Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dioráma - Východní fronta 1944 / ABC 11/2010 / 1:87

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
losik

PříspěvekZaslal: 3.6.2010 20:32 čt    Předmět: Dioráma - Východní fronta 1944 / ABC 11/2010 / 1:87 Citovat

Po velice poutave recenzi http://papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=7664 jsem se rozhodl koupit Abc prave kvuli tomuto modelu..

Obsah:

Tank T-34/85
Tank Tiger I Ausf. E
Budka Smile
Kriz
Plot (na ten se obzvlast tesim...)[/url]

snad se mi to podari dotahnout do "vitezneho" konce vc. nejake aspon malinke upravy terenu..

prvni postrehy - papir je hnus nad hnus, mekky, macka se.. a mne se poti ruce, tak se mi jeste krouti Smile zlaty papir od Betexy nebo ve Zlate knize vystrihovanek (mam rozdelany Tocnik, nekdy casem zverejnim, snad..)

je to spis takovy miniboxik, velice jednoduchy, ale i tak tam jsou hodne malinkate dily (aspon na muj vkus), kteryma se to da dost pokazit (coz se mi samozrejme povedlo Twisted Evil )

udavany cas lepeni vicemene odpovida, kdybych necumel na televizi pri tom, bylo by to mnohem rychlejsi..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
losik

PříspěvekZaslal: 3.6.2010 20:34 čt    Předmět: Citovat

aha, takze fotky otres, protoze program na kompresi to nejak prehnal.. a samozrejme jsem to prepsal :/ mno, priste to snad bude lepsi..

1. tank je slepeny, vyfotim za denniho svetla, snad uz zitra..

budka temer vystrizena..
bakulda

PříspěvekZaslal: 4.6.2010 5:07 pá    Předmět: Citovat

Ty jsi musel být při lepení hodně zoufalý, takhle veřejně velebit papír Betexy, to už chce pořádnou kuráž Smile Ať se daří.

PříspěvekZaslal: 4.6.2010 8:55 pá    Předmět: Citovat

Taky jsem toto diorámko začal patlat. Jsem zvědavý jaké úpravy buděš dělat, protože já jsem v tomhle nováček a budu rád když se mi to podaří slepit tak jak to je, aby to aspoň nějak vypadalo.
mumodeanel

PříspěvekZaslal: 4.6.2010 16:18 pá    Předmět: Citovat

Jojo v tomhle abc to byla ještě hrůza ale gramáž se s novým abc (pokud se mi to nezdá Very Happy) zvýšila a dá se to považovat za tvrdý papír.
losik

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 17:08 po    Předmět: Citovat

slibovane fotky 1. tanku.. drobne chybicky jsou na makro fotce strasne videt Smile zkusim to nejak schovat, ale nevim nevim..

jdu na chaloupku..
losik

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 17:11 po    Předmět: Citovat

bakulda napsal:
Ty jsi musel být při lepení hodně zoufalý, takhle veřejně velebit papír Betexy, to už chce pořádnou kuráž Smile Ať se daří.

z betexy mam doma Kost, Karlstejn, Hlubokou.. a nemuzu si moc stezovat, spis bych pochvalil Smile
losik

PříspěvekZaslal: 7.6.2010 18:37 po    Předmět: Citovat

rozlozena budka

slozena budka, jeste ne komplet, pod strisku prijdou tramky (zitra nafotim peknejsi fotky na peknejsim pozadi)

kus polystyrenu

budouci zamer, upravit zadni stenu, pokryt travou, hlinou.. uvidime co se podari..

btw, opravdu to neni reklama na Firo Tour, jenom pouzivam jejich kalendar jako podlozku Smile
losik

PříspěvekZaslal: 8.6.2010 18:41 út    Předmět: Citovat

naplacal jsem na polystyren smesku voda+toaletni papir (modre fleky jsou kyticky Very Happy ) + herkules..

zitra, az to vyschne, budu barvit zelenou+hnedou temperou a sypat travu a hlinu..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: