivedla k takto obsáhlému vydání byly žádosti a dotazy z Vaší strany, zda plánuji vydat tu, či onu verzi modelu.
Dotazů a žádostí bylo tolik, že jsem se rozhodl tomu pro Vás věnovat.

Doufám tedy, že si tu svou verzi vyberete, a že je z čeho vybírat..Wink

Modely jsou rozděleny do tématických kolekcí, na které se vážou slevy.

Cena jednoho modelu činí 200,- , lze se však dostat až na cenu 169,- za model.
Verze z jednotlivých kolekcí lze také různě kombinovat, modely jsou za lepší cenu od počtu 4ks a výše.

Na odkaze níže jsou připraveny stránky, na kterých naleznete fotky jednotlivých verzí a také informace o modelu, předloze a cenách.

....................

Uplynulo něco kolem dvou let od vydání modelů Brabham BT52/52B, nakrátko následoval reprint společně s modely Ferrari 126C2.
O tyto modely si i nadále píšete, lze si je tedy také přiobjednat.

Tisk je naplánován na konec října, distribuce začne počátkem listopadu.

Modely si lze objednat přímo z uvedených stránek, nebo na objednávkovém emailu: .............
Přeji všem modelářům hodně zábavy a radosti z podařené stavby..Wink

Příspěvek upraven. moderátor Zrzek

Naposledy upravil RR dne 18.10.2011 18:48 út, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
makr

PříspěvekZaslal: 12.10.2011 19:58 st    Předmět: ups Citovat

Vidim správně, že auto 07/04 z Kanady Alana Jonáše sponzoroval Bin Ládin?
Ještěže Jonáš na sobě neměl trhavinu. To by byla v cíli opravdová bomba! Laughing Laughing Laughing
Rado, to muselo dát neskutečně práce se prohrabat všemi podklady a udělat kompletní sedmičkovou Williamsovinu.
Smekám a děkuji za komplet. Takhle mají "překreslovači" smůlu smůlovatou:-) a to je dobře.
RR

PříspěvekZaslal: 12.10.2011 23:34 st    Předmět: Re: ups Citovat

Zdravím, ano je to tak. Bohužel je to součást historie toho auta, zvažoval jsem zda na to upozornit, ale tato skutečnost je v modelářském světě, tedy v tom kitařském natolik známá, že jsem v tom nakonec neshledal žádné negativum.

Práce bylo opravdu hodně, ale bylo to fajn, bavilo mě to..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lukáš

PříspěvekZaslal: 13.10.2011 7:30 čt    Předmět: Citovat

Bude to laser nebo ofset?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RR

PříspěvekZaslal: 13.10.2011 14:11 čt    Předmět: Citovat

Tisk bude laser.

RR
JIRI1220

PříspěvekZaslal: 16.10.2011 20:11 ne    Předmět: Citovat

K výše zmíněnému sponzorství, svět F1 je jedním z míst, kde peníze nesmrdí, ať jsou od kohokoliv.
Nyní ale dotaz k modelům. V tuto chvíli se jedná o předobjednávku, chápu-li to dobře. Nespecializuji se jen na F1, spíše se dá říct, že si F1 slepím, když mne zaujme-předloha, zpracování modelu, kvůli oblíbenému jezdci. Z toho důvodu mne vydání těchto vozů tolik nezasáhlo, jako zapálené "f-jedničkáře", nicméně se mi modely líbí a budu se rozmýšlet, nad jejich koupí. Dotaz zní:
Budou modely po objednání od začátku listopadu "zakrátko" k mání, nebo se bude čekat na shromáždění více objednávek?
Děkuji za odpověď a předem se omlouvám, pokud jsem něco přehlédl, Jirka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RR

PříspěvekZaslal: 16.10.2011 22:23 ne    Předmět: Citovat

Ahoj Jirko, díky za dotaz.

Ano modely si můžeš objednat / předobjednat již nyní, tisk proběhne na konci října, distribuce začne začátkem listopadu, dá se tedy říct, že budou "zakrátko"..Smile

Termín nemám v plánu posouvat.

Rado
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: