Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diorama - Cvičný terč

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jenda.e
Moderátor

PříspěvekZaslal: 3.6.2008 19:58 út    Předmět: Diorama - Cvičný terč Citovat

Rozhodl jsem se dát svoje dioráma z webovky i sem, abych se pochlubil postupem prací na této diorámě. Bohužel nemám žádné fotky z postupu, tak vám bude muset stačit jen slovní výklad.

Zatím dvě fotky:

Práci jsem započal betonovým sloupkem. Ten je zhotoven z kartonu libovolné tloušťky, potřený herkulesem a vyválený v polohrubé mouce. Po zaschnutí jsem to ještě dvakrát potřel zředěným herkulem a nakonec obrousil jemným smirkem.

Následovala skříň, z obyčejného 160g papíru. Kabely jsou z drátu s bužírkou natřené hustou vodovkou.

Podložka je ze dvou pivních tácků, a kartonového papíru, jako příkop. Podložku jsem celkem zbytečně posypal Modelářským posypem TRÁVA, protože ve finále stejně nebude vidět. Betonová deska je z kartonu posypaného opět polohrubou moukou a asfalt z kousku pivního tácku hrubou. Tráva je vytvořena z rozpleteného nabarveného konopného motouzu. Postup přidám později. Ve škarpě teče močůvka z herkulesu nabarveného černou temperou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: