Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ShKH vz.77 DANA/ 1:32 / RIPPER WORKS / BETATEST - HOTOVO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vojta78

PříspěvekZaslal: 25.9.2011 23:17 ne    Předmět: Citovat

Díky Vojto S. Tohle myslím bude stačit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freeper

PříspěvekZaslal: 26.9.2011 9:52 po    Předmět: Citovat

Ahoj,
tady je školní verze včetně rozměrů z letošních Dnů NATO:

vojta78

PříspěvekZaslal: 26.9.2011 15:12 po    Předmět: Citovat

Děkuji freepere. bude se to náramně hodit.
prokys

PříspěvekZaslal: 27.9.2011 21:06 út    Předmět: Fotky Citovat

Tak jsem se povrtal v archivech, vyhnal pavouka a našel pár fotek z různých ročníků Bahen. Snad se budou někomu hodit. Twisted Evil

http://prokac99.rajce.idnes.cz/ShKH_vz77_Dejna_Zuzana/
Listy

PříspěvekZaslal: 30.9.2011 15:25 pá    Předmět: Citovat

Jenom malé upozornění pro ty, kdo si stále nejsou jistí, jestli to stojí za to. Pokud chcete Ripperovic Danušku vidět "na živo", máte šanci zítra tj.1.10.2011 na E-day v Praze Butovicích. Cool
Kuba78

PříspěvekZaslal: 1.10.2011 17:24 so    Předmět: Citovat

neska sem tam byl a videl ji. Je na jednom ze stolu s bojovou technikou, zarazena u plastikacu.. v prvni chvili sem myslel ze je to ta nova od Dragonu, rikam si, jo, to je super detailni.. pak prijdu bliz a tam napsano - RipperWorks. Povidam si, sakra, dottore zacal delat do plastu?? az pri pohledu zblizka (hlavne na kolech) je videt ze je to papir.. musim rict, klobouk dolu doktore. Jestli to nekdo prebrousi, prebarvi a udela povrchovou upravu ala plast, tak se ta Dragoni muze jit vycpat.
Jarek

PříspěvekZaslal: 1.10.2011 17:34 so    Předmět: DANA Citovat

No řekl bych,že jsi myslel trumpeter.. Ale dana od trumpeteru stejně tak jak ot-64 skot od armo-jadar jsou celkem úlet....Hlavně ten skot... a navíc je v rezinu .Dana je sice v plastu ale vzhledem k tomu ,že je to novej model... Mnoho lidí čekalo víc...Tvarový,rozmněrový chyby ,zjednodušení ,nelogičnosti- chybí komplet vdušníky atp...Za 1299kč nic moc.. Řekl bych ,že je to něco jako SS-1B Scud od Dragonu V 90-tých letech...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlcacka

PříspěvekZaslal: 1.10.2011 17:39 so    Předmět: Citovat

V Modeláři pár čísel nazad bylo prewiev Dany, asi této a už tehdy si pisatel stěžoval, že je to těžce disproporční model...tak že by plastikáři z nouze zkusili danu "papírovou"? Laughing
Jarek

PříspěvekZaslal: 1.10.2011 17:54 so    Předmět: dana Citovat

Tak tak.. Dana v plastu je pro mě velkým zklamáním a pro trumpeťáky je to nevyužitá resp. španě využitá šance... Už i pro to,že jsme ji nepoužívaly jen my.. Ps pro mě je nejzajímavější jako čsla-ačr,rusko!!!gruzie a příp. bělorusko... Ale co vím tak tam byla jen ve výcvikovém centru..
Kuba78

PříspěvekZaslal: 1.10.2011 19:27 so    Předmět: Citovat

jo, asi trumpeter, mas pravdu. u stanku tusim eduardu? byl nejaky plakat s vyobrazenim novinky a leptu k tomu tak sem asi popletl vyrobce, mea culpa, plastiky uz davno nelepim tak ztracim prehled. Na druhou stranu, rad se na dobry model podivam, takze Eday je pro me super veletrh - projdu vystavene, podivam, pokyvam uznale hlavou, nafotim a vsechny stanky s veskerym plastikovym ansablem projdu s blahosklonnym usmevem protoze vim ze nemam nutkani utratit ani korunu Smile

Byla tam vystavena Dana a SOTka. Co me prekvapilo, tak Dana normalne zarazena u plastiku 1:35, kdezto SOTka byla v "nezarazene" spolu s dalsimi papirovymi modely. Ze by plastikari nepoznali ze Dana neni papirova? Oba modely byly slepeny fakt perfektne, poklona jak Doktorovi tak lepici.
Listy

PříspěvekZaslal: 1.10.2011 22:07 so    Předmět: Citovat

Kuba78 napsal:
Ze by plastikari nepoznali ze Dana neni papirova?

Poznali, že je papírová! Very Happy Pravda je taková, že jsem pár dní před E-day vedl korespondenci s jedním z pořadatelů, zda vůbec stojí za to tyto modely presentovat resp. do jaké kategorie je přihlásit. Rada zněla, jen ať papíráky klidně dovalím a přihlásím je do N-4 "nezařaditelné", ale DANU, vzhledem k její propracovanosti( poslal jsem mu fotku ) ať klidně šoupnu mezi ostatní plasťáky do kategorie F-5 "vojenská vozidla nad 3 nápravy", prý by to mohlo být zajímavé srovnání. Evidentně počítali s tím, že se tam nějaká ta plastová DANA objeví.
No, nebudu vás napínat, dopadlo to jak muselo! Laughing Porotce papírová DANA mezi plasťáky nezaujala ( ale já to chápu, kdyby někdo přišel na Chodov s plastikem, taky by se asi zastavil až v metru Twisted Evil ). Jako náplast ale potěšilo speciální ocenění "Nejlepší vozidlo československé armády" ( no tedy druhé nejlepší ... Wink )

Jinak - není pravda, že by nebylo zač utrácet, já na každé akci plastic people nechám majlant převážně za materiál a pomůcky v našem hobby skvěle využitelné. To máte: čepelky do nožů,řezací podložka, pinzety, vteřinové lepidlo, řetízky pro modely lodí, lepty na zábradlí pro modely lodí, profily a kulatiny, olověný drát, barvy a štětce ... Very Happy + 1000 a jedna vychytávka pro stavbu diorámat ...
Tomas 77

PříspěvekZaslal: 2.10.2011 10:51 ne    Předmět: Citovat

těž jsem ji tam včera viděl ,prvně jsem ji přešel ,páč jsem myslel...
že je to ta od HOBBY BOSSU....což je totální zklamání pro plastáky Evil or Very Mad
Po druhé jsem tam stejnak zašel a valil oči... Shocked ...klobouk dolu...
na možnosti papíru byla fakt pěkná....ps. Trumpeter Danušku nedělá.
Jarek

PříspěvekZaslal: 2.10.2011 10:57 ne    Předmět: Dana Citovat

Jj . Dělá ji Hobby Boss ... Ale vlastně je to odnož trumpeteru..ps ale jsem zvědavej jak se RW popral s konstrukcí.. Teď makám na Catru ,tak se snad časem prokoušu k daně..
Vrabčák

PříspěvekZaslal: 3.10.2011 9:56 po    Předmět: Citovat

Krásná práce, už ji mám také doma. Malé OT: trochu mně zarazil název na obálce "samohybná kolová houfnice" Shocked . Když jsem sloužil v r.1993/94 u 1.dělostřelecké brigády v Jincích používalo se označení kanónová. Tak nevím co je správně.
vojta78

PříspěvekZaslal: 3.10.2011 10:19 po    Předmět: Citovat

Označení kanónová je i na stránkách ministerstva obrany. Zas až tak bych to nehrotil.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na: