Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

TAZ 1203 /Attimon/ 1:24

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mars20

PříspěvekZaslal: 3.10.2011 23:56 po    Předmět: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 Citovat

Ahojte,
som rád, že sa na tomto fóre môžem prvýkrát prezentovať. Prednedávnom som na slovenskom fóre uverejnil fotky mojej stavby modelu TAZ 1203 od Attimona. Pôvodne som nemal v úmysle model prezentovať na fórach, ale keďže sa pokiaľ viem ešte na žiadnom fóre neobjavili fotky zo stavby tohto auta rozhodol som sa nakoniec fotky uverejniť. Som si vedomý chýb, ktoré sa mi podarilo vyrobiť počas stavby, možno druhýkrát by to bolo podstatne lepšie. Čo sa týka modelu, tak môžem ho len odporučiť, pretože s chybami som sa nestretol, model je presný, ale vyžaduje takisto aj presnosť u modelára (a preto tam mám tie chyby Wink ). Jedinú vec, ktorú vytknem je absencia dielu 54 f (časť majáku). Ale nie je to nič hrozné, tento diel sa dá jednoducho vyrobiť (je to malý kruh). Tu sú fotky:

PS.: ak sa tu vyskytnú nejaké problémy technického charakteru (hlavne čo sa týka fotiek) tak sa ospravedlňujem Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipiroha

PříspěvekZaslal: 4.10.2011 10:23 út    Předmět: Citovat

Vypadá pěkně, taky ji mám v hledáčku ale s menší úpravou... Cool

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina
Rallyman

PříspěvekZaslal: 4.10.2011 22:12 út    Předmět: Citovat

Pěkná. Vedle tlampače,býval ještě laminátový prut,který později nahradila drátěná anténa vysílačky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
toudi_sk

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 17:08 pá    Předmět: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 by mars20 Citovat

ospravedlňujem sa za výrazivo a prezentáciu, nemal som v úmysle to dať ako post, ale čo som napísal myslím úplne vážne, nech sa pár jedincov a krikľúňov skúsi nad sebou zamyslieť a nemyslím to v zlom, každý máme niekedy svoju chvíľku, ale ak máte pocit, že som prekročil vašu pomyslenú hranicu, kľudne mi dajte pokarhanie, napomenutie alebo BAN, každý musí niesť zodpovednosť za svoje činy a ja to budem v plnej miere akceptovať

Naposledy upravil toudi_sk dne 14.10.2011 18:47 pá, celkově upraveno 2 krát.
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 17:18 pá    Předmět: Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 by mars20 Citovat

Můj vlastní edit: Dík Wink

Naposledy upravil Vojta Č. dne 14.10.2011 22:48 pá, celkově upraveno 1 krát.
zrzek
Moderátor

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 17:24 pá    Předmět: Citovat

Vojto, sundej si z očí ty růžové brýle. Tenhle člověk se o lidech tady vyjadřuje v podobném stylu i na slovenském DFku.

Naposledy upravil zrzek dne 14.10.2011 18:00 pá, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 17:28 pá    Předmět: Citovat

Ale toudi...no tak. Uklidni prosím hormony. Já Tě taky nepovažuji za člověka takového, jako jsi nás nazval, i když je to myšleno ve všeobecné rovině. A za ta slova bych si to mohl i myslet. Do austrálie nechodím, tak nemám přehled jak se vyjadřuješ tam, ale tady u nás je to dost často, což je pobuřující.

Naposledy upravil TEO dne 14.10.2011 18:09 pá, celkově upraveno 1 krát.
pipiroha

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 18:07 pá    Předmět: Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 by mars20 Citovat

toudi_sk napsal:
pipiroha napsal:
Vypadá pěkně, taky ji mám v hledáčku ale s menší úpravou... Cool
na tej šmikajde je viac vecí, čo by zniesli úpravu, hlavne vnútorné blatníky, ktoré majú v reále úplne iný tvar a veľkosť, ale škoda písať do vlákna kvôli rypákom, čo len kydajú, ale skutek utek

attimon preto ani nekomunikuje, jednak preto, lebo je to maďar a príliš nevie ani po slovensky, nieto po česky, ale hlavne mu stačila "konštruktívna" kritika pár debilov z tohoto fóra, preto ani nepísal, že prepracoval zadnú časť strechy na modrej tisícke, ktorá je iná oproti bete, čo tu prezentoval, ale tú pôvodnú robil presne z výkresov, ktoré mal k dispozícii, ona sa potom prerábala, no pár kusov jazdilo aj takých

Cože?! Já nerýpu (apoň ne k tomuto modelu) a vůbec jsem když už nemyslel úpravy na konstrukci a rozhodně se nenechám nazývat debilem a rýpalem. Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Ty jsi teda pěkný KÁMOŠ... Exclamation Evil or Very Mad
EDIT: Trošku upraveno aby jsem pak aspoň trochu překvapil... Wink

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina

Naposledy upravil pipiroha dne 14.10.2011 19:34 pá, celkově upraveno 2 krát.
toudi_sk

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 18:48 pá    Předmět: Citovat

ospravedlňujem sa za výrazivo a prezentáciu, nemal som v úmysle to dať ako post, ale čo som napísal myslím úplne vážne, nech sa pár jedincov a krikľúňov skúsi nad sebou zamyslieť a nemyslím to v zlom, každý máme niekedy svoju chvíľku, ale ak máte pocit, že som prekročil vašu pomyslenú hranicu, kľudne mi dajte pokarhanie, napomenutie alebo BAN, každý musí niesť zodpovednosť za svoje činy a ja vaše rozhodnutie budem v plnej miere akceptovať
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 21:56 pá    Předmět: Citovat

Tak proč to děláš? nejni to zbytečný?
Luk222

PříspěvekZaslal: 14.10.2011 22:28 pá    Předmět: Citovat

Jako malé nevychované dítě... to jsem si o Tobě nemyslel, škoda no. Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: