Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prostorová pohlednice - baroko / R. Vyškovský, ABC

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cementik

PříspěvekZaslal: 13.3.2010 10:34 so    Předmět: Prostorová pohlednice - baroko / R. Vyškovský, ABC Citovat

Zdravím. Slepil jsem dohromady jednu z pohlednic, které pojednávají o architrktonických slozích. Tyto pohlednice jsou skvělá pomůcka pro někoho, kdo má guláš v jednotlivých obdobích Smile.
Udělal jsem úpravu oproti původní myšlence a celý model jsem slepil na pevno, takže to ztrácí vlastnost pohlednice, ale mě šlo stejně jen o zobrazení doby, a ne o mobilitu Wink .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: