Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sweet Dreams
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aki

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 10:28 pá    Předmět: Citovat

jééééé to je bobma Very Happy nějak ale nemůžu najít u týhle šmikajdy downloadovej čudlík, nemoh by mi to někdo poslat taky na mejla? je to naprosto dokonalej vánoční dárek pro nespavce Very Happy (aki@email.cz) předem díky převelice Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rebel8

PříspěvekZaslal: 9.12.2011 13:41 pá    Předmět: Citovat

Návod na stažení:
Na hlavní stránce paperpino jsou jednotlivé články a modely řazeny pod sebou.
Kliknete na název článku a otevřete stránku s daným modelem.
U obrázku slepeného modelu je malá ikonka v podobě šedivé krabice na kterou pořád ukazuje červená šipka.
Klikněte na ikonku a tak si stáhnete model. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hukot16

PříspěvekZaslal: 10.12.2011 9:53 so    Předmět: Citovat

Přišlo Mahdy. Děkuju.. Přišlo mi toho i víc. Smile Tak děkuji všem! Smile
A model už je cca 3 dni postavený.. A je to paráda.. Very Happy Každýmu co jsem to ukázal si stím hned začli hrát s úsměvem.. Very Happy Jak málo papíru stačí k tolika radosti Smile
Martinus

PříspěvekZaslal: 20.12.2011 11:50 út    Předmět: Citovat

I já se přidám se svým výtvorem, snad nevadí, že to plácnu sem, připadá mi zbytečné zakládat nové vlákno Wink
Model jsem slepil jako dárek k vánocům pro manželku, měl jsem to časově tak akorát. Jak správně poznamenala moje ségra, jediným problémem tohoto modelu je, že: "Tou klikou ale budeš muset točit ty" Shocked Shocked

A tím bych měl pro tento rok "odlepeno", už začínám pociťovat modelářský syndrom vyhoření, takže přes vánoce dám relax u nějaké dobré PC hry a v lednu nástup zpět na Jupiter Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Filip M.

PříspěvekZaslal: 20.12.2011 19:39 út    Předmět: Citovat

citace:
A tím bych měl pro tento rok "odlepeno", už začínám pociťovat modelářský syndrom vyhoření, takže přes vánoce dám relax u nějaké dobré PC hry a v lednu nástup zpět na Jupiter Wink

Hmm, tak tohle cítím už delší dobu Confused Ale stačí pohled na doktorovu Tatru a je to pryč.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: