Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kostel sv. Jakuba v Libiši / O. Hejl / 1:150

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aki

PříspěvekZaslal: 8.10.2011 22:35 so    Předmět: Kostel sv. Jakuba v Libiši / O. Hejl / 1:150 Citovat

i tenhle kostelík čekal pěkných pár měsíců na křížky... až bude dřevěná podložka, doladím ještě trochu terén a udělám lepší fotky...
stavba naprosto pohodová, všechno sedí, jak má...
pohrál jsem si s korouhvičkou - loni jsem si ji osobně vyfotil, v Corelu podle fotky nakreslil kohouta a napotřetí se mi ho podařilo obstojně vyříznout Smile následně jem ho přepůlil, odříznul pár desetinek mm (šířka drátu), přilepil ty půlky hranou k drátku proti sobě a přetáhnul vteřiňákem. myslím, že na tu velikost to nedopadlo zas tak zle...

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aki

PříspěvekZaslal: 11.12.2011 12:16 ne    Předmět: Citovat

udělal jsem pár slušnějších fotek...

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
štefíno

PříspěvekZaslal: 11.12.2011 12:27 ne    Předmět: Citovat

Tak ten kohout mě dostal Very Happy Moc pěkný.
bakulda

PříspěvekZaslal: 11.12.2011 14:02 ne    Předmět: Citovat

Krásně slepeno a ukázkově nafoceno.

PříspěvekZaslal: 11.12.2011 14:02 ne    Předmět: Citovat

Tak to je dost dobrá práce Shocked
Smekám.
talien

PříspěvekZaslal: 26.1.2012 14:04 čt    Předmět: moc pěkný Citovat

říkal jsem si, že sem dám do fóra svůj vlastní výtvor... ale teď si nejsem jist, jestli by to tu nedělalo spíš ostudu Smile Moc pěkná práce! A navíc skoro od domova Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aki

PříspěvekZaslal: 27.1.2012 14:22 pá    Předmět: Re: moc pěkný Citovat

talien napsal:
říkal jsem si, že sem dám do fóra svůj vlastní výtvor... ale teď si nejsem jist, jestli by to tu nedělalo spíš ostudu Smile Moc pěkná práce! A navíc skoro od domova Smile

díky Smile pokud bys byl stejnej masochista, jako já, a chtěl zkusit taky vyřezat toho kohouta, můžu ti ho poslat nakreslenýho Smile jináč tady už nový vlákno nezakládej, brzy se to tu zamkne. bylo vytvořený nový fórum tady:

http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB3/index.php

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: